توجه !!! شکایت از EA بن شدن ایرانیان از شبکه ارجین !!! توجه

aaonjfbw9qg5et2x89i2.jpg

سلام دوستان عزیز و گیرمهای فهیم ایرانی
میدونم تاپیک برای ارجین اینجا داریم ولی این مسعله چون مهم هست و شاید دوستان اطلاع نداشته باشن من تاپیک جدا زدم هم برای اینکه دوستان خبر دار بشن هم اینکه توضیح بدم چه کنیم در جهت حل شدن یعنی تنها کاریه که میشه کرد

مدیران و ناظمین عزیز لطفا تاپیک رو پاک نکین اگر هم میشه مهمش کنین تا همه ببینین

تاپیکی زده شده در سایت EA و به زبان انگلیسی خیلی دقیق و قشنگ توضیح داده شده که چرا این مشکل هست و به چه دلیل نباید باشه من به عنوان یه ایرانی که گیم رو دوست دارم و وقت براش میذارم واجب دیدم که این حمایت رو بکنم و از همه عزیزان میخوام که حمایت کنن و پست اونجا بذارن و تو گروههای تلگرام و غیره پخش کنن تا افراد بیشتری بیان و اونجا پست بذارن تا مدیران سایت تاپیک رو دنبال کنن ومشکل حل بشه در غیر اینصورت مشکلات زیادی برای بازیهای EA شاید در اینده داشته باشیم مثل فیفا بتلفیلد و غیره

لینک تاپیک

اگر می خواهید پیام ساده باشه میتونین این پیام را در تایپک قرار دهید.
"I am from Iran and have this problem.Please Allow us to access our games"
یا هر پیام دیگه ای که دلتون خواست ولی لطفا خیلی مودبانه باشه تا شعور و فرهنگ ما ایرانیها رو نشون بده

وقتی شرکت EA میاد در اپلیکشن خودش ایرانیها رو بن میکنه و دسترسی ما به گیمهایی که داریم داخل ارجین رو میبنده شاید فردا روز دسترسی ما به سرورهای بازیهای معروف خودش رو هم ببنده و ما نتونیم بازیهایی مثل فیفا یا بتلقیلد که خیلی طرفدار داره رو انجام بدیم این احتمال وجود داره پس استین غیرت رو بالا بزنین و حمایت کنین از این تاپیکی که اونجا زده شده تا تعدادمون بالا بره و ان شا الله یه ترتیب اثری داده بشه

ممنون از اینکه درک میکنین و همراهی میکنین

آخرین ویرایش:

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
283
فقط اورجین نباشه بقیه گیم ها هست مثل الدر
یه چیز کلی درست کنید
سلام دوست عزیز

پس یک نامه کلی خوهم نوشت ،

فقط باید حداقل 5 هزار یا بیشتر باید امضا جمع کنیم ، آیا دوستان حمایت میکنند ؟

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
*** دوستان دوستان توجه کنید مشکل جدید برای ما ک

دوستان بنده الان تست کردم با IP ایران نمی تونم وارد Battlelog بشم ولی با فندوق شکن به راحتی وارد شدم و این که چند بار تست کردم با IP ایران وارد battelog یا درواقع Login نمیشه تو Battlelog

بعدش با فندوق شکن تونستم وارد بشم.
برای من فعلا مشکلی نیست

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
ظاهرا این مشکل لود نشدن libraryتو اورجین بزودی حل میشه اگر این مشکل باقی بمونه من هم به شخصه با این که به شدت منتظر بتل 1 و فیفا هستم نمی خرم و ارجین تحریم میکنم

• Like
Reactions: Natural Killer

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
یکی صفحه 19 جوابتون و داده
پایه اساس قوانیم اورجین ماله امریکاست و اگه دولت امریکا این کار رو بکنه EA نمیتونه کار کنه
اما حالا یه سوال شما مگه تو سرور بازی مشکل خوردین؟

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
یکی صفحه 19 جوابتون و داده
پایه اساس قوانیم اورجین ماله امریکاست و اگه دولت امریکا این کار رو بکنه EA نمیتونه کار کنه
اما حالا یه سوال شما مگه تو سرور بازی مشکل خوردین؟
نه ربطی نداره
من الان 3 ساعته دارم با پشتیبانی صحبت میکنم انقدری که تونستم با یکی از کله گنده هاشون بحث و باز کنم .
گفتش که این مشکل و خیلی های دیگه مطرح کردن منم به خاطر این که دست و پیش بیگرم که پس نیوفتم بهشون میگفتم که قبلا از این صحبت و باز کنم نگید به خاطر قانون تحریم و از این حرفا .در کل حرفه به این نتیجه رسید که دارن روش کار میکنن تا این داستان و درست کنن ولی وقتی ازشون میپرسدم کی هر 3 تاشون گفتن هی میکفتن asap و هیچ تایم دقیقی ندادن که بگن فلان روز درست میشه یا فلان ساعت .گفت تنها کاری که میشه کرد صبر کردنه

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نه ربطی نداره
من الان 3 ساعته دارم با پشتیبانی صحبت میکنم انقدری که تونستم با یکی از کله گنده هاشون بحث و باز کنم .
گفتش که این مشکل و خیلی های دیگه مطرح کردن منم به خاطر این که دست و پیش بیگرم که پس نیوفتم بهشون میگفتم که قبلا از این صحبت و باز کنم نگید به خاطر قانون تحریم و از این حرفا .در کل حرفه به این نتیجه رسید که دارن روش کار میکنن تا این داستان و درست کنن ولی وقتی ازشون میپرسدم کی هر 3 تاشون گفتن هی میکفتن asap و هیچ تایم دقیقی ندادن که بگن فلان روز درست میشه یا فلان ساعت .گفت تنها کاری که میشه کرد صبر کردنه

ایشون احتمالا خبر نداشتن شما از کشور ملعونه خبیثه ایرانید وگرنه asap رو نمیگفتن براتون.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
این یه متن اولیست کسی نظیری داره یا چیزی میخواد اضافه کنه بگه:

Hello.

Recently Iranian user or EA online gaming platform (Origin) have been blocked from accessing Origin and as the result their purchased games.

The reason behind it was declared that its because of of US embargo and sanctions. while the US sanctions has been officially lifted as the agreement of Geneva and even so there is no law to enforce an US entity or company to deny access of a product from Iran which was purchased legally elsewhere.

and according to US treasury “Clearly the focus of our sanctions is not on video games,” U.S. Treasury spokesman John Sullivan said.

So while The sanctions are over and other Companies in the US like Steam are not behaving Iranian Gamers like that we demand from the EA company to take this unnecessary action back and again be the good gaming platform it used to be for all of us. Gamers who supported your games in a country with no Copyright law and other economic problems that makes owning a legal video games a lot more harder and expensive than any other place in the world.

Thank you.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
Hello.
Recently, Iranian users of EA's online gaming platform (Origin) have been denied access to Origin and as a result, their purchased games.

The reason was declared to be because of the US embargo and sanctions while the US sanctions have been officially lifted according to the agreement of Geneva and even so, there is no such a law enforcing a US entity or company to deny access of products to Iranian which were purchased legally elsewhere.

and according to US treasury “Clearly the focus of our sanctions is not on video games,” U.S. Treasury spokesman John Sullivan said.

So while The sanctions are over and other companies in the US like Steam, are not behaving Iranian gamers like EA is, we demand EA company to take this unnecessary action back and be back to being the good gaming platform it used to be for all of us. Gamers who supported your games in a country with no Copyright law and other economic problems that makes owning legal video games a lot harder and more expensive than any other place in the world.

Thank you.
400 بار ویرایش کردم:D

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,721
آقا بریزین برای امضا
Electronic Arts: Stop discrimination against Iranian users of Origin.

توی تاپیکهای مختلف بدین این لینک رو.
آقا ممنون از تلاشتون . فقط نکته ای که این که هر ایالت برای خودش قوه مقننه جدا داره و دولت فدرال نمیتونه دخالت کنه . به همین دلیل هست که ما با استیم مشکل نداریم (مقرش درایالت واشینگتن )ولی با اورجین مشکل داریم چون برخی از ایالتها تحریمها رو برنداشتن مثل کالیفرنیا که مقر ea هم اونجاست
نکته دیگه ای که هست مثل این که سرورهای اروپا هنوز برای نسخه 10 فعال نشدن تا مثل قبل با انتقال به سرور اروپا ما به امکانات اورجین دسترسی داشته باشیم مثل کاری که بیلزارد انجام میده.
در کل از تلاش شما سپاسگزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر