تیم Tekken در حال ساخت یک بازی برای Project Morpheus

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
سازنده عنوان Tekken, آقای Katsuhiro Harada ، در حال ساخت یک بازی برای Project Morpheus می باشد.

Summer Lesson برقرار ساز ارتباطات بازی است که بر اساس صحبت آقای Hirada, پیش از زمانی که به روی صحنه ی کنفرانس مطبوعاتی Tokyo Game Show رفتیم، پروژه را فاش خواهیم کرد.

20140901_005912_thumb.png

20140901_010016.png

20140901_010046.png

در اینجا چند صحنه همانطور که مشهود است وجود دارد ...

در آخر این بازی در 18 سپتامبر , زمان TGS به بیرون درز خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
هرچی عکس اول رو میبینم بیشتر از این دختره خوشم میاد ! o:-)

خیلی ناز و معصوم میزنه :-"

چه حالی بده روی مبل نشستی سرت رو برمیگردونی این دختره از در یهو میاد تو با یک کیسه که چیز میز خریده و داد میزنه "اوهایو"
منم سرم رو تکون میدم !

بعد میپره کنارت و حرف میزنی باهاش !

خیلی حال میده !

{فقط خدا کنه بدون سانسور و Steam Effect} برای غرب بیاد :x

fun.gif

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بازی بینهایت فوق العاده و فان میزنه به خصوص که کار هارادا سنسه هم هست :D فقط واسه غربم بیاد و یه آپشن زبون ژاپنی هم داشته باشه :bighug:

چه حالی بده روی مبل نشستی سرت رو برمیگردونی این دختره از در یهو میاد تو با یک کیسه که چیز میز خریده و داد میزنه "اوهایو"
منم سرم رو تکون میدم !

تادایما :D

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
بازی بینهایت فوق العاده و فان میزنه به خصوص که کار هارادا سنسه هم هست :D فقط واسه غربم بیاد و یه آپشن زبون ژاپنی هم داشته باشه :bighug:

تادایما :D

احسان من میترسم کلا برای غرب نیاد :(

خدا کنه بیاد ... :d

بیاد دیگه بازی دیگه ای نمیخوام :-"

========

راستی اگر گیمر دختر باشه و "اونطوری" نباشه آپشنی نمیذارن که بجای دختر پسر کاوایی باشه ؟! :-"

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
احسان من میترسم کلا برای غرب نیاد :(

خدا کنه بیاد ... :d

بیاد دیگه بازی دیگه ای نمیخوام :-"

========

راستی اگر گیمر دختر باشه و "اونطوری" نباشه آپشنی نمیذارن که بجای دختر پسر کاوایی باشه ؟! :-"

Shame On U Bardiya :d

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
ما تو اين بازي با چشم ميبينم كه داريم ميبوسيم ولي دهنمون هيچي حس نميكنه :|
در دراز مدت تيك عصبي ميگيريم كه :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
چه ارتباطی داره دوست من. بازی طرفدار داشته باشه خب فروش میره و کنسول هم میفروشه.
شما که مسلما بهتر از من میدونی که 360 چپ و راست ویژوال نوول و ازین جور چیزا میداد تو بازار و هیچ فروشی هم نکرد. این که چرا فروش نکرد به این خاطر نبود که طرفداری این جوز سبکا- یا به قول شما اتاکوها- نخریدن، بلکه دلیلش ساده بود بازارشون هم خیلی محدود بود.
بازاری که وابسته به اتاکوها باشه- به معنای دقیق کلمه- خیلی محدوده. حرفی که من زدم اساسش رو فروش بود.
البته رد نمیکنم که یه عنوانی مثل Loveplus روی کنسولای دستی فروش خوبی داشته ولی این همه دیتینگ سیم یا وِیژوال نوول داریم که بازارشون خیلی خیلی محدوده.
معمولا هم که به صورت رسمی این طرفا نمیان.
------
من قصد توهین نداشتم. حالا اگه اصرار به توهین دارین یه بحث دیگست.

دوست عزیز خب شما اگه مرجعت فروشه منم با فروش جوابتون رو میدم ... شما برید ببنید ... که فروش بازی های اتاکو پسند روی کنسول ها سونی و نینتندو چقدره ... یعنی دقیقا یه نقطه پرت رو در نظر گرفتی و نظریه صادر کردی و بعد تبدیل به فکتش کردی ...

همین بازی های هاتسونه میکو رو ادم عادی اصلا نگاه چپ هم بهش نمیکنه ... بعد چه فروشی میکنه ...

Don't underestimate Otakus all around the world 2

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
نگا اینا :|

تو دنیای واقعی صد تا نایس فیس دیگه هست این بدبخت چیزیش نموند دیگه :| بذارید تو حال خودش باشه :D :|

جی اف جی اف می کنن :| :D

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
این pm به نظرم به طرز وحشتناکی پتانسیل بالایی در بازیهایی چون outlast داره!:d
حالا باید دید بازیشون چی میتونه باشه و چه سبکی هست! ولی کلا ایده های زیادی میشه رو این پیاده کرد!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر