تولد 125 سالگی Nintendo

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
درود

Nintendo امروز 125 ساله شد.
Nintendo در 23 سپتامبر سال 1889 توسط Fusajiro Yamauchi تاسیس و در زمینه کارت های بازی فعالیت خود را شروع کرد.دیری نگذشت تا این که این شرکت فعالیت های خود را گسترش داد و برای مدتی وارد تجارت خدمات تاکسی,هتل های عشیاق,شبکه ی تلویزیونی و حتی اسباب بازی شد.
تا این که در سال 1970 وارد تجارت بازی های ویدویی شد و به یکی از شرکت های با نفوذ در صنعت تبدیل شد و تبدیل به سومین کمپانی با ارزش ژاپن با ارزشی معادل 85 میلیارد دلار شد.
تا به امروز این شرکت بزرگ همچنان به فعالیت های خود ادامه داده و مدیریت فعلی آن برعهده ی Satoru Iwata می باشد.
جالب است بدانید که ترجمه تقریبی Nintendo به انگلیسی "leave luck to heaven" می شود.

- - -ویرایش - - -

تکامل لوگو Nintendo

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
میشه گفت عمر گیمری خیلیا با کنسولا و بازیهای خاطره انگیز نینتندو شروع شد!
الانم با اینکه خیلیا میکوبوننش که مثل سابق نیست ولی بازم بازیا و کنسولایی که این شرکت تولید میکنه جذابیت خاصی دارن.

من ps2 خودمو کپی خور نرم افزاری ( اجرا بازیا روی ps2 با فلش مموری ) کردم تو این تاپیک آموزش مرحله به مرحله و کامل دادم

http://forum.bazicenter.com/thread92697/

لینک شبیه ساز gameboy advance هم گذاشتم راحت شبیه ساز از روی فلش مموری اجرا میکنی بازیا gba با کیفیت خیلی خوب روی ps2 بازی میکنی هر لحظه از بازی میشه سیو کنی ( gameboy advance کنسول دستی محبوب نینتندو بود که تونست تو 3 سال 83 میلیون کنسول بفروشه )

یه کلیپ از اجرا بازیا gba روی ps2 خودم ( فقط دوربین گوشیم ضعیفه فیلمی که گرفتم زیاد کیفیت نداره )

دانلود V23 3gp

شبیه ساز سوپر نینتندو . سگا جنسیس . سگا مستر سیستم . میکرو و ..... هم برای ps2 هست

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
آقا مبارک باشه.چقدر من بچه بودم با این میکرو حال میکردم دمشون گرم هیچ بازی تا به امروز مثل سری کنترا به من حال نداده.20 بار با انواع نوع گلوله هاش تا آخر می رفتم بازی رو تو سن 4, 5 سالگی.امان از این گرافیک پرستی که دیگه نذاشت برم سمت کنسول های این شرکت.
راستی قبل از این که میکرو بخرم تو خونه یه کامپیوترم داشتیم. یادمه بچه بودم دقیقا 2, 3 سالم بود که بازی prince of persiaرو همونی که عکس شخصیتشم با یه شمشیر تو پست اول گذاشته شده رو همین کامپیوتر بازی می کردم.اون زمان یادم میاد تا مرحله 2 بیشتر نمی تونستم برم چون از اون همه جام فقط یکیش کلید بود که من نمی تونستم رد کنم این تیکه رو.یه بارم گلاب به روتون وقتی یارو میوفتاد لایه اون تیغ های وحشتناک وخون از دست و سرو کلش می زد بیرون منم از ترس بسیار شدید از شرمندگی کیبورد کامپیوتر در اومدم حسابی:dیادش بخیر:dحالا اینارو گفتم می خواستم بپرسم مگه این prince of persia رو کنسول Nintendo هم اومده بوده؟یادمه یه شماره دویی هم داشت که اونم 2 بعدی و بسیار زیبا بود اون چه طور؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
آقا مبارک باشه.چقدر من بچه بودم با این میکرو حال میکردم دمشون گرم هیچ بازی تا به امروز مثل سری کنترا به من حال نداده.20 بار با انواع نوع گلوله هاش تا آخر می رفتم بازی رو تو سن 4, 5 سالگی.امان از این گرافیک پرستی که دیگه نذاشت برم سمت کنسول های این شرکت.
راستی قبل از این که میکرو بخرم تو خونه یه کامپیوترم داشتیم. یادمه بچه بودم دقیقا 2, 3 سالم بود که بازی prince of persiaرو همونی که عکس شخصیتشم با یه شمشیر تو پست اول گذاشته شده رو همین کامپیوتر بازی می کردم.اون زمان یادم میاد تا مرحله 2 بیشتر نمی تونستم برم چون از اون همه جام فقط یکیش کلید بود که من نمی تونستم رد کنم این تیکه رو.یه بارم گلاب به روتون وقتی یارو میوفتاد لایه اون تیغ های وحشتناک وخون از دست و سرو کلش می زد بیرون منم از ترس بسیار شدید از شرمندگی کیبورد کامپیوتر در اومدم حسابی:dیادش بخیر:dحالا اینارو گفتم می خواستم بپرسم مگه این prince of persia رو کنسول Nintendo هم اومده بوده؟یادمه یه شماره دویی هم داشت که اونم 2 بعدی و بسیار زیبا بود اون چه طور؟

POP نتنها روی کنسول نینتندو بلکه روی Amiga 500و Commodore 64 و 128 , Amstrad, PC, Neo Geo, و...... اومده بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر