تهیه کننده سونی : عناوین شگفت انگیزی در سال 2017 برای ps4 خواهد امد

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
3174592-ps4.jpg

درود

اقای یوشیدا و چند نفر از بازیسازان سونی طی مصاحبه ای با 4Gamer در رابطه با سال 2017 صحبت هایی را ایراد کرده اند.اقای یوشیدا در رابطه با سال 2016 گفت که امسال بیشتر تمرکز سونی بر سخت افزار بوده است.ان ها امسال دو کنسول PlayStation 4 Slim, PlayStation 4Pro و PlayStation VR را عرضه کردند.اما او به طرفداران اطمینان داد که سال اینده یک سال شگفت انگیز از نظر بازی خواهد بود.

در هین راستا اقای Teruyuki Toriyama تهیه کننده عنوان خوش ساخت Bloodborne اذعان داشت که بر روی یک عنوان بلند پروازانه کار میکند. علاوه بر این ایده هایی برای بازی های جدید هم به طور همزمان دارد.به نظر میرسد باید منتظر بلادبورن 2 باشیم.

تا اینجا میدانیم که سال بعد عناوین هیجان انگیزی نظیر God of War, Uncharted: The Lost Legacy, Horizon: Zero Dawn, Persona 5 به طور انحصاری برای ps4 عرضه میشوند.باید صبر کرد و دید در سال اینده از چه عناوینی رونمایی میشود.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اه تو اینجا توی تاپیک بودی ؟؟؟:-" اگه اطلاع داشتم اسم GR رو نمیاوردم . :D
P5 که عشقمه (عشقم A) گفتن اسم نبر که با چماق میفتن دنبالت :D
Ni no kuni محض اطلاعت حتما خریداریش میکنم فوق العادس تم بازی
Final Fantasy VII از نظر من فقظ نه ، ماکانو احسانم فکر کنم قبول دارن که از خیلی لحاظ راضی کنندس برخلاف XV

اون دوتا بازی باقیمونده هم اگر تیغ بزارن روی گلوم بگن GR یا اون دو تا ، مطمئنا GR رو انتخاب نمیکنم . :D بیخیال باو ..
خوب میتونی تفکراتت رو برای خودت نگه داری ... بحث های انحصاری سونی و مایکرو دیگه از بین رفته ... حوصلتون سر رفته دنبال سویل وارز میگردید ؟
امدید تاپیک رو خراب کردید هیچی نگفتیم .. دارید دور سایت دوره میگردید و حرف بی ربط میزنید ...
شما هارد کور .. شما خفن ... گراویتی راشم فلان و بمان ... دوباره ازت میپرسم فازت چیه؟ دنبال اثبات چی میگردی ؟
خوب نخر انگار من یا تومایا اومدیم به دست و پات افتادیم التماس میکنیم بخر ...

در مورد بازیای فوق الذکرم که من ندیدم تو مورد انتظار های سال دیگتون باشن !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tommy Vercetty

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
چون یوشیدا هم دقیقا به این سوال جواب داد گفت ازشون انتظار نداشته باشید یه تیمی مثل ناتی داگ با 200 نفر کارمند باشن تیمشون کوچیکه در حد 100 نفر و اروم کار رو جلو میبرن
و جدا از اون اصلا دیزگان قرار نبوده معرفی بشه رد دد باید معرفی میشده ولی بخاطر اون اتفاقات که تو اون زمان افتاده کنسل میشه و مجبور میشن دیزگان رو معرفی کنن.
Spider Man و WiLd هم هستش بازی میشل انسل.اینکه WiLd 2017 بیاد خیلی احتمالش بیشتر از Days Gone هستش
این جفنگیات رو من نمیدونم کی اول از همه بحثش رو باز کرد
ولی واقعا مسخرست
رد ددی که تا همین الانش 30 ثانیه نمایش داشته که اصلا معلوم نیست کجا بوده و با چه فریمی کپچر شده چجوری قرار بوده 7-8 دقیقه نمایش داشته باشه؟
جدا از اون کنفرانس سونی امسال 70 دقیقه بود
اگه قرار بود که رد دد هم بخواد معرفی شه بازم دلیلی نداشت دیز گان نمایش نداشته باشه
یه مورد دیگه اینکه اون گروه موسیقی از رو هوا نمیان موزیک بزنن اینها همش تمرین شده چندین روز قبل نمایش
دیز گان از همون اول هم قرار بود نمایش داشته باشه و جای هیچ بازی دیگه ای رو هم نگرفته... نهایتا هم تابستان 2018 عرضه میشه دوست داشتید میتونید بوکمارک کنید.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
تاپیک همینطور ادامه پیدا کنه, فکر کنم نباید منتظر انتشار هورایزن هم تو ۲۰۱۷ باشیم .
دیترویت و دریم و اینها هم که اصلا توهمه , والا
نصف استودیو های سونی حداقل ۴-۵ ساله خروجی نداشتن ... فکر کنم مشغول مفت خوری بودن .. ... یکی یقه این یوشیدا رو بچسبه داره چی کار میکنه با استودیو ها .

به جای اینکه بشینه فاینال فانتزی پلات کنه ... بره یه فشاری مثل همون که گذاشتن پشت استودیو ژاپن ... پشت سر اونا هم بزارن دیگه.

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
اصلا به این موضوع اشاره ای نشده. :/
اتفاقا اگه درست یادم باشه شو یوشیدا تایید کرده بود که استارت خورده ساخت نسخه دوم
ولی به احتمال قوی زیر نظر میازاکی نباشه
که خوب در اون صورت به نظر من مفتش گرونه!:D

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
اتفاقا اگه درست یادم باشه شو یوشیدا تایید کرده بود که استارت خورده ساخت نسخه دوم
ولی به احتمال قوی زیر نظر میازاکی نباشه
که خوب در اون صورت به نظر من مفتش گرونه!:D
عجب!!
یه امام دیگه هم به لیست اماماتون اضافه شد؟
بعد از کوجیما و میکامی و... که قدیسه شدند الان نوبت میازاکیه.
بارها دیدیم که این کارگردان های مقدس چطوری تر زدن به رویاهاتون.
ولی بازم ازشون بت درست میکنید و به بازی که حتی یه تیزر هم ازش نیومده اینجوری میتازید. و در موردش قضاوت می کنید.
فکرم میکنید با این کارها خیلی کول و هاردکور دیده میشین.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
عجب!!
ولی بازم ازشون بت درست میکنید و به بازی که حتی یه تیزر هم ازش نیومده اینجوری میتازید. و در موردش قضاوت می کنید.
من از همون بت سازایی که شما میگی نیستم ولی یادم نمیاد کوجیما گند زده باشه:-?

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
عجب!!
فک نکنم کوچیک ترین ارتباطی به شما داشته باشه...
به نظر نظارت میازاکی روی گیم پلی و لول دیزاین بازی تاثیر بسزایی داره
و موافق ام نیستم که زیر نظر کس دیگه ای ساخته بشه ip مورد علاقه این نسلم
حالا شما اگه با من مخالفی نظرت برای خودت محترم هست
فوضولی نکنیم تو صحبتا بقیه...

• Like
Reactions: only sony

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
یکی از قضایای حالِ سونی اینه که نصف بازیهاش تاریخ عرضه ندارن :D
بجز یسری بازی هایی که تاریخ عرضه ۲۰۱۷ دارن (که ۳-۴ تا بیشتر نیستن اگه اشتباه نکنم :D نصفشونم تاخیرین :)) ) اکثر بازیهاش فقط TBA ـن...
Gow- Days Gone - Detroit - Dreams -Spiderman - DS (که این اخری ۲۰۱۹-۲۰۲۰ م بیاد خوبه :D )

پ.ن. صرف گفتن، هرچند اگر اشتباه نکنم گفتن دیگه انحصاری نیست ولی بازی بعدی ThatGameCompany هم امسال قراره منتشر شه :)

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خب days gone . Gow. Spiderman نبایدم فعلا تاریخ عرضه داشته باشن مگه چند وقته معرفی شدن:-? همون بهتر که ندارن فعلن nioh هورایزن کراش بیان بقیه باشه برا بعدن همین الانش انقدر زیادن که نمیدونم کدوم بخرم~X(:D

• Like
Reactions: J. Constantine

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
چقدر هیجان انگیز!!!
انتظار سخت و در عین حال شیرین در پیش داریم
bloodborne بهترین بازی نسل و بهترین انحصاری کنسول تا به این لحظه بوده.
بازی ای که به تنهایی ارزش خرید ps4 رو داره.
.....
may the good blood guide your way
آی گل گفتی

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

• Like
Reactions: z2s sas

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,764
نام
مراد حلیمی
من از همون بت سازایی که شما میگی نیستم ولی یادم نمیاد کوجیما گند زده باشه:-?
چرا دیگه سر متال گیر 5 گند زد که متاش 95 شد:Dوگرنه 150 میشد.... .

اتفاقا الان دقیقا میازاکی به حدی رسیده که خبر صرفا حضور و نظارتش روی یه بازی برای بازی امتیاز محسوب میشه چه برسه به اینکه بیاد کارگردان بشه و بازی رو خودش پیش ببره

قطعا چه میازاکی بازی جدیدی برای PS4 بده و چه ادامه BB رو بسازه خبر فوق العاده ای هستش و مطمینا برگ برنده بزرگی برا PS4 محسوب میشه(گرچه حتی 2019 بیاد)

.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سونی برگ برنده زیاد داره دلواپس نباشید :D هر کدوم از سازنده هاش صاحب سبکن ، هر چی که بسازن آخرالزمان هم تاریخ بخوره بازم یه بازی تراز اول PS4 داره ، جوشو برای فرست پارتیهای اسمشو نبر بزنید ، همونطور که DSشامل ۳ نسخه شد ، BBهم بخاطر موفقیت بسیارش رونمایی داره از نسخه ی ۲ ، ولی چیزی که برام جالبه اینه که دلواپسانی که BBرو نقد مفرحانه میکنن برام سواله تا الان پاشون به جهنم خون باز شده یا نه ؟؟؟ اگر هستید خیلی دوس دارم ادتون کنم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر