تولید Xbox 360 بعد از 10 سال متوقف شد

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
تولید کنسول محبوب مایکروسافت «Xbox 360»، بعد از 10 سال متوقف شد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

xbox_360__1461180319_98323.jpg

در راستای این موضوع «Phil Spencer»، رییس بخش Xbox در بیانیه‌ای گفت: «Xbox 360 نسل بازی‌ها را برای مایکروسافت تعریف کرد. من به تمام زحمت‌ها و تلاش‌هایی که صرف سخت‌افزار، سرویس‌ها و بازی‌های ما در طول این 10 سال شد افتخار می‌کنم. و از تمامی طرفداران که همیشه ما را پشتبیانی کردند تشکر می‌کنم. به لطف Xbox 360، سرویس Xbox live از Xbox Original به یک جامعه بازی آنلاین قدرتمند تغییر کرد و 360 به یکی از مجبوب‌ترین وسایل سرگرمی تبدیل شد. 78 میلیارد ساعت صرف بازی، 486 میلیارد Gamerscore (امتیاز)، 27 میلیارد اچیومنت و 25 میلیارد ساعت استفاده از برنامه‌ها آمار این کنسول در 10 سال طول عمرش است.»

«Xbox 360 برای همه در مایکروسافت اهمیت زیادی دارد و با اینکه ما خاطرات خوبی با این کنسول داشته‌ایم، مجبور به متوقف کردن تولید این کنسول هستیم ولی همچنان ذخایر باقی مانده از این کنسول را به فروش می‌رسانیم.»

مایکروسافت اعلام کرد که همچنان از این کنسول حمایت خواهد کرد:

- دارندگان Xbox 360 همچنان سرویس‌های Xbox Live مانند بخش چند نفره بازی‌ها، پارتی چت، دسترسی به برنامه‌ها و بازی‌های رایگان و تخفیف‌های ویژه دارندگان Gold را در دسترس خواهند داشت.

- سرورهای Xbox Live برای Xbox 360 همچنان پشتیبانی خواهند شد و طرفداران Xbox 360 می‌توانند از بازی‌های خود با پشتیبانی کامل از Xbox Live استفاده کنند.

- بازیکنان همچنان می‌توانند بازی‌های Xbox 360 و لوازم جانبی این کنسول را از فروشگاه‌ها خریداری کنند.

- تمام Xbox 360ها همچنان در xbox.com/support پشتیبانی می‌شوند.

- دارندگان Xbox One می‌توانند از بازی‌های 360 خود از طریق Backward Compatibility بدون هزینه لذت ببرند.

منبع

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
savvlktef8221jlw3nwh.jpg

یکی از بهترین کنسول های تاریخ، لحظات فوق العاده ای تو چند سال گذشته برام رقم زد، دمش گرم! :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
درسته سه تا 360 خریدم چون دو تای قبلی سوخت ولی واقعا فکر نمیکردم اینقدر منو جذب بازی کنه اول فکر میکردم دیگه بزرگ شدم مشغله زندگی نمیگزاره بازی کنم ولی طوری شده بود تا 5 صبح بازی میکردم

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
تو این 3 تا کنسول XBOX بهترینش همین 360 بود
فقط آرزو به دل موندم این رنگش ساخته نشد (من ندیدم این رنگش و تو خیابون)
latest
اين كه همون سري اولشه كه اومد بيرون به گمونم داخل عكس اينجور افتادي وگرنه سفيده

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یادش بخیر. من تا الان 4 مدل 360 داشتم که خب یکیش سه تا چراغش روشن شد و به رحمت خدا رفت :((
واقعا کنسول خوبی بود و من اینقدر باهاش خاطره دارم که نمیشه اینجا همش رو بگم. خیلی از بازیها رو روی این کنسول تجربه کردم و نسل 7 کنسولی بود که بیشتر اوقات فراغت من رو پر کرد. کنترلر 360 به نظرم بهترین کنترلری بود که تا حالا باهاش کار کردم و هنوز هم دارمش و به نظرم از کنترلر PS4 هم بهتره.
واقعا کنسول دوست داشتنی بود و هست. ولی خب هر چیزی یه عمری داره =(( ولی مهم این هست که توی توی تاریخ کنسولهای بازی جاویدان شده :*

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوران خوبی باهاش داشتم اما اصلا خود کنسول خوب نبود بلکه افتضاح بود با 3 کنسول 3 چراغ واقعا از نظر کیفیت ... بود .:-h

• Like
Reactions: tom71

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
خيلي اين قضيه 3 چراغ شدنش رو اعصاب بود ، من ٢ تا از كنسولهام به فنا رفت،
ولي از اينها گذشته نسل قبل واقعا خاطر انگيز بود از هر لحاظ، رقابت ها نزديك بود دلار ٩٠٠ تومن بود بازيها كيفيتشون شاهكار بود، defjam icon داشتيم نسل قبلي الان ديگه نداريم :( همون سالهاي اول نسل هفت بود كه سيل بازيها باهم ميومد
چه خوش بوديم

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
تو 4 سالی که 360 داشتم بهترین دوران گیمریم رقم خورد . شاهکار های هیلو ، گیرز ، فورتزا ، فیبل و از همه مهمتر کینکت که کل خانوادمو جلوی تلویزیون کشوند و تا ساعت ها جلوی این دوربین عرق ریختیم و از ته دل میخندیدیم و شاد بودیم . واقعا چه دوران باشکوهی بود . دمت گرم مایکروسافت .
ایشالاه وان هم راه خودشو پیدا کنه و دوباره محبوب بشه .

• Like
Reactions: g4m3r and reach usa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر