جام سوم FIFA 14 (جام حذفی)

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
دوستان گرام،
جام حذفی رو برگزار میکنیم. انشاالله تعالی بازی های خوبی باشه و همه لذت ببرن. هدف، گذراندن اوقات خوب هست و به قول معروف رقابت در عین رفاقت باشد انشاالله.;)
قرعه کشی به صورت کاملا حرفه ای و عادلانه انجام شد و نمودار زیر پدید اومد: :d

___________________________14.jpg

افراد شرکت کننده در جام رو هم در جدول زیر با تیم های انتخابیشون می بینید:

Untitled2.jpg

قوانین و نکات:
در صورت وجود lag تا قبل از دقیقه 5 امکان خروج از بازی وجود دارد اما پس از از گذشت دقیقه 5 هیچ شرکت کننده ای حق خروج از بازی را ندارد و بازی باید تا انتها انجام بگیرد.
مشخصات نوع Invite که برای حریف میفرستید:

Game Speed : Normal
Time : 6 Min
دقت کنید که در حالت Online باشد.

برای انجام هر بازی، تا 7 روز وقت هست
:)
بازی ها هم به صورت رفت و برگشت می باشه به جز فینال !!!!

home و away بودن رو خودتون واسه اولین بازی، توافق کنید و حواستون به away goals (گل زده در خانه حریف) باشه که انشاالله تعالی حق کسی ضایع نشه.
البته همه میدونین :d که نتایج بازی هاتون رو هم اینجا بنویسید به همراه مشخص کردن بازی در خانه و خانه حریف.

درود!;)

آخرین ویرایش:

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
دوست عزیز وقتی همه کارها رو کردی دیگه چرا تاپیک میزنی لااقل وقتی بزن که کسی رو دعوت کنی نه حالا

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk 2

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
دوست عزیز وقتی همه کارها رو کردی دیگه چرا تاپیک میزنی لااقل وقتی بزن که کسی رو دعوت کنی نه حالا

Sent from my NexusHD2 using Tapatalk 2

اول داخل فروم fifa 14, ps3 گفتیم که هر کس علاقه داره، بیاد. شما هم میتونستی اونجا رو چک کنی. حالا ایشالا جام بعدی...

آخرین ویرایش:

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
اقا مارو انداختی با خودت:-sنوبترین بازیکن جام8-} خوب مشکلی نیست بازی اول پرگل باشه جام قشنگتر میشه:d
فقط کی بازی کنیم برادر:-/
راستی به ما رحم کن^:)^

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
آقا حمیدرضا عزیز بایرن بسته شد به نافم دیگه؟ نمیتونم تغییر بدم تیممو؟

- - -ویرایش - - -

اقا مارو انداختی با خودت:-sنوبترین بازیکن جام8-} خوب مشکلی نیست بازی اول پرگل باشه جام قشنگتر میشه:d
فقط کی بازی کنیم برادر:-/
راستی به ما رحم کن^:)^

آقا رضا ببخشید فرصت نشد باهات بازی کنم اگه میتونی آن شو بازی کنیم اونم تدارکاتی برا قهرمانی جام:d

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
آقا حمیدرضا عزیز بایرن بسته شد به نافم دیگه؟ نمیتونم تغییر بدم تیممو؟

- - -ویرایش - - -

آقا رضا ببخشید فرصت نشد باهات بازی کنم اگه میتونی آن شو بازی کنیم اونم تدارکاتی برا قهرمانی جام:d
چرا دادا میتونی.تا قبل از اولین بازیت میشه.حالا با چه تیمی میخوای همهمونو کتلت کنی ؟؟؟؟؟ ;)

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
چرا دادا میتونی.تا قبل از اولین بازیت میشه.حالا با چه تیمی میخوای همهمونو کتلت کنی ؟؟؟؟؟ ;)

آقا کتلت چیه من خودم آبکشم . البته شاید خواستم عوض کنم با بایرن زیاد بازی میکنم اما سبک بازیش بد شده همچین کسل کننده هست. میگم من که میبازم با گل بیشتر ببازم ولی سعی کنم بازیم خیلی کسل کننده نباشه. هر دفعه آپدیت میشن ترکیب تیم بازی تیم هم عوض میشه بعضی وقت ها خوب بعضب وقت ها هم بد میشن الان خیلی کند شده بایرن هر کار هم میکنم باز همشون تو زمین فقط راه میرن و دفاع میکنن به جاش آرسنال هم 5 ستاره شده هم سرعت بازیش رفته بالاتر بازیکناش هم خیلی پیشرفت داشتن.

elyas68

کاربر سایت
Sep 30, 2012
354
نام
الیاس
میگم حمیدرضا جان حالا که حذف شدی بیا و یه کاپ دیگه راه بنداز تا وقتی اونا بازی هاشونو بکنند :d
منم واسه اولین بار میخوام شرکت کنم elyas-tk ;)

Death Writer

کاربر سایت
Aug 6, 2013
188
نام
حمیدرضا
میگم حمیدرضا جان حالا که حذف شدی بیا و یه کاپ دیگه راه بنداز تا وقتی اونا بازی هاشونو بکنند :d
منم واسه اولین بار میخوام شرکت کنم elyas-tk ;)
من چون خیل قوی بودم از قصد خودمو حذف کردم :d
چشم اقا الیاس در اسرع وقت یه جام دیگه میزنم واسه شما هم یه جا نگه میدارم .;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر