تولد 3 سالگی بازی سنتر !!!

s l a s h

کاربر سایت
Sep 5, 2008
202
نام
saul hudson
تولد سه سالگی بازیسنتر رو به همه دوستداران این سایت تبریک عرض می کنم:birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بهتون تبريك نمي گم به خاطر موانعي كه پشت سر گذاشتيد، بلكه بهتون تبريك مي گم به خاطر اهداف بزرگي كه در افق مي بينيد.:clover:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
منم 3 سالگی بازیسنتر رو به همه تبریک میگم و امیدوارم که همینجوری به موفقیت هاش ادامه بده و ما جشن 100 سالگی ـش رو اینجا بگیریم!

:birthday:​

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
تبریک ، تبریک ، تبریک ... :love::biggrin1:
امیدوارم بازی سنتر قدرتمند تر از گذشته به کارش ادامه بده .:cool:

vg-happy-birthday.jpg

:love::love::love::love::love::love::love:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تولد سایت رو به همه مخصوصا مدیر ها تبریک میگم:love:
چه خاطراتی که ندارم تو این 2 سال و چند ماهی که اینجا بودم.:love:
و چه دوست هایی خوبی که اینجا پیدا کردم :love:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,714
نام
امیر
خب ، 3 سال از عمر این سایت گذشته ، این سایت از روز اولی که شروع به کار کرده ، با یه سری اعضا شروع کرده و همین راه و ادامه داده ، یه سری موندن ، یه سری رفتن ، خنده بوده ، ناراحتی بوده ، دلخوری هایی بوده ، بن خور شدن هایی بوده و .... چیز دیگه که با همه سختی ها ، تونسته راهشو پیدا کنه و توی اون راه حرکت کنه ، دوستان من ، بیاین حالا که 3 سال از تاسیس این سایت گذشته او تا اینجا ادامه داده با موفقیت ، همگی با صفا و صمیمیت ، با هم دیگه دست رفاقت بدیم و کدورت های گذشته رو فراموش کنیم و از فردا مثل 27000 تا برادر و تعدادی خواهر :D جهت ارتقا سطح کیفی این سایت تلاش کنیم ، چرا که معتقدم بازی سنتر مال همه ماست ، پس باید برای چیزی که متعلق به خودمونه تلاش کنیم :D :D :D

حالا رئیس حالا که جشن تولد سایتمونه یه اکانت پرمیوم به مدت 1 سال به همه بچه ها هدیه بده لطفا :D خدا خیرت بده جوون :D

عروس دوماد و ببوس یالا ، عروس دوماد و ببوس ... اه ببخشید اشتباه شد ، یه لحظه جو گرفت فکر کردم عروسیه ، happy birthday to you BC ... :D

آخرین ویرایش:

show_man

کاربر سایت
Jun 14, 2007
360
نام
علی
منم به نوبه ی خودم جشن 3 سالگی بازی سنتر رو تبریک میگم و امیدوارم که هر سال و هر روز این سایت بهتر از قبل باشه. دست دست.:cheesygri(جو گرفت ):-"

Happy-Birthday-19.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر