جالب ترین سخت ترین و خاطره انگیز ترین معماهای بازی

HOJSPE

کاربر سایت
May 17, 2010
42
نام
حجت
تا به حال داوینچی بازی کردید!؟

the da vinci code

این بازی سخترین معماهای ممکن رو داره.یعنی فکر کنم فقط %0.01 افراد بتونن این بازی رو بدونه راهنما تموم کنن.
حتی دیدم خیلی ها با راهنما هم نتونستن این بازی رو تموم کنن.
هیچ بازی در حد و اندازه های این بازی معما نداره.

به عنوان مثلا در مرحله های اول حروف های یونانی میبینید که به ترتیب الفبای انگلیسی نوشته شدن و در اواسطه بازی از اون حروف که باید یاداشت میشدن و امکان حفظ کردنش صفر هست برای کشف رمز استفاده کنید
این معماش اصلا حل کردنش به صفر میل میکنه.بدونه راهنما کسی حلش کنه یعنی برا خودش مخی هست.

اگر تجربش نکردین پیشنهاد میکنم.گرافیک بازی و کیفیتش و گیم پلی و حتی موزیکش دلچسبه.
با راهنما تا اخرش رفتم و هر لحظه اش برام لذت بخش و چالش بر انگیز بود.

dev

کاربر سایت
Mar 29, 2013
15
نام
دیو
یه بازی واسه کامپیوتر بود چند سال پیش شده بود همه زندگیم....یه بازی کاملا فکری به نام سایبریا!!!

یه قسمت بود باید ساعتو تنظیم میکردی تا پدر طرف پاشه از خونه بره بیرون ..کلی اون زمان وقت گذاشتم بطوری که شبا خوابشو میدیدم!!!

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
معمای عددهای اول بازی تو Re : Veronica بود و هنوزم برام یک خاطرست یادمه یک سال من اونجا گیر کرده بودم فقط به خاطر این که خودشون یک سری انحرافات معمایی اونجا قرار داده بودن من که هرکاری اونجا می کردم به هیچ نتیجه ای تا مدت ها نمی رسیدم حالا حله این قضیه چی طوری شد جالبه من وقتی بچه بودم یک کتابی برای معماهای PS One خریده بودم توش کدهای ضد ضربه یا باز شدن یک سری چیزها تو بازی بود راهنمای این بازی هم توش بود منتهی در قالب 5 تا بازی دریمکست اون زمان نوشته شده بود دسترسی یا بهتره بگم اشنایی با اینترنت هم نداشتم تا اتفاقی تصمیم گرفتم که یکم این کتاب رو از کارتون های بالای کمد بردارم و مطالعه کنم در حقیقت یک یادی از قدیم ها بکنم ناگهان با راهنمای این بازی مواجه شدم و خیلی ام به موجبش ذوق زده شدم و تا به این ترتیب تونستم اون قسمت رو رد کنم و بازی رو هم به اتمام برسونم از این رو خاطره براگیز ترین معمایی بود که باش مواجه شدم

آخرین ویرایش:

Sina.Tvsl

کاربر سایت
Jan 15, 2013
363
نام
SiNA
تا به حال داوینچی بازی کردید!؟

the da vinci code

این بازی سخترین معماهای ممکن رو داره.یعنی فکر کنم فقط %0.01 افراد بتونن این بازی رو بدونه راهنما تموم کنن.
حتی دیدم خیلی ها با راهنما هم نتونستن این بازی رو تموم کنن.
هیچ بازی در حد و اندازه های این بازی معما نداره.

به عنوان مثلا در مرحله های اول حروف های یونانی میبینید که به ترتیب الفبای انگلیسی نوشته شدن و در اواسطه بازی از اون حروف که باید یاداشت میشدن و امکان حفظ کردنش صفر هست برای کشف رمز استفاده کنید
این معماش اصلا حل کردنش به صفر میل میکنه.بدونه راهنما کسی حلش کنه یعنی برا خودش مخی هست.

اگر تجربش نکردین پیشنهاد میکنم.گرافیک بازی و کیفیتش و گیم پلی و حتی موزیکش دلچسبه.
با راهنما تا اخرش رفتم و هر لحظه اش برام لذت بخش و چالش بر انگیز بود.
میتونی جایی پیدا کنی که دانلودش کنم؟!!
به خدا خیلی دوست دارم بازی کنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر