جام اول FIFA14 | PSN

Tripleamir

کاربر سایت
May 31, 2012
72
نام
Amir
خوشبختانه بازي من و امير هم انجام شد و بازي رفت يك بر صفر امير برنده شد كه بازي اول طي ٢ مرحله انجام شد بخاطر لگ زياد
بازي برگشت هم با بازي فوق العاده امير روبه رو شدم و نتيجه را دو بر يك واگذار كردم كه امير ميزبان بود
از همين تريبون اعلام ميكنم كه امير يه پايه فينال هستش
(اوه اوه چقدر با كمالات حرف زدم) :دي
بازى بدى نبود با مهرداد lag نبود خيلى بهتر هم ميشد ولى يه ذره lag داشتيم
من تيمم ضعيف مهرداد براى بازى جلو real , barca , مخصوصا رونالدو و مسى

- - -ویرایش - - -

من دوباره با رئال بازى دارم cup كلا تو ايران اينجوريه همه بارسا و رئال برميدارن حتى اكه طرفدار يه تيم غير از اين دو تيم باشن

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
بازى بدى نبود با مهرداد lag نبود خيلى بهتر هم ميشد ولى يه ذره lag داشتيم
من تيمم ضعيف مهرداد براى بازى جلو real , barca , مخصوصا رونالدو و مسى

- - -ویرایش - - -

من دوباره با رئال بازى دارم cup كلا تو ايران اينجوريه همه بارسا و رئال برميدارن حتى اكه طرفدار يه تيم غير از اين دو تيم باشن

من اول جام پیشنهاد دادم به دوستان که محدودیت تی انتخاب تیم بذاریم و نظرخواهی گذاشتیم که تقریبا همه دوستان فرمودن آزاد باشه و ما هم جام رو آراد برگزار کردیم

- - -ویرایش - - -

بازی با حمیدرضا گل واقعن سخت بود ما هر ۲ بازیمون ۰-۰ شد و مجبور شدیم بازی سوم رو تو زمان ۴ دقیقه بازی کنیم که به سختی و البته بدون تعارف شانس تونستم به سختی ببرم . همین جا هم باز از حمیدرضا عزیز به خاطر بازی خوبی که انجام دادن تشکر میکنم چون برعکس خیلی از دیگر گیمرها واقعا سعیشون به بازی زبیا بود تا صرفا استفاده از باگ و حرکاتی لوس شده فیفا۱۴

- - -ویرایش - - -

دوستان نکته ای که باید بگم اینه که آقا مصطفی( Red20Devils) اولین نفری بودن که واسه جام اعلام آمادگی کردند و همون روز اول گفتن که ۳ روز اول هفته مشکل داره و واسه بازی و خواستن فرجه رو ۴ روزه کنیم و من هم میخواستم ۴ روز اعلام کنم اما واسه اینکه دوستان سعی کنن زودتر بازی رو برگزار کنن گفتم زمان رو ۳ روز اعلام میکنم و یه ۲۴ ساعت هم دوشنبه شب اعلام میکنم که بشه ۴ روز پس واسه دور اول تا ۱۲ شب ۳شنبه زمان هست البته دوستانی که به دور دوم اومدن میتونن بازیشون رو انجام بدن اما واسه ذور سوم دوستان سعی کنن زیاد عجله نکنن فعلا تا فاصله زیاد نشه ..... با تشکرات فراوان از همه دوستان

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
همین جا هم باز از حمیدرضا عزیز به خاطر بازی خوبی که انجام دادن تشکر میکنم چون برعکس خیلی از دیگر گیمرها واقعا سعیشون به بازی زبیا بود تا صرفا استفاده از باگ و حرکاتی لوس شده فیفا۱۴

حالا چپ راست تیکه بنداز به ما:d(jk)
ولی اقا جو خوبی تو جام راه انداختین تبریک میگم بهتون.:)
ابوذر جون می دونم مطمئنا انچنان سرت خلوت نیست ولی به نظرم لیگ هم برگذار کنیم چیز خوبیه.:dدرسته وضعیت اینترنت بده و نمیشه روش حساب کرد (مثلا همین خودم امشب تایم اوت زیاد داشتم ولی الان درست شده!!!) , ممکنه بچه ها نیان بازی کنن ولی ولی ولی لیگ خیلی لذت بخش تر می تونه باشه حتی.البته این یه پیشنهاده و پیاده سازیش هم خیلی سخت , ولی با این حال اگر بچه ها همت کنن مطمئنا یکی از جالب ترین اتفاقات Fifa رقم خواهد خورد به خصوص اینکه بچه ها همشون مودب بودن خداروشکر تا الان.نمی دونم قبلا برگذار کردین توی بخش های Fifa ps3 یا نه با این حال مطمئنا بازی های زیبایی از توش در میان.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
لیگ چون فرسایشی میشه اگه جایزه داشته باشه خیلی عالیه لیگ ناتموم زیاد داشتیم
ورودی هم اونقدر زیاد نیست که واقعا کسی نتونه بده جایزشم PSN CARD مثلا حالا 10 20 یا هر چیزی
مطمعن باشید اینایی که به 2.3 یا 5 هزار تومن هزار تومن اعتراض میکنن همونایی هستن که جام و کاپ و نابود میکنن
تازه اون جایزه هم ممکنه به خودشون برسه در نتیجه بازیهای اون تهه جدولی ها هم حساس میشه میان واسه مبلغی که دادند لا اقل دل میسوزونن
کلا اگه لیگ میزارید یدونه با جایزه بزارید و ورودی یدونه هم بدون جایزه

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
حالا چپ راست تیکه بنداز به ما:d(jk)
ولی اقا جو خوبی تو جام راه انداختین تبریک میگم بهتون.:)
ابوذر جون می دونم مطمئنا انچنان سرت خلوت نیست ولی به نظرم لیگ هم برگذار کنیم چیز خوبیه.:dدرسته وضعیت اینترنت بده و نمیشه روش حساب کرد (مثلا همین خودم امشب تایم اوت زیاد داشتم ولی الان درست شده!!!) , ممکنه بچه ها نیان بازی کنن ولی ولی ولی لیگ خیلی لذت بخش تر می تونه باشه حتی.البته این یه پیشنهاده و پیاده سازیش هم خیلی سخت , ولی با این حال اگر بچه ها همت کنن مطمئنا یکی از جالب ترین اتفاقات Fifa رقم خواهد خورد به خصوص اینکه بچه ها همشون مودب بودن خداروشکر تا الان.نمی دونم قبلا برگذار کردین توی بخش های Fifa ps3 یا نه با این حال مطمئنا بازی های زیبایی از توش در میان.

عزيز به خدا منظور نداشتم به خودت نگير عزيز تو فكر برگزاري ليگ هستيم كه هم ورودي داشته باشه هم جايزه البته جام جايزه دار هم همچنين كه هردو واسه بعد از نوروز چون زمان ميبره ايشالا بعد نوروز يه فراخوان ميديم با كمك دوستان كه با كمك و هم انديشي يه ليگ و يه جام خوب با جايزه برگزار ميكنيم چون ليگ زمان بر هست. نسبت به جام كمتر متقاضي داره چون كساني كه شركت ميكنن بايد مطمئن باشن كه چند ماه مرتب حضور داشته باشن و الان تعدادمون هم كمه كه ايشالا بعد نوروز بيشتر هم ميشيم

Sent from my iPhone using Tapatalk

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,235
نام
فراز
لیگ دردسر داره معمولا نا تمام میمونه نمونش همین تابستان لیگ گذاشتن که وسطش بیشتریا کار براشون پیش اومد ورفتن حتی پول هم بدی چون خیلی طولانی یهو کار پیش میاد برای طرف مجبور میشه بیخیال جام بشه ولی حذفی هم هیجان داره هم زود تموم میشه

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
لیگ دردسر داره معمولا نا تمام میمونه نمونش همین تابستان لیگ گذاشتن که وسطش بیشتریا کار براشون پیش اومد ورفتن حتی پول هم بدی چون خیلی طولانی یهو کار پیش میاد برای طرف مجبور میشه بیخیال جام بشه ولی حذفی هم هیجان داره هم زود تموم میشه

تازه توي ps3 متقاضي و شركت كننده هم بيشتر بوده اون موقع همين الانم همينطوره ، واقعا سخته ولي خوب به وقتش نظر همه دوستان رو ميگيريم ببينيم وضعمون چه طوره

Sent from my iPhone using Tapatalk

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
لیگ خوبه با فراز موافقم اما ابوذر جان بیشتر کسایی که لیگ میندازن فک میکنن حتما باید 1 سال طول بکشه بازیا در حالیکه میشه خیلی سریع تمومش کرد
اگه واقعا کسی PS4 خریده و هفته ای 1 بار اونم 15 دقیقه میخواد بازی کنه بفروشش خیلی بهتره
بی احترامی نشه واقعا کسی نمیتونه یا زمان نداره شرکت نکنه توی لیگ ...
لیگا متاسفانه به سرانجام نمیرسه چون برگزار کننده هفته ای یه بازی میزاره معلومه از لیگ ازادگانم بیشتر طول میکشه اینجوری

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عاغا کی اول شد بیاد با غول مرحله آخر بازی کنه
غوله مرحله اولم نیستم نزینی نابودم کنی :D
بچه ها منم ادد کنید P3rsia7_striker

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
همانطور كه ابوذر جان گفتند بازي رفت و برگشت ما صفر - صفر شد و بازي سوم با زمان 4 دقيقه برگزار شد كه نتيجه رو 1-2 واگذار كردم.

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
عزيز به خدا منظور نداشتم به خودت نگير عزيز تو فكر برگزاري ليگ هستيم كه هم ورودي داشته باشه هم جايزه البته جام جايزه دار هم همچنين كه هردو واسه بعد از نوروز چون زمان ميبره ايشالا بعد نوروز يه فراخوان ميديم با كمك دوستان كه با كمك و هم انديشي يه ليگ و يه جام خوب با جايزه برگزار ميكنيم چون ليگ زمان بر هست. نسبت به جام كمتر متقاضي داره چون كساني كه شركت ميكنن بايد مطمئن باشن كه چند ماه مرتب حضور داشته باشن و الان تعدادمون هم كمه كه ايشالا بعد نوروز بيشتر هم ميشيم

میشه اول یه دور انتخابی برگذار کرد یعنی تمام کسایی که قصد دارن توی لیگ شرکت کنن به صورت پلی اف دو بازی انجام می دن مثلا انتهاش 10 نفر اول میان بالا.بعد این 10 نفر به راحتی میشه اگر روزی دو بازی انجام بدن توی 10 روز کل لیگ رو بست.دو بازی با دو نفر که بعد 5 روز دور رفت تموم میشه و بعد از 5 روز کل لیگ.همونطور که مسعود گفت به نظرم اینطور نیست که بخوایم لیگ رو واقعا شبیه سازی کنیم و هفته ای یه بازی یا 3 روزی یه بازی انجام بدیم.چون اصلا حال نمیده اینطوری بحث زمان بریش بماند.خودت حساب کن دیگه 1 هفته صبر کنی برای 15 دقیقه بازی!در حالی که در واقعا کمتر از یک هفته صبر می کنن برای 90 دقیقه بازی.1/6 یک 90 دقیقه میشه زمان یک بازی ما در فیفا.بنابرین ما می تونیم جبرانش کنیم و روزی یک بازی انجام بدیم.
اگر واقعا بچه ها همت کنن (فکر نمی کنم کار انچنانی داشته باشن) حتی اسفند ماه هم میشه یه لیگ رو شروع کرد و تا 15 ام نرسیده تمومش کرد.نگران دست تنها بودن هم نباش ابوذر جون خودم عین شیر می ایستم پشتت کمکت می کنم در هر زمینه ای که بگی:D

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
میشه اول یه دور انتخابی برگذار کرد یعنی تمام کسایی که قصد دارن توی لیگ شرکت کنن به صورت پلی اف دو بازی انجام می دن مثلا انتهاش 10 نفر اول میان بالا.بعد این 10 نفر به راحتی میشه اگر روزی دو بازی انجام بدن توی 10 روز کل لیگ رو بست.دو بازی با دو نفر که بعد 5 روز دور رفت تموم میشه و بعد از 5 روز کل لیگ.همونطور که مسعود گفت به نظرم اینطور نیست که بخوایم لیگ رو واقعا شبیه سازی کنیم و هفته ای یه بازی یا 3 روزی یه بازی انجام بدیم.چون اصلا حال نمیده اینطوری بحث زمان بریش بماند.خودت حساب کن دیگه 1 هفته صبر کنی برای 15 دقیقه بازی!در حالی که در واقعا کمتر از یک هفته صبر می کنن برای 90 دقیقه بازی.1/6 یک 90 دقیقه میشه زمان یک بازی ما در فیفا.بنابرین ما می تونیم جبرانش کنیم و روزی یک بازی انجام بدیم.
اگر واقعا بچه ها همت کنن (فکر نمی کنم کار انچنانی داشته باشن) حتی اسفند ماه هم میشه یه لیگ رو شروع کرد و تا 15 ام نرسیده تمومش کرد.نگران دست تنها بودن هم نباش ابوذر جون خودم عین شیر می ایستم پشتت کمکت می کنم در هر زمینه ای که بگی:D

عزیز بحث فراتر از این حرف هایت یکی میبینی ۳ روز اول هفته نیست یکی میبینی ۲ روز در میون آن میشه یکی کار غیر منتظره واسش پیش میاد تو همین جام حذفی هم غیر ممکن هست که بشه هرروز بازی گذاشت لیگ هم همه حسن و جدابیتش به اینه که همه پا به پای هم پیش برن نه یکی ۴ تا بازی کرده باشه یکی دیکه ۱ بازی. قربونت برم خودت و خودم و چندتای دیگه از دوستانی که هستیم رو نگاه نکن که هرروز آن هستیم ( خودم که جدیدا دستگاه روشن و کانکت هست پاش خوابم میبره) خیلی ها واقعا نمیتونن حتی واسه خودمونم پیش میاد که نتونیم ۱ یا ۲ روز آن بشیم تازه کار ها و درگیری هایی که خیلی ها امکان داره نزدیک تعطیلات نوروز داشته باشن رو هم باید در نظر گرفت من که به شخصه استقبال میکنم اما مهم اینه همه با فراغ بال استقبال کنن منم با اجازتون الان یه تاپیک واسه لیگ باز میکنم از همه دوستان هم دعوت میکنم که برنامه و نظراتشون زو بیان اونجا بیان کنن تا با هم اندیشی و خرد جمعی به یه نتیجه سازنده برسیم

دوستان تاپیک لیگ FIFA14 | PS4 ( http://forum.bazicenter.com/thread86445/ ) راه اندازی شد لطفا برای اعلام آمادگی و ارايه نظرات و پیشنهادات خود در مورد زمان و نحوه برگزاری لیگ و حق ورودی احتمالی و جایزه احتمالی و.... بیان فرمایید

همچنین در نظر سنجی زمان شروع لیگ که بالای صفحه تاپیک میباشد شرکت فرمایید

آدرس تاپیک: http://forum.bazicenter.com/thread86445/

Last edited by a moderator:

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
سلام
بالاخره بازيه ما هم انجام ش:bighug:د
تو زمين من
٢-١ بردم
تو زمين اقا حميد
١-٠ باختم
و با توجه به گل تو خونه ي حريف ايشون صعود ميكنند و بهشون تبريك
ميگم
اقا حميد خواستم تو psnبهتون پيام بدم ،نت پكيد:|. بازم بهتون تبريك ميگم

ابوذر جان نتونستم جوابتو تو psn بدم مشكلي نيست بابت اون قضيه من قوانينو نديده بودم انشالله دوره ي بعد جبران ميكنم
دوره بعد گروهي بزاري بهتر ميشه

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
سلام
بالاخره بازيه ما هم انجام ش:bighug:د
تو زمين من
٢-١ بردم
تو زمين اقا حميد
١-٠ باختم
و با توجه به گل تو خونه ي حريف ايشون صعود ميكنند و بهشون تبريك
ميگم
اقا حميد خواستم تو psnبهتون پيام بدم ،نت پكيد:|. بازم بهتون تبريك ميگم

ابوذر جان نتونستم جوابتو تو psn بدم مشكلي نيست بابت اون قضيه من قوانينو نديده بودم انشالله دوره ي بعد جبران ميكنم
دوره بعد گروهي بزاري بهتر ميشه

قربانت ایشالا که تو مسابقاتی که به زودی برگزار میکنیم اما این بار به صورت لیگ شرکت کنی و موفق باشی
اون قضیه گل زده هم دیگه باید سعی کنیم که تو بازی که میزبان هستیم حتی الامکان حریف گل نزنه چون اگر بزنه ارزشش زیاده و از اون طرف تو بازی که میهمان هستیم سعی کنیم گل بزنیم چون ارزشش بیشتره

- - -ویرایش - - -

دوستان جام خیلی خوب و با برنامه پیش میره و همین جا دوباره باید از همه دوستان تشکر کنم که واسه حریفان و وقتشون ارزش قایل بودن و به موقع و سر وقت و حتی ۲ بازی هم زودتر انجام دادن یه تشکر خیلی خیلی ویژه تر که تا اینجای کار اگر بی نظیر نبوده باشه کم نظیر بوده و اون هم جو دوستانه و همراه با احترام متقابل هستش که میتونه بهمون کمک کنه که این جور مسابقات رو بیشتر و البته بهتر برگزار کنیم از همتون مچکرم
از ۱۵ بازی که کلا باید انجام میشده ۱۰ بازی انجام شده و فقط ۵ بازی باقی مونده تا قهرمان مشخص بشه که ایشالا بتونیم تا چند روزه دیگه تمومش کنیم
دوستان میتونن نمودار بازی ها رو تو پست اول که همیشه سعی میکنم آپدیت باشه رو ملاحظه کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر