جایگزینی نام خلیج عرب به جای خلیج فارس

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
نکته جالبی که مطمئنا خیلی هاتون اونو دیدین :

معتبرترین سایت مربوط به خلیج عربی توسط یه ایرانی هک شده و چیز بامزه ای از کار دراومده :

http://arabian-gulf.info/

امتحانش کنید :

اینم متنی که به بازدید کنندگان این سایت نشون داده میشه !

2me1oh0.jpg

موفق و شاد باشید

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
ثانیاً شما به این نکته توجه نمیکنید که چون من یا هر کس دیگه ای توی این کشور به دنیا اومده باشه دلیلی نداره که ازش خوشش بیاد یا بهش افتخار کنه یا "اصل" اش باشه. که حالا قرار باشه از "اصل" اش جدا بشه
کاملا تایید میشه خود من مسلما اگه خدا یه بار دیگه شانس دنیا اومدن رو بهم میداد و میگفت کجا میخوای دنیا بیای مسلما ایران رو انتخاب نمیکردم اینی که هی ایران ایران میکنیم مربوط به عادته وگرنه من بشخصه هیچ علاقه ای به دنیا اومدن تو ایران نداشتم و ندارم هی دم از فرهنگ میزنیم یه بار هم که شده خودمون رو گول نزنیم اخه کدوم فرهنگ این چه فرهنگیه که من نمیتونم ببینمش حسش کنم درکش کنم
در مورد غرب زدگی منظورم اینه که مردم ایران تا یکی انگلیسی حرف می زنه یا چهار تا اصطلاح میاد اون رو ادم با کلاسی می دونند یا هر کسی بشینه اهنگ های راک گوش کنه ادم باحالی و الان این رفتار توی جامعه مد شده نه میهن پرستی.
موسیقی چه راک و چه غیره غرب زدگی نیست سلیقه ست . من اگه قرار بود براساس موسیقی و مدش پیش برم الان قیافم هم شبیه بقول شما غرب زده ها بود در صورتی که اگه منو ببینی میگی این یارو بابا بزرگ شجریانه پس لطفا مسایل رو قاطی نکن شما حق داری هر چی خواستی بپوشی بخوری وکارای دیگه ولی از روی سلیقه این کارت رو انجام میدی یعنی عشقت میکشه این کارو بکنی وگرنه الان باید مثل ایرانی های قبل از قاجار لباس می پوشیدی و با دست غذا میخوردی نه با قاشق اونهم بر اساس فرهنگ فوق فوق فوق اصیل ایرانی نه فرهنگ بدبخت رو به اضمحلال غربی:cheesygri
حالا اگه نمود های فوق پیشرفته فرهنگ اصیل ایرانی رو خواستی با مثال در خدمتم و همچنین فرهنگ عقب مونده غرب رو
در مورد خلیج هم هرکسی هر طور دوست داره میتونه صداش بزنه خلیج فارس یا خلیج عرب یا خلیج خالی .

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
زکی!
فوقه فوقش؟!
مسينکه شما يادت رفته که 65/6% زخيره نفت دنيا تو خاور ميآنست!همين کامپيوتری که من و شما داريم توش تايپ ميکنيم از نفت درست شده!
کشوری که تو گاز دوم هست فوقش چند تا پلايشگاه کم ميشه؟!
هرچند اين ايراد از ما نيست و از دولت هست!دولت ما متاسفانه روهانيت رو با سياست دراميخته کاری که به هيچ وجه نبايد انجام ميگرفت!

روهانیت نه و روحانیت ...

کشور های غربی به نفت خاورمیانه نیاز دارند اما ایران در این میان اهمیت استراتژیک نداره ...

در اوپک هر کشور برای صادرات سهمیه ای داره که ایران حتی قادر نیست به میزان اون سهمیه تعیین شده نفت صادر کنه ... صادرات ایران روزانه حدود 2 میلیون و خورده ای هست که جالبه بدونی که در صورت توقف صادرات نفت ایران ، عربستان به تنهایی میتونه این میزان کمبود را جبران کنه ...

در مورد گاز هم فکر نمی کنم غیر از یکی دو تا از همسایه های ایران مثل ترکیه کشور دیگری به گاز ایران وابسته باشه ..

ایران در زمینه ی نفت و گاز به هیچ عنوان اهمیت استراتژیک مثل کشور هایی نظیر روسیه ، عربستان و حتی ونزوئلا نداره ... پس فکر نکن اگر تولید نفت و گاز ایران متوقف بشه دنیا زیر رو میشه .. بله یکسری عواقبی مثل گران شدن چشمگیر قیمت نفت خواهد داشت اما این تاثیرات کوتاه مدت خواهد بود ....گر چه حتی گران شدن قیمت نفت باز هم به سود کشور های غربی خواهد بود چون کشور های صادر کننده ی نفت عموما مصرف کننده کالاهای کشور های غربی هستند و هر چه که قیمت نفت بالا تر بره در نهایت اجناس ساخته شده توسط اونا با قیمت بالاتری در اختیار ما قرار میگیره ..

در ضمن با توجه به شرایط کنونی مثل کم شدن ذخائر نفت ، گاز های گل خانه ای و بالا رفتن مداوم بهای نفت در آینده ای نه چندان دور نفت اهمیت کنونی خودش را از دست میده ...کشور های پیشرفته نظیر انگلیس ، آمریکا و ... در برنامه های بلند مدت خودشون کم شدنی وابستگی به نفت و جایگزین کردن منابع انرژی های جدید را مد نظر قرار دادند که در آینده (یکی دو دهه ی دیگه ) نتایجش را خواهیم دید

نکته جالبی که مطمئنا خیلی هاتون اونو دیدین :

معتبرترین سایت مربوط به خلیج عربی توسط یه ایرانی هک شده و چیز بامزه ای از کار دراومده :

http://arabian-gulf.info/

امتحانش کنید :

اینم متنی که به بازدید کنندگان این سایت نشون داده میشه !

2me1oh0.jpg

موفق و شاد باشید

این لینکی که گذاشتی اصلا سایت نیست و فقط یک صفحه هست که چند سال پیش هنگامی که مجله ی آمریکایی National Geographic نام خلیج عربی را در نقشه ی خودش اضافه کرد توسط ایرانی ها ایجاد شد .. به طوری که پس از جستجوی کلمه ی Arabian gulf در صدر جستجوی Google قرار میگرفت

این قبیل لینک ها به بمب گوگلی معرفند ... و روش کارشم اینطوری که تعداد زیادی سایت و وبلاگ به این صفحه لینک می زنند بطوری که در مدت زمان کوتاهی در صدر جستجوی گوگل قرار میگیره

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بابا وطن پرستان :D ترکوندید :D به جا حرف صد من یه غاز زدن نگاه کنید ببینید دوستانی مثل پارسیا و فرزاد چی میگن!!! یه خورده دقت کنید،فکر کنید،بعد حرف بی منطق بزنید

Dark Light

کاربر سایت
Oct 10, 2005
177
نام
�* THE LAST WITH PAGAN BLOOD �*
بابا وطن پرستان :D ترکوندید :D به جا حرف صد من یه غاز زدن نگاه کنید ببینید دوستانی مثل پارسیا و فرزاد چی میگن!!! یه خورده دقت کنید،فکر کنید،بعد حرف بی منطق بزنید

امت همیشه در صحنه باید حضور سبز شونو نشون بدن

ARYT

کاربر سایت
Jun 13, 2007
114
نام
Alireza Yaghoubi
زرشک. حالا خیلی سخته دو تا کلمه تایپ کنی؟ :mad:
کاسپ + ی (علامت صفت ساز) + ان (علامت جمع پارسی). کاسپ یکی از هفت گروه خانوادگی قبیله ی ماد (اولین گروه آریایی که وارد ایران شد) هست.

این مد نیست. اگه شما میگید چند ساله. آدم های اهل مطالعه چند هزار ساله که فهمیدن چی بودن و چی هستند.
بحث اسم و دو تا کلمه نیست. بحث اینه که حرمت ایران شکسته شده. به خاطر آدم هایی مثل شما که از چنین جلودارانی حمایت می کنند. که میرند میشیند جایی که توش میگن سه تا جزیره تون رو بدید به ما.
سهم دریای کاسپیان رو میدند و میره. نشان ملی ما رو عوض می کنند. نیاکان مارو با اونهایی که خودوتون می دونید یکی می کنند.
ایرانی یک نژاد نیست. یک فرهنگه و باید حفظ بشه. شما میگید که اینها همه نیست. ما این همه به گذشتمون فکر کردیم از آینده جا موندیم. ولی بهتره بدونید که آمریکایی از بابای گاوچرون خودشون تعریف و تمجید کردند که این شدند.
اگر می خواهید موفق باشید باید به خودتون باور داشته باشید.

اینجوری که الان وقتی پاسپورت ایرانی داری. میری جایی که 40 سال پیش جنوبی ترین استان خودتون بوده. تو رو نگه می دارند و کلی ازت سوال می پرسند. :eek:
اینجا ایران امروزی رو مرور کن: iranpressnews.com
اینجا ایران دیروز رو: irantarikh.com
و همین جا قضاوت کن.

همینه که الان همه فکر می کنند، زبان مردم آذربایجان ترکی هست. نمی دونند که هم ریشه با زبان پارسی هست. و اسمش زبان آذریه نه ترکی. بعد بگید مهم نیست. نمی دونند به مردمی که ما میگیم عرب ایران داریم توهین می کنیم. اینها خوزی هستند و از جلوداران تمدن عیلام. و شهر شوش هم نشانه اش هست.
این هم نمونه های کهن:
http://en.wikipedia.org/wiki/Azari_Language
http://en.wikipedia.org/wiki/Azari_Language#The_Iranic_dialect_of_Tabriz

نمی دونند و نمی خوان که بدونندما 5000 سال پیش عمل مغز می کردیم.
Shahr-i Sokhta was the world’s largest city at the dawn of the urban era

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
بابا وطن پرستان :biggrin1: ترکوندید :biggrin1: به جا حرف صد من یه غاز زدن نگاه کنید ببینید دوستانی مثل پارسیا و فرزاد چی میگن!!! یه خورده دقت کنید،فکر کنید،بعد حرف بی منطق بزنی
فکر میکنم آقایان با جمهوری اسلامی مخالفند که چنین حرف هایی میزنند !
بابا به خدا هر کس که برای کشورش ارزش قائل بشه و در مقابل هر توهینی که به کشورش میشه ساکت نشینه طرفدار این رژیم نیست !
من از نه از اینا خوشم میاد و نه حاضرم براشون تره هم خرد بکنم.
وقتی چهار نفر تو این مملکت نیستند که از تاریخ و فرهنگ ایران دفاع کنند ما باید یه کاری بکنیم !
در ضمن اگر این کاری که میکنیم تاثیری نداشته باشه نشون میده که که ملت ساکت نشتن که به ما توهین کنن.

پ.ن : تا الان [SIZE=+6]311440به فکر کشورشون بودن !
[/SIZE]

آخرین ویرایش:

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
پ.ن : تا الان [SIZE=+6]311440به فکر کشورشون بودن !
[/SIZE]
من به فکر کشورم هستم ولی یادت نره اگه دوباره بشه خلیج فارس یه روزی اگه بخوان شاید به چند روز هم نرسه دوباره همین آش و همین کاسه.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
من اولین باره همچین درخواستی رو میدم ولی پیشنهاد میکنم برای جلوگیری از شروع یه بحث سیاسی و در نتیجه فیلی شدن سایت این تاپیک قفل بشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر