تنها امید بشریت| 2 Crysis

MS95

کاربر سایت
Jan 20, 2009
128
نام
محمد
بسیار عالی بود ! اینم اضافه کنی برای مولتی پلیر توپ میشه !

مد : 6تا

مپ : 12 نقظه از نیویورک

80تا رنک

60 تا نانو سویت آپگرید
:d

عالی بود خلاصه :D

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من قصد تخریب ندارم دوست عزیز ولی این چیزی که شما نوشتی ، تعریف کردن تریلر های نمایش داده شده از بازیه . شما مهمترین ویژگی گیم پلی Crysis 2 که Nanosuit 2 هست توضیح ندادی ، اون قابلیت محو شدن رو هم فک کنم توصیف تریلر بود ، بعدش من چیزی در مورد داستان بازی نمیبینم ! جز همون 2 خطی که داستان هم نبود ، یه نصفه Plot بود .
وقتی میخوای یه پیشنمایش بنویسی علاوه بر دیدن تریلر ها لازمه حتما چنتا پیشنمایش اون بازی از سایت ها و مجلات معتبر رو هم بخونی تا با شیوه ی پیشنمایش نوشتن اشنا بشی و هم اطلاعاتت در مورد بازی مورد نظر بیشتر بشه . ( حتی باید مصاحبه های Dev ها رو بخونی تا ازش تو پیشنمایش استفاده کنی )
امیدوارم کارهای بعدیت امیدوارکننده تر باشن .

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
من قصد تخریب ندارم دوست عزیز ولی این چیزی که شما نوشتی ، تعریف کردن تریلر های نمایش داده شده از بازیه . شما مهمترین ویژگی گیم پلی Crysis 2 که Nanosuit 2 هست توضیح ندادی ، اون قابلیت محو شدن رو هم فک کنم توصیف تریلر بود ، بعدش من چیزی در مورد داستان بازی نمیبینم ! جز همون 2 خطی که داستان هم نبود ، یه نصفه Plot بود .
وقتی میخوای یه پیشنمایش بنویسی علاوه بر دیدن تریلر ها لازمه حتما چنتا پیشنمایش اون بازی از سایت ها و مجلات معتبر رو هم بخونی تا با شیوه ی پیشنمایش نوشتن اشنا بشی و هم اطلاعاتت در مورد بازی مورد نظر بیشتر بشه . ( حتی باید مصاحبه های Dev ها رو بخونی تا ازش تو پیشنمایش استفاده کنی )
امیدوارم کارهای بعدیت امیدوارکننده تر باشن .
ممنون از انتقادتون...
من تا الان هر پیش نمایشی که نوشتم، دیدم و خوندم تقرییا به همین موال بوده... . حالا من نمی دونم از دوتا تریلر گیم پلی از کجا کل داستان رو باید از علم غیب بفهمم خدا می دونه... . داستان رو که نمی تونم تا آخر توضیح بدم! اینطوری میشه نقد بازی بعد از ریلیز. موجودات فضایی به شهر نیویورک حمله می کنن. شخصیت اصلی بازی هم به همراه ارتش شهر برای مقابله آماده می شن. دیگه من نمی دونم چیو باید توضییح می دادم. هر جایی، هر سایت و هر مجله ای هم که چیزی گفت باید منبع داشته وگرنه پشیزی ارزش نداره که من استفاده کنم.
واقعا" فوق العاده بود از کار گرافیکی گرفته تا متـن ، ممنون
خیلی ممنون چند وقت بود پیشنمایش به این خوبی ندیده بودم ، عکس های انتخابی هم فوق العاده بودند.
عکس ها و کار گرافیکی نتیجه ی زحمت دوست خوبم Mʊrti هستش و باید از ایشون تشکر کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر