توضیح EA در مورد کندی نسخه PS3 بازیه Madden NFL 08

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
حتما میدونید که Madden NFL 08 دو روزه که منتشر شده و Frame Rate نسخه PS3 این بازی 30 هست ، در حالی برای 360 در حالت 60 fps اجرا میشه .
همین باعث شده که نسخه PS3 این بازی در کل نمره کمتری نسبت به نسخه 360 بگیره .
( جالبه که Gamespot در حالی که به این موضوع اشاره کرده ، ولی نمره یکسان داده به هردو )

کمپانی EA هم در توضیح این مساله گفته که کار کردن بر روی 360 برای ما راحت تر هست ، چون شناخت بیشتری نسبت به سخت افزار این کنسول داریم .

در ادامه این مطلب سایت IGN نوشته که اکثر کمپانی ها زمانی در حدود 3 سال و نیم هست که دارن برای 360 بازی میسازن ، در حالی که این زمان برای PS3 تنها کمی بیشتر از 1 سال هست .
از این رو بازیسازها با 360 راحت تر هستن و شتاخت بیشتری دارن . ( البته به استثنای Sony
;))

لینک :
http://ps3.ign.com/articles/813/813061p1.html

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
در رابطه با Game Spot من قبلا هم یه توضیح دادم زمانی که نحوه امتیاز دهیش عوض شد
یادمه بازی The Darkness اومد که به هر دو کنسول امتیاز 8.5 داد اما این امتیاز زیاد درست نبود علل خصوص در رابطه با نسخه PS3 که همچین یه نمه بهتر از 360 بود خوب اگه می خواستن نمره درست رو بدن باید 9 به PS3 و 8.5 به X360 خوب اما این امتیاز یکم برا اونایی که هر دو کنسول رو داشتن بد میشد چون اون زمون نمی تونست Game Spot به PS3 نمره مثلا 8.8 بده چون نحوه امتیاز دهیش فرق کرده بود برا همین بچه ها ککه اومدن تو تاپیم دارکنس گفتن اینجوریه من اونجا هم گفتم که از این به بعد تو 80% بازی هایی که برای هر دو تا کنسول میاد از Game Spot نمره یکسانی می بینید دلیلش هم گفتم حالا نمیدونم متوجه شدین یا نه !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
در ادامه این مطلب سایت IGN نوشته که اکثر کمپانی ها زمانی در حدود 3 سال و نیم هست که دارن برای 360 بازی میسازن ، در حالی که این زمان برای PS3 تنها کمی بیشتر از 1 سال هست .
از این رو بازیسازها با 360 راحت تر هستن و شتاخت بیشتری دارن .

كنسول xbox360 هنوز 2 سال نشده كه عرضه شده اونوقت چطور بازي سازها 3 سال و نيم دارن روي سخت افزار اين كنسول كار ميكنن .
و اينكه كنسول ps3 همزمان با xbox360 معرفي شده .

حالا من نميدونم چطور دارن حساب كتاب ميكنن كه روي سخت افزار ps3 بيش از يك سال كار ميكنند .
تريلر هايي كه تو نمايشگاه e3 2005 براي ps3 پخش ميشد روي هوا بود روي چه كنسولي داشت اجرا ميشد يا داشتم همينطوري نمايش ميدادند ؟!!
با اين حرفها بايد اينطور باشه كه روي سخت افزار xbox360 از سال 2004 دارن كار ميكنند !!

اين حرفها همشون بيخودي و فقط تبليغاتي به هيچ وجه هم نميشه ثابتشون كرد .
علت تاخير كنسول ps3 به گفته سوني بلوري بوده كه بلوري هم ربطي به بازي سازي نداره .

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
كنسول xbox360 هنوز 2 سال نشده كه عرضه شده اونوقت چطور بازي سازها 3 سال و نيم دارن روي سخت افزار اين كنسول كار ميكنن .
و اينكه كنسول ps3 همزمان با xbox360 معرفي شده .

حالا من نميدونم چطور دارن حساب كتاب ميكنن كه روي سخت افزار ps3 بيش از يك سال كار ميكنند .
تريلر هايي كه تو نمايشگاه e3 2005 براي ps3 پخش ميشد روي هوا بود روي چه كنسولي داشت اجرا ميشد يا داشتم همينطوري نمايش ميدادند ؟!!
با اين حرفها بايد اينطور باشه كه روي سخت افزار xbox360 از سال 2004 دارن كار ميكنند !!

اين حرفها همشون بيخودي و فقط تبليغاتي به هيچ وجه هم نميشه ثابتشون كرد .
علت تاخير كنسول ps3 به گفته سوني بلوري بوده كه بلوري هم ربطي به بازي سازي نداره .
:biggrin1:
360 دو سال هست كه عرضه شده نه اين كه 2 سال از ساختش مي گذره
قبل ار عرضه هر كنسول شركت سازنده سخت افزار اون رو براي بازي سازها مي فرستن تا با آن آشنا بشن
بازي هاي همراه عرضه ي كنسول رو يك ساعت قبل از عرضه نمي سازن كه
حداقل 1 سال روش كار كردن
GOOD LUCK

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
360 دو سال هست كه عرضه شده نه اين كه 2 سال از ساختش مي گذره

بنده مثلا چي گفتم منم گفتم كه عرضه شده ! اون بالا را دوباره بخون

قبل ار عرضه هر كنسول شركت سازنده سخت افزار اون رو براي بازي سازها مي فرستن تا با آن آشنا بشن

نه اينكه اين گفته شما در مورد PS3 صدق نميكنه !!
اون بالا گفته كه بازي سازها فقط كمي بيشتر از يك سال روي PS3 كار ميكنن .

كاملا معلومه كه از نمايشگاه E3 2005 دارن روي PS3 كار ميكنند .

PS3 قرار بود هممزمان با XBOX360 عرضه بشه كه هميشه علت تاخير را بلوري ميگفتند . بلوري همينطور كه گفتم ربطي به بازي سازي نداره .
حالا كي ميتونه ثابت كنه كه سوني راست ميگه يا دروغ براي اينكه كنسولش را يطوري محبوب جلوه بده .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
كاملا معلومه كه از نمايشگاه E3 2005 دارن روي PS3 كار ميكنند .
میگم نکنه جدیدا بالای فوروم زده باشن همگی مجبور به پست زدن هستید؟
گارتل جان عزیزه برادر نخیر پکیج سخت افزاری(اسمش الان یادم نیست) ps3 2006 به بازیسازا رسید اونم ناقص!
که اواسط 2006 تازه نواقصشو برطرف کردن!
پس همینطور که میبینی 1 ساله!!!!

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
به نظر منم علتش شناخت بيشتر نسبت به سخت افزار 360 هست
تو نسخه قبلي بازي هم سايه زني نسخه Ps3 مشكل داشت و در عوض لباسهاي بازيكن ها طبيعيتر از نسخه 360 كار شده بود
به نظر من همه اينا برميگرده به استفاده بهتر از سخت افزار كنسول

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
فرخ جان چرا جوسازی میکنی!!! یکم صبر کنی یعنی حدود 2.5 سال دیگه بازی سازا وارد میشن و میتونن بازی هارو مثل 360 بسازن!

البته من موندم اون موقع هم باز بازی سازا بازم 2.5 سال بیشتر با 360 کار کردن و اونو بهتر میشناسن:laughing:

پ.ن:این ماجرا کی تموم میشه؟یعنی کی بازیسازا سخت افزار ps3 رو میشناسن؟فکر میکنید 3 سال دیگه هم بازم از این حرفها بشنویم؟الان دو ساله که این حرفها رو داریم میشنویم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر