توقیف محموله PS3 در ایلات متحده..؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
Sony_Playstation_3_%2820_GB%29_270x270.jpg

بعد از شکایتی که شرکت LG از سونی به خاطر رعایت نکردن حق ثبت اختراع در PS3 کرد دادگاه اتحادیه اروپا دستور توقیف محموله های PS3 وارده به این قاره به مدت 10 روز را صادر کرد حالا شکایت LG در امریکا توسط USITC (کمیسیون تجارت بین الملل ایلات متحده) در حال بررسی است و به نظر میرسد نتایج نهایی را به زدوی اعلام کنند که با توجه به شکایتی که LG در مورد حق ثبت اختراع در PS3 و TV های براویا داشته و خواستار منع واردات این محصول شده به نظر میرسد باید شاهد توقیف این محصولات در خاک امریکا باشیم که ضرر های سنگینی را به شرکت سونی وارد خواهد کرد..
این اتفاقات در حالی رخ میدهد که اولین بار شرکت سونی از LG به علت استفاده از تکنولوژی ثبت شده سونی در گوشی های همراه LG شکایت کرد و موجب دردسر های زیادی برای این شرکت شد حالا LG نیز به نظر برای جبران این اقدام سونی از او شکایت کرده و سونی در دردسری بزرگ قرار داده.

منبع

• Like
Reactions: S0HEIL

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
الان جمیع پایرت خوران کره خاکی از LG عزیزحمایت به عمل میارن :d
از اونور هر روز خبر داغون کردنه جئوهات توسطه سونی میاد از اینور خبر لِه شدنش
بساط خنده جوره:d
دارم واقعا به این نتیجه میرسم که تکنولوژی رایانه ای اصولا مال بچه هاست...
حالا وقتی سونی براویاـم تو امریکا توقیف شد به نتیجه های بدتر از این هم میرسی:d مثلا تکنولوژی رایانه ای ماله نوزادانه پیش از تولده:d

• Like
Reactions: SHePArd

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
terova جان لطف کن تیتر رو درست بنویس :D! " .. " اصلا تو زبان فارسی معنی نداره و فقط " ... " هست که اونم ربطی به جمله نداره الان! تو متن هم همینطور.
ممنون...

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
بیشتر شبیه رو کم کنی شده ما جرا این دو تا شرکت!
ماله نوزادانه پیش از تولد
نوزاد، یعنی تازه به دنیا اومده، در نتیجه نوزاد پیش از تولد نمیتونه وجود داشته باشه
:D

• Like
Reactions: SHePArd

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
حق ثبت اختراع ؟
یعنی چی ؟!

مثل حق کپی رایت..

terova جان لطف کن تیتر رو درست بنویس :biggrin1:! " .. " اصلا تو زبان فارسی معنی نداره و فقط " ... " هست که اونم ربطی به جمله نداره الان! تو متن هم همینطور.
ممنون...

این دو نقطه اختصاصی خودم هست.. :d برو تو اکثر مطالبم که نگاه کنی متوجه میشی..

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
مثل حق کپی رایت..

این دو نقطه اختصاصی خودم هست.. :d برو تو اکثر مطالبم که نگاه کنی متوجه میشی..

از کی تا حالا امریکا ایل شده :d ایالت جان من ایالت :d
من سر در نیاوردم همه جا داره متوقف میشه میخواد چی بشه !!!! :d

• Like
Reactions: S0HEIL

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
نوزاد، یعنی تازه به دنیا اومده، در نتیجه نوزاد پیش از تولد نمیتونه وجود داشته باشه
اومدم بگم دیدم گفته شده:D
--------------------
اونوقت این LG که کاملا بی صکو صاحاب بود سونی چی ازش دزدیه که اینقد مثه سگ پاچه گرفته؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اومدم بگم دیدم گفته شده:D
--------------------
اونوقت این LG که کاملا بی صکو صاحاب بود سونی چی ازش دزدیه که اینقد مثه سگ پاچه گرفته؟

سونی جلو فروش یک دسته از محصولاتش رو در آمریکا گرفته LG هم به .... از اون میخواد همون کار رو بکنه البته در صورتی که سونی محکوم بشه که هنوز مشخص نیست نه اروپا نه آمریکا فقط مجوز توقیف محصول PS3 رو برای 10 روز در اروپا گرفته تا روز دادگاه همین چند روزه مشخص میشه .

اینم که میگه یک کدی در blu-ry استفاده شده که قبلا LG ثبتش کرده به معنی نیست که LG میتونه کلا فروش سونی رو متوقف کنه در این حالت سونی مجبور به قرامت دادن میشه فقط همین .

البته قضیه سونی با LG فرق داره برای این که کلا LG داشت از تکنولوژی های سونی استفاده میکرد اما این جا صحبت فقط سر یک دسته کد اجرای هستش با توجه به این که حق blu-ry مال سونی هستش LG نمیتونه تولید blu-ry یا PS3 رو کلا متوقف کنه فقط سونی باید پول بده در صورت محکوم شدن .

دوستان چنان از کاه کوه میسازن که ادم کف میکنه .:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
از کی تا حالا امریکا ایل شده :d ایالت جان من ایالت :d
من سر در نیاوردم همه جا داره متوقف میشه میخواد چی بشه !!!! :d

مگه به گفته یک نفر قرارا نیست امریکا جهان سومی بشه..؟ خوب حتما اون موقع ایالتش میشه ایل..:d

شوخی کردم یکی از مدیرها این استباه ما رو درست کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر