جاسپر یا کورنا؟؟؟؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان ببخشید الان هم نمی دونم ایکس باکسمو تشخیص بدم که مادبرد کنسولم جاسپر است یانه،کنسولم ایکس باکس اسلیم 250 است بدون کینکت است از کجا بدانم مادربرد کنسولم جاسپر است؟؟؟؟؟؟؟لطفا مدیران تاپیک رو حذف نکند تا جوابمو به خوبی پیدا نکنم دوستان همراههیم کنید لطفا

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان ببخشید الان هم نمی دونم ایکس باکسمو تشخیص بدم که مادبرد کنسولم جاسپر است یانه،کنسولم ایکس باکس اسلیم 250 است بدون کینکت است از کجا بدانم مادربرد کنسولم جاسپر است؟؟؟؟؟؟؟لطفا مدیران تاپیک رو حذف نکند تا جوابمو به خوبی پیدا نکنم دوستان همراههیم کنید لطفا

خیلی خیلی عذر می خواهم میدونم ممنون واسه راهنماییت خب لطفی کنید زود جواب بدید تا زود حذف شود لطف کنید بابا خیلی ضروری است

از سال 2009 تمام کنسولهایی که مایکروسافت زده بردشون جاسپره.

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
تا اونجایی که من می دونم برد های سری اسلیم (چه 4 گیگ چه 250 و چه با کینکت و چه بی کینکت ) همین برد های جدید مایکرو هست (اسمش دقیق یادم نیست چیه... گمونم همین کورنا باشه اسمش) و اصلا رو اسلیم برد جاسپر نمیندازن ( البته این دو تا برد فرق زیادی ندارند، تنها فرق کلی شون هم همین مصرف برقشونه که این برد جدیده کمتر برق مصرف می کنه نسبت به جاسپر ودستگاه رو هم کمتر داغ می کنه، گرچه برد های جاسپر هم مشکلی ندارند. )

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
یعنی دوستان کورنا بهتره؟؟؟؟
درضمن من ایکس باکس سفارش انگلستان است وریجن پال است وبدنه اش براق نیست چون سفارش انگلستان است

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اسلیم ها فکر میکنم چیپ و سی پی یو هم 45 نانو شده در حالیکه جسپر 65 نانو هستش. البته خیلی مطمئن نیستم چون اخرین بار سال 87 تو نخ این جسپر و ..بودم یادم نیست درست.
خود جسپر خیلی خوبه مرگ و میرش خیلی خیلی کمه و قطعا اون 45 که مرگ نداره قاعدتا.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
پس کسی نیست جواب بده از کجا بدانم کنسولم کورنا است یا جاسپر از سریال نامبر تاریخ ساخت چی دوستان این روزها مدل کورنا خیلی زیاد شده

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
تا جایی که ذهنم یاری میکنه اسم این بردهای جدید والهالا قرار بود باشه که سی پی یو و جی پی یو یکجا هستن.
ایکس باکستو باز کن اگه CPU و GPU جدا بودن جاسپر و اگه یکی بودن(یعنی یه تراشه دیدی)این برد جدیدیه هست.حالا اسمش یا Vallhala هست یا همین کورنایی که میگن.
البته زیاد فرقی نمیکنن چون خرابی این دوتا خیلی کمه زیاد سخت نگیر بازیتو بکن;)

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
پس خیالت راحت باشه، جاسپر اصلا نیست.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
لطفا مدیران اسم تاپیک رو به راهنمای نصب مانیتور به ایکس باکس تبدیل کنند برای اینکه نمیدونم چه کابلی بخرم که اچ دی با مانیتور بازی کنم مانیتورم فول اچ دی است 22 اینچه مارک aoc دوتا فیش داره اونم سفیده وابیه ویک سیم پاور داره ویک جای یو اس بی همین حالا چه نوع کابلی می خوهاد تا اچ دی بازی کنم؟

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
لطفا مدیران اسم تاپیک رو به راهنمای نصب مانیتور به ایکس باکس تبدیل کنند برای اینکه نمیدونم چه کابلی بخرم که اچ دی با مانیتور بازی کنم مانیتورم فول اچ دی است 22 اینچه مارک aoc دوتا فیش داره اونم سفیده وابیه ویک سیم پاور داره ویک جای یو اس بی همین حالا چه نوع کابلی می خوهاد تا اچ دی بازی کنم؟
خیلی جای خوشگلی زدی تاپیک رو
داداش یخورده زحمت بکش 5 دیقه وقت بذار جواب همه سوال هات توی فروم هست احتیاجی نیست از این تاپیک های خوشگل بزنی:|
در مورد کابل هم ببین مونیتورت پورت hdmi داره با کابل hdmi وصل کن حالشو ببر، اگر هم نداره یه کایل vga مخصوص 360 بگیر وصل کن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر