تولد دوباره : به مناسبت 10 سالگی پلاتینوم گیمز

بهترین بازی پلاتینوم گیمز از نظر شما کدام است؟

• Infinite Space

رای‌ها: 0 0.0%
  • The Wonderful 101

• Madworld

• Transformers: Devastation

• Anarchy Reigns

• The Legend of Korra

• مجموع رای دهنده‌ها
    32
  • نظرسنجی بسته شده است .

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
صفحه قبل انتقادی شده بود از Vanquish که اصلا قبول ندارم هر گیمری بازی کرده باشه حرف های منو تائید میکنه
در مورد Vanquish فقط باید بگم هر کسی نسل قبل بازی نکرده بهترین third-person shooters نسل قبل رو از دست داده ، این نظر من نیست برید اول بازی کنید بعد نقد ها رو بخونید .

GameSpot gave the game the awards for "Best Game No One Played", both the editors' award and the Readers' Choice award, and "Best Original Game Mechanic" for its rocket-slidinggame mechanic, which acts as both a defensive escape and an offensive setup, opening up new gameplay possibilities for action games. GameSpot also nominated the game for the awards of "Best Shooter","Best SoundDesign","Best Original IP", "Best Xbox 360 Game", "Best PS3 Game" and overall Game of the Year"

در مورد زمان بازی بگم کاملا مناسبه و به هیج عنوان کوتاه نیست ، بعد از اتمام بازی ، چلنج ها چالش خیلی جذاب و سختی براتون مهیا میکنه
شماره بعدی این عنوان رو نخواستم =(( سطح انتظارمو تا حد ریمستر شدن نسخه اول رو pc یا ps4 پایین میارم >:D<

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
خدا کنه یه روزی بایونتا 2 از انحصار در بیاد خیلی دلم میخواد بازیش کنم چرا بعد از این مدت هنوز اقدام نکردن ؟ :-w

امکان نداره!هزینه ی ساخت بازی را اگه اشتباه نکنم نینتندو داده

• Like
Reactions: Maxxxx

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
هر کی میگه صنعت بازی سازی ژاپن مرده واقعا سخت در اشتباه هست.پلاتینیوم گیمز با ساخت چند تا شاهکار مثل بایونتا یک و دو و ونکوییش نشون میده افرادی مثل اینافونه که در حال گند زدن هستند لزوما نماینده صنعت بازی سازی ژاپن نیستند.

امیدوارم در اینده ای نزدیک بایونتا 3 و ونکوییش 2 را ببینیم

• Like
Reactions: Oakenshield

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
خسته نباشی بهزاد.
به نظرم مشکل ادلان پلتینیوم اینه که میخواد همزمان چند تا بازی بسازه اما نیرو و منابع کافی را نداره.و برای همین بازی هاش به مشکل میخورن.

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
خسته نباشی بهزاد.
به نظرم مشکل ادلان پلتینیوم اینه که میخواد همزمان چند تا بازی بسازه اما نیرو و منابع کافی را نداره.و برای همین بازی هاش به مشکل میخورن.

اره. یک ونکوییش دو برای من بسازن دیگه کاری بشون ندارم!

• Like
Reactions: Oakenshield

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
PG از معدود استدیوهایی هست که روی گیم پلی بازیاش کار میکنه و اثر به یاد ماندنی میده، از بینتا گرفته تا ونکوییش و واندرفول 101، همه عالی، بینتا و ونکوییش که کلاسیک هستن و در اوج ژانر خودشون

• Like
Reactions: samijavid

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
اینا گیمپلی بازیهاشون واقعا عالیه ولی باید یخرده روی کاراکترها و داستان کار کنن. منکه اصلا نتونستم با بایونتای عینکی و 2B ارتباط بگیرم. باز Vanquish وضعیتش بهتر بود ولی اون ژنرال سامورائی ـه که آخرش خودشو فدا کرد... :-&

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اینا گیمپلی بازیهاشون واقعا عالیه ولی باید یخرده روی کاراکترها و داستان کار کنن. منکه اصلا نتونستم با بایونتای عینکی و 2B ارتباط بگیرم. باز Vanquish وضعیتش بهتر بود ولی اون ژنرال سامورائی ـه که آخرش خودشو فدا کرد... :-&

بایونتای عینکی(مگه غیر عینکی هم داشت:|) و 2B که خیلی خوب بودن:D

Red_Grantorino

کاربر سایت
Oct 16, 2017
19

na7k_photo_2017-11-28_00-19-33.jpg

============================================
پلاتنیوم گیم استدیو خیلی بااستعدادی هست اگه بازی های قدیمشون نگاه کنید مثل بیونیتا و ونکوییش و Nier همشون بازی هایی بودن که روشون واقعا وقت گذاشته بودن . ولی فکر میکنم یکی از علتای فروش کم بازی ها این بوده که کامینیتی قوی نداشتن و شناخته شده نبودن .(که من این 3 بازی رو یادمه تو لیست بازی های عالی و کم فروش دیدم) به هرحال با فروش 2 میلیونی NieR پلاتنیوم تونست یه فن کامینیتی خوب برای خودش ایجاد کنه و شناخته تر بشه قبل بشه و افرادی مثل من با این استدیو اشنا بشن<:-P:x (بگذریم من قبلا تریلر رو دیدم فکر میکردم این بازی رو داره تیم نینجا میسازه :D:)) ) این باعث از طرف میشه بودجه این استدیو از طرف Square Enix بالا بره و شاید در اینده بتونیم شاهد قسمت های بعدی سری های مرده ای مثل دراکن گارد یا.. باشیم . :x>:D<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر