\!/ توجه \!/ تا اطلاع ثانوی PS3 fat را روشن نکنید!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اقا مشکل من هم حل شد تونستم sign in بشمو بازیم کردم همه چیزم صحیح و سالم بود:love:

خوب مشکل منم حل شد . تبریک به همه این Sony کارش درسته که بدون Frimware مشکل همه حل کرد .:love:

تاریخ PS3 من دوباره به 28 فوریه برگشته. ممکنه دوباره این اتفاق تکرار بشه :confused: برای تنظیم زمان باید از اینترنت استفاده کنم:confused:

برا منم درست شد ولی کل تروفیایی که از HR گزفته بودم پرید:(

بچه ها یه چیزه واقعا عجیب
من نمیتونم psn ساین بشم ولی در کمال تعجب مشکل منم حل شد ممنون سونی دمت گرم:birthday:

منم مشکلم حل شد ببینم 40 تا lv که گرفته بودم از انچارتد بر میگردونه یا نه:cheesygri

برا منم درست شد ولی کل تروفیایی که از HR گزفته بودم پرید:(

اگه تروفی ها رو ُُSync کرده باشی الان می تونی دوباره با وصلشدن به اینترنت تروفی ها رو برگردونی

خوشبختانه مشکلرفع شد و همه چیز رو به راه هست

همون دیروزشم مال من چنین مشکلی پیدا نکرده و تاریخ و... درست بود.:confused:

کسی جواب این سوال من رو میده ؟
تاریخ PS3 من دوباره به 28 فوریه برگشته. ممکنه دوباره این اتفاق تکرار بشه :confused: برای تنظیم زمان باید از اینترنت استفاده کنم:confused:

همه مشکل ها حل شده، شما میتونی هم ساعت رو دستی تنظیم کنی هم با اینترنت... فرقی نداره.

همه مشکل ها حل شده، شما میتونی هم ساعت رو دستی تنظیم کنی هم با اینترنت... فرقی نداره.
هنوز بطور کامل حل نشده تروفی HR من کاملا پریده و هرچی هم Sync میکنم خبری ازش نیست؟:((

فکر میکنم که این باگ فقط برای دیروز که 1 مارچ بوده هست و دیگه یه همچین اتفاقی نخواهد افتاد ، البته فکر کنم این مشکل توی بعضی از فرمور ها بوده و شاید دلیل اینکه بعضی از بچه ها با یه همچین مشکلی مواجه نشدن ، همین بوده باشه !‌

به هر حال آنچنان مشکل حادی نبوده به نظر من و با گذشت یه روز از تاریخ دستگاه که احتمالا مشکل داشته ، دوباره همه چیز به حالت اول برگشته ، امیدوارم دیگه همچین اتفاقی پیش نیاد ...

ای لعنت به این شانس من فقط یه تروفی ساده مونده بود پلاتینیوم wwe 2010 رو بگیرم که همشون پرید؟:((

حالا راهی نیست که دوباره برگردن؟:(

من خودم Trophy های COD:W@W پریده بودن برای برگردوندن Trophy ها بازی رو به بار اجرا کنید بعد از بازی خارج شید ... حالا Trophy ها رو Sync کنید .........

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or