ثبت رکورد تاریخی جدید در دنیای سرگرمی ها

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
49696133410469338491.jpg

به نقل از شبکه خبری NBC در وصف Halo4 :
breathtaking, heart-breaking and awe-inspiring
"نفس گیر , اندوهناک و پر هیبت"
منبع
در حالی که هالیوود سال پر رونقی را تجربه میکرد یک بازی ویدئویی همه این موفقیتها را تحت الشعاع قرار داد.... Halo 4 در راه ثبت فروش تاریخی 300 میلیون دلار در هفته اول عرضه هست این بازی تنها در روز اول عرضه به بازار 220 میلیون دلار فروش داشته رکوردی که عنوان "پر فروش ترین در روز اول" در تاریخ Box office ایالات متحده را تحت الشعاع قرار داده و تا به این لحظه رکورد دار پر فروش ترین سرگرمی سال هست.
Halo 4 تنها در آمریکا میزان فروش فیملهای Avenger (رکورد دار فروش در روز اول در سال 2012) و Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (رکورد دار همه دوره ها) رو پشت سر گذاشته و تبدیل به رکورد دار جدید دنیای سرگرمی شده.

Xbox Live's Major Nelson � “Halo 4” Makes Entertainment History with More Than $220 Million in Global Sales in the First 24 Hours :

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
نه خودم میزان فروش رو قبول دارم و همون حرف های تاپیک رو هم که بعضیا از امکاناتشون سو استفاده میکنند و عکس میزارند هم قبول دارم ولی دوست دارم بدونم Halo فن ها تا قبل چی رو میپرسیتدن ؟؟ ایا اسمش متا نبود ؟؟ ایا در طول دو روز توسط شما نابود نشد ؟؟ ایا با همین متا سر همهی بازی ها رو نبریدین ؟؟

بازم میگم فن بیس هیلو بالاس و محبوب هست و فروشش هم خوب هست و همهی فروشش هم اکثرا تو امریکا هست و معلوم هست چرا ولی دوست دارم بدونم تا چند سال اینده هم فروش رو قبول خواهید داشت یا میشه باز قضیه متا !! اخه با این نمرات هیچ سری بازی اینقدر دووم نمیاره .;;)

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
نه خودم میزان فروش رو قبول دارم و همون حرف های تاپیک رو هم که بعضیا از امکاناتشون سو استفاده میکنند و عکس میزارند هم قبول دارم ولی دوست دارم بدونم Halo فن ها تا قبل چی رو میپرسیتدن ؟؟ ایا اسمش متا نبود ؟؟ ایا در طول دو روز توسط شما نابود نشد ؟؟ ایا با همین متا سر همهی بازی ها رو نبریدین ؟؟

بازم میگم فن بیس هیلو بالاس و محبوب هست و فروشش هم خوب هست و همهی فروشش هم اکثرا تو امریکا هست و معلوم هست چرا ولی دوست دارم بدونم تا چند سال اینده هم فروش رو قبول خواهید داشت یا میشه باز قضیه متا !! اخه با این نمرات هیچ سری بازی اینقدر دووم نمیاره .;;)

هیلو3 بعد از 5سال هنوز جزو 20 تا و Reach بعد از 2 سال هنوز جزو 10 بازی برتر لایو، برای شما مفهومیو نمیرسونه؟!
ماکرو هم بارها اعلام کرده بیشتر درامدش از این صنعت از لایو داره بدست میاد.
همه چیز برای شرکت و طرفدارها عالی! دیگه چی میخاد؟!

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
الان یعنی cod روز اول 9میلیون رو ایکس باکس فروخته؟؟تو دیگه کی هستی نسل جدید فن های سونی؟؟دلم برا بهنام یاکوزا تنگ شده:D

BOII الآن خبر اومد 8 میلیون فروخت;))
اون MW3 بود که 9.3 فروخت روی 2 کنسول گفتم،تحریف مکن

بـــــــعـــــــله کار هر بز نیست COD فروختن:))

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
ای بابا یک جوری در مورد فروش کود حرف میزنن انگار انحصاریشونِ!:d

king xbox عزیز:
Halo 4 موفق به انجام کاری شد که در سال های اخیر تنها سری بازی محبوب Call of Duty موفق به انجام آن شده بودند؛ این کار به دست گرفتن رکورد پرفروش ترین سرگرمی سال است.
رکورد کود رو که نزده مثل اون رکورد شکنی کرد و پر فروش ترین محصول سال شده تو روز اول البته تا اومدن BO2 جدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر