تنوع نژادی و صدای های متفاوت باعث می‌شود که بازی های پلی استیشن بهتر شوند.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
photo_2024-03-15_20-37-36.jpg
رامون راسل، توسعه دهنده کهنه کار سونی، گفته است که بهترین بازی های پلی استیشن زمانی ساخته می شوند که صداهای متنوعی در استودیو توسعه دهنده وجود داشته باشد.

راسل در صحبت با استفان توتیلو از Game File اظهار داشت که وجود توسعه دهندگان با پیشینه های مختلف منجر به بازی های بهتری می شود؛ زیرا آنها دید واضح تری ارائه می دهند.

مصاحبه راسل بیشتر حول حالت لیگ های سیاهپوست MLB The Show 24 می چرخید، اما اشاره اصلی اون به بازی های مرد عنکبوتی ساخته استودیو اینسومنیاک بود.

میدونید چرا مرد عنکبوتی اینقدر خوب بود! زیرا تیم توسعه‌دهنده متنوع، با صداهای متفاوت و نماینده هر نژادی داشته است و از طرفی دیگر، به صحبت‌های کارمندان آفریقایی-لاتینی و سیاه‌پوست خود گوش می کنند.

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی یک نهاد انتفاعی است و مسئولیت افزایش ارزش سهامداران را بر عهده دارد و همچنین بازی های فوق العاده ای میسازند؛ برای ساخت بهترین بازی ها، باید افرادی با پیشینه های مختلف را جمع آوری کنید و آن هم به این دلیل است که آنها نماینده اصلی و دقیق دیگران هستند.

بازی Marvel's Spider-Man 2، سال گذشته برای PS5 عرضه شده بود.

Diverse Voices Make PlayStation Games Better, Says Sony Dev - PlayStation LifeStyle

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
638
1710532973785.png

پس چی حساب میشیم؟
هر چی که حساب شیم به من چه که ته ایران نشستم یه سیاه پوست و یا ... تو آمریکا بره سر کار . شایستگی شونم توی هالیوود نشون دادن . بدترین دوره سرگرمی در تاریخ بوده از وقتی که این جماعت رفته سر کار.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
پس چی حساب میشیم؟
قهوه ای.
کلا خاورمیانه همه brown حساب میشن.
حالا سفیدتر از در یخچال خونت هم که باشی باز فرقی نمیکنه.
والله سفیدی پوست ما از غربی ها بیشتر نباشه کمتر نیست، سمت جنوب و خوزستان قبول دارم ولی اصلا قهوه ای نیستیم... :D ;;):x
ما با هندی ها ، پاکستانی ها ، عربها و... فرقی نمیکنیم.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
قهوه ای.
کلا خاورمیانه همه brown حساب میشن.
والله سفیدی پوست ما از غربی ها بیشتر نباشه کمتر نیست، سمت جنوب و خوزستان قبول دارم ولی اصلا قهوه ای نیستیم... :D ;;):x

اهان الان گرفتم یعنی از نظر اونا ما سفید نیستیم ولی خود امریکایی ها هم بنظرم زیاد سفید پوست نیستن... :/
61OYxG5O7NL.jpg 71A5TDYn4-L.jpg 71Mc6FbexHL.jpg 61tYqXUER+L.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
پس چی حساب میشیم؟
بخش‌های زیادی از خاورمیانه‌ای‌ها رو در دسته Caucasian میشه قرار داد که جزو سفید پوست‌ها محسوب میشن.
توی هر شهری نگاه کنی طیف رنگی پوست آدم‌ها از شکلاتی ۹۰٪ تا برف قابل دیدنه. برای همین نمیشه یه اسم کلی گفت اما خاورمیانه‌ای ها عمدتا سفید هستن.

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
View attachment 331461

هر چی که حساب شیم به من چه که ته ایران نشستم یه سیاه پوست و یا ... تو آمریکا بره سر کار . شایستگی شونم توی هالیوود نشون دادن . بدترین دوره سرگرمی در تاریخ بوده از وقتی که این جماعت رفته سر کار.
البته منظور از Asian ما نیستیم، منظور مردم جنوب شرق اسیاست، یا به اصطلاح چشم بادومی ها

• Like
Reactions: fire emblem

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر