تو ایران با Adsl میشه آنلاین بازی کرد یا نه ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
آ قا من مدم ADSL رو به PS2 مرم دار وسل کردم و لی از من یه IP خواست که تو ایران وقتی این سرویس رو میگیری IP اخنصاصی بهت نمیدن برای همین بیخیال شدم تا ببینیم بعدا چی میشه.
میخوام بدونم کسی میدونه با PC و سرویس ADSL 256/256 میشه آنلاین بازی کرد مثلا یه چیزی مثل NFS Most Wanted و اینکه حتما باید گیم اورجینال باشه ؟

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
IP اخنصاصی بهت نمیدن
در حال حاضر تقریبا همه شرکت ها به یوزر ها IP اختصاصی (static)میدن.
میخوام بدونم کسی میدونه با PC و سرویس ADSL 256/256 میشه آنلاین بازی کرد مثلا یه چیزی مثل NFS Most Wanted و اینکه حتما باید گیم اورجینال باشه ؟
به راحتی میتونید بازی کنید و لذتش رو ببرید
اورجینال بودن یا نبودن سی دی بستگی به اون بازی داره

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
حتما باید گیم اورجینال باشه ؟

اکثر بازیهای جدید که سرشون به تنشون میارزه و ارزش بازی کردن به صورت آنلاین رو دارن باید سی دی اورجینالش رو خریده باشید و CD Key Valid داشته باشید ...
حالا واسه اینکه تست کنی میتونی بازی ای که تو این تاپیک در موردش توضیح داده شده :
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=478
رو دانلود کنی و ببینی چجوریاس

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
من هم یه سوال تو همین مایه ها دارم .
میتونم وایرلز 256 رو از کامپیوتر به ps2 وصل کنم و بازی کنم ؟

Sir.SiSiLi

کاربر سایت
Jan 19, 2006
12
نوشته شده توسط methodman:
آ قا من مدم ADSL رو به PS2 مرم دار وسل کردم و لی از من یه IP خواست که تو ایران وقتی این سرویس رو میگیری IP اخنصاصی بهت نمیدن برای همین بیخیال شدم تا ببینیم بعدا چی میشه.

بله به راحتی میشه بازی کرد.
اما nmw باید سی دی یا دی وی دی ارجینال باشه.اما گیم هایی مثل cs 1.6 , btf2,css .wow
و ... را میشه بازی کرد.

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
rapgame.ir , forum.rapgame.ir اینجا اولین مرجع سرور بازی های آنلاین هستش که اگه اینجا سوالتونو مطرح کنید به جوابتون میرسید .

Gamerlast

کاربر سایت
Sep 15, 2008
201
post_old.gif
01-02-2006, 10:18 PM
post_new.gif
امروز, 12:25 PM

• Like
Reactions: ^_GHOST_^
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر