جام فیفا 13 خلیج همیشه فارس (جایزه دار)

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
دوست عزیز واقعا شرمنده که اینطوری شد ولی خب تا دیشب بیشتر وقت نبود.فقط بازی شما مونده بود.این جام یه هفتس شروع شده و اونیکی جام که یه روزه شروع شده دو تا مرحله هم رد کرده.یه بازی یک هیچ به نغع شما حساب شده و یه بازیم یک هیچ به نفع حریفتون.

- - -ویرایش - - -

راستی من اشتباهی اسم این دوستمونو نوشتم amirarsalan.درستش amirarsenal هست.تو اولین فرصت درستش میکنم.

متاسفانه من تا سه شنبه نمیتونم آنلاین بشم،عازم سفر هستم، با عرض پوزش از همه دوستان و به خصوص Kritooos عزیز،لطفا عماد رو جایگزین من کنید

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
خب اینم جدول با حضور imad-habras.دوستا بازی کنید دیگه.
58132254998584581358.png

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
بنظر من نیاز به قرعه کشی نبود.اصلا کلا این نوع برگزاری مشکل داره!
مثلا الان منی که تلاش کردم تو گروهم اول شدم، نباید با تیم اول یه گروه دیگه بازی کنم که! باید با تیم دوم مثلا گروه 3 بازی کنم
اینجوری هم عادلانه تره!اصلا تو کل دنیا هم همینجوریه.قرعه کشی برای مراحل ابتدایی مسابقاته نه مرحله گروهی و حذفی

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
بله قرعه کشی کلا اشتباهه. به نظر من یه بار دیگه بیندازید حریف هارو. به این صورت که تیم اول گروه A با تیم گروه دوم گروه B و تیم دوم گروه A با تیم اول گروه B بازی کنه. برای گروه C و D هم همینطور.
در تمام جام های واقعی دنیا هم به این صورت کار ها شکل میگیره این برای اینه که تیمای قوی زود به هم نخورن و حذف نشن و بتونن تا مراحل بالا بیان.

Dani.dead

کاربر سایت
Oct 24, 2012
122
نام
DaNi ......
نه هر جامی قوانین خودشو داره این جام هم همینطور این دوره همینجوری ادامه پیدا کنه جام بعدی قوانین خاص خودش رو داشته باشه بهتره

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
بازی ما انجام شد
بازی اول من میزبان 1-0 باختم
بازی دوم ایشون میزبان 3-2 بردم
با تشکر از ایشون

- - -ویرایش - - -

راستی ی چیزی
الان اگه اقا دانیال بازیش رو ببره به من میخوره که زیاد جالب نیست
چون ما هم گروهی بودیم دیگه تا فینال نباید بهم میخوردیم
به نظرم اقا محسن توی این جدول حذفی جای بازی دانیال و علی رو با امیرارسنال و ایمد عوض کن

آخرین ویرایش:

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
ببخشید این آقای IMAD-jabras تو گروهشون سوم شدن بعد چه جوری الان باید با من بازی کنه؟!!
فکر کنم اشتباه کردید، ظاهرا من باید با FARAZ_REALMADRID بازی کنم

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
ببخشید این آقای IMAD-jabras تو گروهشون سوم شدن بعد چه جوری الان باید با من بازی کنه؟!!
فکر کنم اشتباه کردید، ظاهرا من باید با FARAZ_REALMADRID بازی کنم
نه دوست عزیز اقا علی که اول بودند انصراف دادند حالا تیم 2 و 3 اومدند بالا

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
خب منم با فراز بازی هامو کردم و در اوج شایستگی حذف شدم!
بازی اول 2-0 باختم.
بازی دوم 1-0 بردم.
خداوکیلی خود فراز هم شاهده 3-4 تا تک به تک داشتم ولی به خاطر مشکل رندوم خوردن دکمه های مختلف که از آنالوگ سمت چپ دسته هست همش یا پاس میداد یا سانتر میکرد :| واقعا کفرم در اومد :( البته خب متاسفانه دسته دیگه ای هم ندارم :(
انشاالله دوره بعد! :D

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
چرا هیچکس بازیشو انجام نداده؟)x
داداش این افراد تا من براشون پیام ندم خودشون بازی نمی کنن همه این بازی ها رو خودم یه ده باری بهشون پیام دادم تا بیان از امشبم باید پیام بدم دوستان خودتون بیاین بازی کنید
البته اضافه کنم امروز به علاوه جمعه عید فطر هم هست پس خیلی ها از جمله خودم از 1 ظهر بیرون بودیم و تازه اومدویم اما امیدوارم فردا بچها بازی ها رو مثل افرادی همچون c@rn@ge انجام دهند

آخرین ویرایش:

COMMANDER X

کاربر سایت
Jan 4, 2013
20
نام
ALI
سلام بازی من و dani000pz هم انجام شد
بازی اول ۱-۰ به نفع ایشون و بازی دوم ۴-۱ به نفع من تموم شد
داداش خسته نباشی بازیت خیلی خوب بود شانس نداشتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟