تیزری جدید از بازی PHANTOM PAIN منتشر شد (پست اپدیت شد)

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
با سلام:)

رییس استودیوی moby dick اقای JOAKIM MOGREN امروز ویدئو جدیدی منتشر کرده که مشخصا مربوط به بازی phantom pain خواهد بود و همچنین بسیار مرموز به نظر میرسد و نشانه هایی در ان یافت میشود که احتمالا مربوط به METAL GEAR SOLID 5 است.

در این ویدئو که به صورت سیاه و سفید منتشر شده,مکانی شبیه به یک رااکتور یا محفظه ای اهنین را نشان میدهد و افرادی با روپوش های سفید و شبیه به دانشمندان در اطراف این رااکتور در حال کار هستند.
g2int5m9geo44sme0s.jpg

oh9dr6u1jhgkqdl883w.jpg

jlay058xhky8ukk4e92y.jpg

همچنین از ابتدای این ویدئو بیپ های ممتدی شنیده میشود که احتمالا یک رمز به زبان مورس است و یکی از اعضای سایت یوتیوب انرا رمزگشایی کرده که حاوی پیغام زیر است
“GENERATING IMAGE HOLD SCENARIO LOADING HOLD ACTIVATE PHANTOM PAIN DOT MEME HOLD ERROR ERROR ERROR ERROR"
ترجمه:"تولید تصویر متوقف شد.بارگذاری دستورالعمل متوقف شد.فعالسازی PHANTOM PAIN DOT MEME متوقف شد.خطا خطا خطا خطا!!!!"

ایا معنی این کد این است که مردانی که در تصویر دیده می شوند در حال انجام نخستین شبیه سازی واقعیت افزوده (VIRTUAL REALITY) در دنیا هستند؟ایا اسنیک درون دستگاه است تا با کمک این فناوری بتواند بر استرس و فشار بعد از سانحه رانندگی که برای او اتفاق افتاد غلبه کند؟

البته درمیان این ویدئو یک نوشته به صورت بسیار کوتاه روی تصویر ظاهر میشود که عکس انرا در پایین می بینید:
0m1uvz7m6ow6erln6vos.jpg

(نوشته های زیر توسط یکی از کاربران سایت VG247 بدست امده است)

نوشته های این تصویر:
PROJECT OMEGA
AI MATRIX: SECTOR07-A942
VR PROGRAM: PHANTOM_PAIN.MME
CONTRACTOR: MOBY DICK STUDIOS
SUBJECT: REDACTED

TREATMENT OF NEUROLOGICAL DAMAGE SUSTAINED IN COMBAT SITUATIONS
TREATMENT OF COMBAT RELATED PSYCHOLOGICAL STRESS
ENHANCEMENT OF COMBAT ABILITIES FOLLOWING IMPAIRMENT
..::.|>..::.: IMPLEMENTATION OF

معنی نوشته های فوق:

درمان ضربه مغزی در حالت های مبارزه نگه داشته شد.
درمان مبارزه در ارتباط با "استرس و فشار روانی".
افزایش توانایی های مبارزه ای پس از رفع اختلال.
اجرای ..::.|>..::.:

معنای این جملات چیست؟
بنابر انچه که کاربر سایت VG247 استدلال کرده است,منطقه نظامی که در نخستین MGS دیده میشود:
منطقه ای که در تریلر بازی MGS:GROUND ZEROES به نام "CAMP OMEGA" شناخته میشود, پس این نخستین سرنخ از این پیغام است.اگر پیغامی که به زبان مورس در انتهای این پیغام شنیده میشود را ترجمه کنیم جواب "؟" است که معنای "چه زمانی" را میدهد

دومین سرنخ مربوط به پیغام پزشکی و روانپزشکی است که در انتهای این تیزر دیده میشود(پیغام بالا).در نخستین تریلر از بازی PHANTOM PAIN , ما فردی شبیه اسنیک را در هنگام یک تصادف دردناک می بینیم و احتمالا این تصادف اسنیک را به شدت مجروح میکند.معنی ان اینست که به احتمال بسیار زیاد تیزری که امشب پخش شد درون یک بیمارستان اتفاق می افتد.

در مورد "استرس و فشار روانی" صحبت شد.که احتمالا دلیل توهمات اسنیک است. دیدن گلبرگ های سفید که نوعی یاداوری از BOSS بود , وال بزرگ شعله وری که اسنیک مشاهده میکرد , اسبی که شخصیت BOSS سوار بر ان میشد , تصویر کاراکتر VOLGIN در اتش , و فردی معلق در هوا که احتمالا SORROW یا PSYCHO MANTIS بوده.

همچنین تصویر حاوی نوشته "VR PROGRAM: PHANTOM_PAIN.MME" بود.پس احتمال دارد که اتفاقاتی که در نخستین تریلر PHANTOM PAIN مشاهده شد فقط ازمایشات و تمرینهای واقعیت افزوده(VR) بوده تا به اسنیک کمک کند که بر فشار روانی پس از تصادف غلبه کند؟؟؟

تماشا و دانلود تیزر:http://uploadkon.ir/?file=video_3.mp4

منبع[LTR]The Phantom Pain: new teaser trailer is genuinely creepy | VG247[/LTR]

پست اپدیت شد.

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
به هر حال هر چی بوده، فکرش خیلی قشنگ بوده طرف !
این که اینا همش یه سری آزمایش روی بیگ باس ـه اونم آزمایشاتی مخصوص نظامی خیلی جالب بود ! چون خیلی به قضیه می خورد !
دیدین خاطرات گذشته، تصادف، اتفاقات عجیب و غریب ! آتش سوزی ، قتل ! که واسه بالا بردن دقت یه سربار در جنگ و خونسرد بودن در چنین مواقعی این تمرین ها جالب به نظر می رسه !
به هر حال هر کی بوده خوب تئوری خودش رو به همه نشون داد ! چون مطمئن اون نهنگ نمی تونه واقعی باشه ! هر چقدر کوجیمایی بخوای فک کنی !:d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
مطمئنی؟ کی‌ تکذیب کرده؟
آره. من! :d
-----------------
ویدیو برای اولین بار تو بخش "یوزر ویدیوهای" گیم تریلرز توسط یوزری که اکانت توییتر JOAKIM MOGREN رو داره آپلود شده. اما Moby Dick s و Mogren اصلا تو توییتر اکانت رسمی ندارند: (فقط یو یوتیوب دارند که اونجا اصلا آپلود نشده):
[DISCLAIMER] Moby Dick Studio and our representatives do not currently operate through any social medias such as Facebook or Twitter, except for YOUTUBE.

Joakim Mogren - YouTube

---------
در ضمن سورس اصلی ویدیو اینه که مال 2008ـه:
https://www.youtube.com/watch?v=tdQmPUI23mA

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
عجـــب بیکاری بوده ! یَنی بالاخره من یکی و دیدم که به خودم امیدوار شدم !
واقعا کوجیما باید به این دوستمون نشان MGS بده !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اگر این بازی MGS 5 باشه که بی نظیر میشه . از طرفی برای فن های سونی بد میشه !!! چون احتمالا برای X360 هم میاد !!

البته من متوجه نشدم این بازی که الان تریلرش منتشر شد همون MGS:GROUND ZEROES هست دیگه درسته ؟!!!! تا جایی که من میدونم و با توجه به تریلر رسمی MGS:GROUND ZEROES که پخش شد ، باید بگم این بازی ( MGS:GROUND ZEROES ) یه بازی جداست و تریلرهای جدید ( مثل تریلر مربوط به بیمارستان که توش اسنیک رو نشون میداد ) که پخش میشن ، احتمالا MGS 5 خواهند بود . اما اگر این تریلر به تریلری که چند وقت پیش به صورت رسمی از گیم پلی MGS:GROUND ZEROES نشون داده شد ، ربط داشته باشه ، باید بگیم پس اون تریلر فیک بوده !!!! یا اینکه همون تریلر MGS:GROUND ZEROES ، بازی MGS 5 هست . اما پسوند GROUND ZEROES نسون میده که این مورد اشتباست و احتمالا کوجیما 2 بازی رو همزمان داره توسعه میده . بازی MGS 5 برای نسل بعد و MGS:GROUND ZEROES برای این نسل .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
عجب داستانی شده ها :))
باور کنید این استاد کوجیما پدید آورنده نسل جدیدی از هایپینگه (!) :">
اگه واقعا این چیزایی که میگن صحت داشته باشه یه شخص مجازی ، یه استدیوی مجازی یه بازیه مجازی و ... همه و همه در جهت هایپ کردن عنوان MGS 5 خواهد بود !

ولی در کل اگر این ویدئو فیک باشه احتمالش هست صد در صد هم فیک نباشه! منظورم اینه که خود آقایان (:D) یجورایی ویدئو رو غلط انداز درست کردن و جوری منتشرش کردن که یجورایی فیک به نظر برسه.

mapmehr

کاربر سایت
Nov 23, 2006
69
نام
محمد علی
اگر این بازی MGS 5 باشه که بی نظیر میشه . از طرفی برای فن های سونی بد میشه !!! چون احتمالا برای X360 هم میاد !!

البته من متوجه نشدم این بازی که الان تریلرش منتشر شد همون MGS:GROUND ZEROES هست دیگه درسته ؟!!!! تا جایی که من میدونم و با توجه به تریلر رسمی MGS:GROUND ZEROES که پخش شد ، باید بگم این بازی ( MGS:GROUND ZEROES ) یه بازی جداست و تریلرهای جدید ( مثل تریلر مربوط به بیمارستان که توش اسنیک رو نشون میداد ) که پخش میشن ، احتمالا MGS 5 خواهند بود . اما اگر این تریلر به تریلری که چند وقت پیش به صورت رسمی از گیم پلی MGS:GROUND ZEROES نشون داده شد ، ربط داشته باشه ، باید بگیم پس اون تریلر فیک بوده !!!! یا اینکه همون تریلر MGS:GROUND ZEROES ، بازی MGS 5 هست . اما پسوند GROUND ZEROES نسون میده که این مورد اشتباست و احتمالا کوجیما 2 بازی رو همزمان داره توسعه میده . بازی MGS 5 برای نسل بعد و MGS:GROUND ZEROES برای این نسل .

بابا کجای کاری این به احتمال قوی 5 باشه و گرند زیرو که کلا قضیه ش جداست و رسمی قبلا معرفی شد...

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
.
شما نمیخواد نگران سونی فن ها باشی بازی بالاخره برای کنسول سونی میاد و اونا ازش لذت میبرن حالا بازی رو یه کنسول دیگه هم بیاد.
الان مثلا چون Tomb Raider روی 360 هم اومده اونایی که 3 دارن براشون بد شده؟ عجب

من فکر میکنم که کوجیما تصمیمش عوض شد و میخواد اسم GZ رو به MGS 5 : TPP تغییر بده یعنی اسمش بشه تو مایه های شماره ی سوم MGS 3:SE

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
عکس از توییت کوجیما:

g23hszrtdb5mad6yyp2j.jpeg

---------- نوشته در 03:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:28 PM ارسال شده بود ----------

یه نوشته از عکس بالا استخراج شده:--> TPP_GDC 2013_720p_esrb

که gdc 2013 رو نشون میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر