توده ی اطلاعات از 3DS و One Piece و Hamster's Soduko

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
201101113dspedo_gt2.jpg

می خواهید تمام جزئیات 3DS را بدانید؟ میخواهید اندازه و حالت واقعی کارتریج ها را بدانید؟ می خواهید بدانید در منوی Home چه کارهایی میتوان کرد؟ می خواهید قیمت و جزئیات دقیق عناوین وسوسه انگیزی مانند One Piece و Hamster’s Nikoli’s Sudoku را بدانید؟

اشکالی ندارد! شاید آخری نه، ولی در مورد بقیه توده ی عظیمی از اطلاعات در اینجا خواهید دید.

3DS
سایت Andriasang اطلاعاتی مسروقه از جزئیات سخت افزاری 3DS گرد آوری کرده است، مانند وضوح (resolution) دو صفحه ی دستگاه که 800x240 و 256x192 به ترتیب برای صفحه ی بالا و پایین می باشند.

آداپتور های انرژی مورد استفاده در DS و DSi قابل استفاده برای 3DS می باشند. بسته ی بازی های 3DS قطر کمتری نسبت به بازی های برادران DSـی خود دارند اما تفاوت عمده ای که در خود کارت ها مشاهده میشود لبه ای در گوشه ی راست-بالا ی قالب بازی ها می باشد.

سیستم تبادل اطلاعات 3DS's Street Pass که به دارندگام یک بازی اجازه می دهد تا حتی موقعی که کنسول در حال استفاده نیست یا کارتریج جای دیگری است به تبادل اطلاعات بپردازند درحالیکه بازی های DS مجبور هستند که اطلاعات را به صورت قدیمی رد و بدل کنند.
Street Pass می تواند تا سقف 12 عنوان را در حافظه ذخیره کند و میشود تنظیمات والدین برای آنها تعیین کرد. در هنگام تبادل اطلاعات هر Mii که ملاقات کنید، در قسمت Sleep Mode Mii Plaza ظاهر خواهد شد.

همانند PlayStation XMB منوی اصلی 3DS در هنگام بازی قابل دسترسی خواهد بود برای یادداشت کردن یا جستجوی اینترنت ولی در هنگام استفاده از دوربین یا آنلاین بازی کردن قابل دسترسی نخواهد بود.

One Piece: Unlimited Cruise 3DS
2132435924.jpg

آخرین ادونچر سه بعدی آماده از One Piece طبق اخبار دارای ویژگی های جدید چندگانه ("multiple new features") نسبت به سری قبلی خود خواهد بود. دو شخصیت جدید Emporio Ivankov و Boa Hancock ظاهر خواهند شد و Gabri هم باز می گردد.

این سری شامل ویژگی های زیادی از آخرین عرضه بر روی Wii، خواهد بود، مانند ماهیگیری و بازی شکار گنج.
One Piece 3DS، بهار در ژاپن موجود خواهد بود.

Hamster’s Nikoli’s Sudoku 3D
2132437811_view.jpg

بازی Soduko برای عنوانی سه بعدی چندان جالب به نظر نمی رسد، اما ظاهراً اعدادی که توسط بازیکن وارد می شود در بالای صفحه شناور خواهند بود تا کمکی برای تمایز دادن عناصر حل پازل ها باشد.

این بازی دارای Level های متفاوت بسته به توانایی بازیکن می باشد، از مسائل بسیار ابتدایی و دو بخش ایجاد پازل تصادفی و حالت stage clear برای اندازه گیری توانایی شما.
همچنین حالت Multiplayer اجازه ی انجام کار توسط 4 بازیکن را میدهد.

پازل های عددی گوناگونی از قبیل Nurikabe, Heyawake, Kakkuro, Bijutsukan, Hitori ni Shitekure, Mashu و Slitherlink به همراه بیش از هزار نوع پازل دیگر.
ظاهراً Hamster’s Nikoli’s Sudoku 3D به قیمت 3990 ین در تاریخ 31 مارچ در ژاپن عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Trunks

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
مرسی حسین جان!

رزولوشنش خوبه به نظرم! زرولوشن پایینی برای نشان دادن نقشه ها و دیالوگ ها زیادیه !:d

این دستگاه فوق پیشرفته قابلیت پخش MP3 داره یا خیر؟

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
بسيار عالي.

دوست دارم ببينم اين 3DS چكار ميكنه.

هر چند عناويني كه فعلا براش تاييد شده،به غير از Hamster’s Nikoli’s Sudoku 3D ،به نظرم خيلي توانايي هاي 3 بعدي رو نشون نميدن.بايد صبر كرد ديد واقعا اين سيستم چقدر كارايي داره.

ممنون حسين چان.

سوال خوبيه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بیاند یک وان پیس برای کنسول های HD بدند بیرون ! مگه ما دل نداریم :d :d :d

! حسین چان؟! فکر کنم از نوادگان جکی چان شدم!:d
چان یک لقب در زبان ژاپنی میباشد که برای احترام به کار میره :d :d :d

آخرین ویرایش:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
مرسی حسین جان!

رزولوشنش خوبه به نظرم! زرولوشن پایینی برای نشان دادن نقشه ها و دیالوگ ها زیادیه !:d

در مورد سوالت هم فکر کنم نمیتونه!:d
ممنون حسين چان.
! حسین چان؟! فکر کنم از نوادگان جکی چان شدم!:d
خواهش میکنم صادق لی ! (از نوادگان بروس لی!)
بیاند یک وان پیس برای کنسول های HD بدند بیرون ! مگه ما دل نداریم :d :d :d
احتمالاً نه ، نداریم!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
احتمالا با توجه به اینکه گفته شده تو منوی home ـش می شه کارهای زیادی کرد چنین قابلیتی رو داره اگه هم نداشته باشه بعد کپی خور شدنش صد در صد homebrew هایی براش ساخته می شه که باهاش بشه کارهای زیادی از جمله mp3 گوش کردن انجام داد...

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
احتمالا با توجه به اینکه گفته شده تو منوی home ـش می شه کارهای زیادی کرد چنین قابلیتی رو داره اگه هم نداشته باشه بعد کپی خور شدنش صد در صد homebrew هایی براش ساخته می شه که باهاش بشه کارهای زیادی از جمله mp3 گوش کردن انجام داد...

homebrew اصلا به درد نمی خوره! من می خوام خود DS اورجینال ساپورت کنه!

اما با توجه به این که قرار فیلمهای 3D رو ساپورت کنه کلا بخش مولتی مدیا داره 100% فرمت ها صوتی رو ساپورت می کنه! بازم از نینتندو بعید نیست از اون کارهای عجیب غریبش کنه ! که فرمت Acc چی بود مثل Dsi ساپورت کنه و mp3 ساپورت نکنه!:d

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
چان یک لقب در زبان ژاپنی میباشد که برای احترام به کار میره :d :d :d
اِ اِ اِ ..؟! یعنی صادق جاپونی بلده؟!:d:-/
____
در ضمن سهیل و رضا جان، به نظر من که باید پخش کنه! پخش نکنه برای یه دستگاه سه بعدی میتونه عیب بزرگی باشه!
اگر مالتی مدیا رو کامل کنه، میشه یه گوشی 1100 گرفت و یه 3DS و زندگی کرد!:d

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
دس شما درد نكنه ديگه!بيا خوبي كن!:d

در ضمن به من ميگن صادق موگِن:

It means infinite !!!>:)

ولي من باز هم ميگم بايد صبر كرد...من تا يكي شو دستم نگيرم نظر نميدم.
فکر کنم اون صادق سوریوئو بوده و اشتباه کردی!
منظورم اینه 終了
!!!>:)
ولی به نظر میرسه تواناییش بالائه، از دور میشه نظر داد!:d
اما باید دید بین PSP2 و این کدومش بهتر میشن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر