تیم سازنده Dead Space در حال ساخت یک IP جدید

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
screenshot_245019_thumb300.jpg

Visceral Game سازنده سری Dead Space, در حال سخت یک IP جدید می‌باشد.
این خبر توسط یک آگاهی‌ برای استخدام یک تهیه کننده اجرایی برای یک عنوان AAA که توسط Visceral Games ساخته خواهد شد، آماده است.
آگاهی‌ بدین گونه می‌باشد "اینجا در Visceral, ما برروی خلاقیت، پولیش بازی و عرضه کردن بازی‌هایی‌ که میلیون‌ها دوست دارند، متمرکز هستیم. ما در جستجوی بازی سازانی که قصد پیوستن به یک استودیو AAA برای ساخت یک عنوان AAA میباشند، هستیم."
هیچگونه اشاره به چگونگی این بازی جدید نشده است، اما به نظر می‌رسد که بازی در اوایل مرحله کانسپت (تصور کلی‌، مفهوم) باشد زیرا گفته شده است که تهیه کننده اجرایی باید " یک مرحله کاملا قابل بازی برای نمایش قسمت‌های اصلی‌ بازی (گیمپلی، تکنولوژی، وابستگی به رسانه‌های خارجی‌ و بیرونی) قبل از گسترش دادن مرحله قابل بازی به یک عنوان AAA, بسازد."
منبع

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
این استادیو واقعا جای پیشرفت داره. بعد از اون همه پیشرفتی که توی نسخه دوم DS از نسخه اولش کردن مطمئنم که این یکی بازیشون هم شاهکار میشه.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
مطمئنا این بازی جدید استودیوی Visceral Games باید یه چیز دهن پر کنی باشه، با توجه به ذهن خلاقی که دارن.
امیدوارم این عنوانشون یه FPS باشه.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
مطمئنا این بازی جدید استودیوی Visceral Games باید یه چیز دهن پر کنی باشه، با توجه به ذهن خلاقی که دارن.
امیدوارم این عنوانشون یه FPS باشه.

خدا نکنه FPS باشه. :d فقط امیدوارم یه بازی باشه که ترسناک باشه ولی این دفعه رو کره زمین باشه.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
اتفاقا اگه یه رزیدنت اویل این دو تا شرکت با همکاری هم بسازن که عالی میشه افشین.مگه بده ؟
بازی خوبی میشه ولی من که یه فن قدیمی بازیم هنوز در انتظار بازگشت المان های اصلی بازیم ولی فکر می کنم تمام re باز های قدیمی باید این آرزو رو به گور ببرن

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خوب این استودیو واقعا خلاق هستش. به نظر من چه اول شخص بسازه جه سوم شخص میتونه خوب از آب درش بیاره البته اگه منابع مالیه خوبی در اختیارش بذارن.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
حالا از کجا معلومه که IP جدید باشه!؟ جایی که اشاره نشده.:D
عنوان AAA میتونه Dead Space 3 باشه که قبلا هم گفتن دارن روش کار میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر