تم flash0 ورژن 3.71

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
دوست من
چون اینکار تماما" سلیقه ای هست بنده راهش راهش را بشما میگویم تا خودتان اینکار را انجام دهید .
اول بگویم که میدانم شما خوتون استادید و نیازی به توضیحات ریز نیست اما اگر توضیحاتم ریز هست بخاطر این است که ممکنه یکی از دوستان که چندان به این راهها آشنایی ندارند هم مایل به همین کار باشند ;)
روش بسیار ساده است ... برای اینکار کافیه :
  1. یک تم فلش را انتخاب کنید ( هر تمی باشد ) .
  2. از توی پوشه vsh و resource همان اولین فایل که یک فایل تصویری هست با فرمت و بنام BMP.01-12 جدا کنید .
  3. کنسولتون رو با کالب به PC وصل کنید .
  4. حالا به منوی ریکاوری بروید ( کنسولتون رو کلا" خاموش کنید : دکمه Power رو 3 ثانیه نگهدارید و قل از دوباره روشن کردنش دکمه R رو بگیرید و کنشول رو روشن کنید ) .
  5. از گزینه advanced وارد منوی بعدی شده و گزینه ( Toggle USB ( flash0 را انتخاب کنید و از my compuer و با انتخاب درایو کنسولتون پوشه vsh و سپس resource را انتخاب کنید .
  6. حالا اون فایلی رو که گفتم رو ( BMP.01-12 ) در پوشه resource کپی کنید .
توجه :
  • وقتی وارد منوی زیکاوری و flash0 شدید از آن پوشه vsh کپی بگیرید ( برای راحتی خیال ) .
  • هیچ فایلی را در پوشه resource پاک نکنید تا فایلی را جاگزین کنید .
همین :love:
مرسی من خودم اینو بلدم ولی می خواستم یه فایل باشه چندتا از اون xmb waves رو داشته باشه و لازم نباشه تم هارو بطور کامل دانلود کنم

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
مرسی من خودم اینو بلدم ولی می خواستم یه فایل باشه چندتا از اون xmb waves رو داشته باشه و لازم نباشه تم هارو بطور کامل دانلود کنم
دوست من
میدانم اما گفتم توضیحی کلی بدهم تا شاید دوستانی که وارد نیستند بتوانند از آن استفاده کنند .
من تازه متوجه شدم که منظور شما چسشت و باید بگویم چنین کاری که شما یک پوشه را بریزید داخل flash0 و بتوانید آنرا در محیط XMB انتخاب کنید امکان ندارد و شما باید همانکار را انجام بدهید و تک تک آنها را ببنید و انتخاب کنید .
خوب دوستان
اول بگویم قبل از هرکاری این تاپیک :
آموزش ساخت 01-12.bmp دلخواهتان برای 3.71 m33 !
را به دقت بخوانید که بعدا" بنده را مورد لعن و نفرین
icon_redface.gif
قرار ندهید چون این تمهای flash0 موضوعشان با تمهای ptf از زمین تا ثریا فرق میکند و اگر درست به توصیه ها و نکات توجه نکنید ممکن است با Semi Brick و یا Full Brick مواجه شوید .
البته این را نمیگویم که کلا" از کار با تماهی flash0 صرفنظر کنید چون هم نمیشود از تمهایی با اینهمه زیبایی ( بازهم از نظر زیبایی از زمین تا ثریا با تمهای ptf فرق میکند ) گذشت و هم PSP های مرحوم را نیز میتوان با Battry Panora به زندگی برگرداند ... بهر حال با دقت عمل کنید و پس از اتمام عمل از زیبایی کنسول خود نهایت استفاده را ببرید
wubsmiley.gif

خوب اینهم یک تم flash0 که کمی سلیقه ای درست کردم و البته برای 3.80 هم گذاشته بودم و حالا هم برای cfw 3.71 پیدا کردم ... ببینید چطور است ... امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گیرد و از آن لذت ببرند :love:
Eon Only All 3.71 m33 Updated Nice

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر