شایعه تمامی شایعات و اخبار در مورد Nintendo NX

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
nintendo-logo1-747x309.jpg

تریلر پیش نمایش NX ساعت 17:30 پنجشنبه 29 مهرماه 1395
بر طبق پیش بینی مالی نینتندو، کنسول Nintendo NX در امسال معرفی و عرضه می شه
در این تاپیک شایعات منتشر شده از منابع قابل استناد قرار داده می شه و پست اول آپدیت می شه

amd-logo.png

AMD در گزارش درآمد سه ماهه چهارم 2015 اشاره کرده که حداقل دو کنسول جدید در نیمه دوم 2016 راهی بازار می شن
به احتمال فراوان Nintendo NX یکی از اون هاست و از GPU، CPU و یا هم CPU و هم GPU ساخته AMD بهره می بره

AMD Q4 2015 Earnings Call Suggests Multiple New Consoles Launching This Year
Advanced Micro Devices, Inc.'s (AMD) Last Earnings Report Confirmed at Least Two New Consoles for Fall 2016

Beyond_Good_%26_Evil_Logo.png

دنباله عنوان Beyond Good and Evil انحصاری Nintendo NX خواهد بود

با توجه به منتشر شده از سمت Destructoid، ادامه عنوان مورد انتظار Beyond Good and Evil در آینده ای نه چندان دور و در سال 2017 به صورت انحصاری برای Nintendo NX منتشر می شود.Destructoid منبع خود را Geno معرفی کرده که منبع آخرین شایعات منتشر شده در مورد سخت افزار NX می باشد و قبلا هم در مورد فرم های جدید بازی Pokemon و همچنین پروژه Microsoft IllumiRoom اطلاعات معتبری منتشر کرده است.
نام عنوان جدید این سری Beyond Good and Evil: The Prejudices of Philosophers عنوان شده که اشاره به فصلی در کتاب Beyong Good and Evil نوشته Friedrich Nietzsche دارد.
به نظر می آید نینتندو سعی در سرمایه گزاری در عنوانی دارد که مدت زیادیست مورد انتظار هواداران است و می خواهد سناریو Bayonetta 2 را بر روی این عنوان تکرار کند.
همچنین در شو اخیر Devs Play سازنده و کارگردان بازی آقای Michel Ancel به همراه Tim Schafer به بازی Beyond Good and Evil می پردازند و در میان صحبت های آن ها، اسم Miyamoto به زبان می آید. البته قبلا از سمت Ubisoft تایید شده که Michel Ancel بر روی Beyong Good and Evil 2 کار نمی کند.

عنوان Beyond Good and Evil در سال 2003 توسط Ubisoft منتشر شد، این عنوان از لحاظ کیفی و منتقدین بسیار موفق بود اما از لحاظ فروش یک عنوان شکست خورده محسوب می شود.

Rumor: Nintendo funding Beyond Good and Evil sequel

ناشران و بازیسازانی که از NX حمایت می کنند:
Ubisoft
EA
Warner Bros
Koei Tecmo
Capcom (تایید رسمی نشده)
Square Enix (تایید رسمی نشده)

عناوین تایید شده برای NX:
The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Nintendo EAD, Nintendo NPD, Monolith Soft
Just Dance 2017 - Ubisoft
Rise: Race the Future - VD-Dev

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
watch?v=E5Ye1UFZPow&feature=youtu.be&a
شایعه جدید:
انتظار قدرت گرافیکی بالا هم نداشته باشید.
فقط بعضی بخش های گزارش یوروگیمر و گزارش های اخیر درسته.انتظار چیز هایی بیشتر و متفاوت تر و عجیب و غریب تری رو داشته باشید.
یکی از لانچ تایتل ها Animal Crossing NX هست که با نسخه موبایل یک جورایی ارتباط داره.
قراره Devkit نهایی سپتامبر فرستاده بشه.
3 تا رویدار برای رونمایی از NX قراره برگذار بشه.یکی در ژاپن یکی در لندن یا هلند و اخری هم در نیویورک

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Report: NX to Feature PS4 -style Split D-Pad and Share Button
d-pad دوکیت در حال حاضر مثل دسته PS4 بصورت جدا هست.
یک دکمه هم مثل دکمه Share که روی کنترل PS4 بود داره.که ایکون دوربین روش هست و بهتون اجازه می ده که عکس ها و ویدو هاتون رو توی Mii Verse,توییتر و جاهای دیگه اپلود کنید یا این که به حافظه جانبی انتقالش بدید.
دوکیت دستگاه هم در حال حاضر اینطوریه
http://8pic.ir/images/2acqk2q97tf7zdblhh9n.jpeg

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
One thought on “Animal Crossing and Miitomo Successor Launch Titles for NX + More – Developer Interview”
Animal Crossing and Miitomo Successor Launch Titles for NX + More – Developer Interview

اینطور که پیداست این مقاله یکسری اطلاعات جالب داره در مورد NX . یکسری هاش که من خوندم و فهمیدم رو خلاصه میگم >>

واچ داگز 2 برای NX تحت توسعه بوده و احتمالا جز لانچ تایتل های این کنسول هستش
از حدودا سه سال پیش بازی هایی تحت توسعه بوده که باتوجه به فروش ضعیف wii u برای nx میاند
نیننتندو NX در سال اول لانچش بازی های بزرگی از آی پی هایی نظیر >> ماریو - زلدا - متروید - پیکیمین - انیمال کراسینگ , خواهد داشت
شایعات در مورد اینکه nx هیبرید هست و یا داک آن دو پورت usb دارد و رزولیشن جالب است اما اگرم درست باشه . این بخش هیجان انگیز در مورد nx نیست

در مورد چیزهای جالب دیگه هم صحبت شده , مثل برنامه داشتن برای گیم پد 2.0 اما به علت فروش پایین وی یو کنسل شدش در اصل و ...

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Nintendo “Stressed Out” – NX Reveal Imminent – Developer Interview Part 2

من خوندمش تقریبا . کامل کامل نه ولی

گویا کلی داکیومنت و ... هست که حتی به ژاپنی هنوز کامل نشده . چه برسه کامل ترجمه بشه. در مورد دو کیت ها گفته که اصلا با نسخه نهایی کنسول از لحاظ قدرت و ظاهر فرق داره . در آخر نتیجه گیری کرده در ماه اکتبر به نظرشون رونمایی میشه . دایرکت 3ds برگذار شد اخیرا . بازی موبایل ماریو معرفی شدهه . احتمال دایرکت وی یو که خیلی ضعیف دونسته . فقط معرفی nx میمونه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
(احتمال فیک بودن هست) لو رفتن اطلاعات نسبتا مهم از NX
Foxconn Artist Lays Out Nintendo NX Hardware Specs

اگه دوست دارید رسمی متوجه بشید کنسول چیه این موارد رو نخونید به نظرم>>

یه گیم پد داریم ما که گویا میتونه جداگانه عمل کنه و قابل حمل هستش

یه داک داریم که این داک روش حافظه داخی داره و ورودی کارتریج داره و خروجی تلویوزیون و ... اما روی این داک ما cpu و gpu نداریم گویا

خوب یه قسمت دیگه هم داره که performance modoule هستش . این قسمت روش cpu / gpu هستش و بلوتوث و وای فای و اتصالات سیمی هم پشتیبانی میکنه . خوب به این قسمت داکی که گفتم در پست قبلی وصل میشه و شبیه به کنسول x1 یا ps4 میشه . و میتونه سیگنال رو به قسمت قابل حمل بفرسته . شبیه به remote play

اما قسمت مربوط به soc دستگاه اینطور که فهمیدم طرف میگه یا بر اساس پاسکال انویدیا هست و یا بر اساس amd r9

یه چیز جالب در مورد مدول performance بگم ,باطری داخلی داره این ! یعنی قابل حمله

درست نفهمیدم من که اینو میگه یا نه ؟ گیم پد دستگاه بدون اتصال به performance modoule میتونه بازی بیاره ولی با کم کردن گرافیک اینا فکر کنم

صفحه گیم پد 6 اینچ و hd هست

اما :
The selling point for it is high portability and hybrid providing rich gameplay possibilities.

آخرین ویرایش:

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198

یه داک داریم که این داک روش حافظه داخی داره و ورودی کارتریج داره و خروجی تلویوزیون و ... اما روی این داک ما cpu و gpu نداریم گویا

خوب یه قسمت دیگه هم داره که performance modoule هستش . این قسمت روش cpu / gpu هستش و بلوتوث و وای فای و اتصالات سیمی هم پشتیبانی میکنه . خوب به این قسمت داکی که گفتم در پست قبلی وصل میشه و شبیه به کنسول x1 یا ps4 میشه . و میتونه سیگنال رو به قسمت قابل حمل بفرسته . شبیه به remote play

اما قسمت مربوط به soc دستگاه اینطور که فهمیدم طرف میگه یا بر اساس پاسکال انویدیا هست و یا بر اساس amd r9

درست نفهمیدم من که اینو میگه یا نه ؟ گیم پد دستگاه بدون اتصال به performance modoule میتونه بازی بیاره ولی با کم کردن گرافیک اینا فکر کنم

اما :
The selling point for it is high portability and hybrid providing rich gameplay possibilities.

اینایی که نوشتی خوندم یه چیزی تو مایه ها همین WII U ه با این تفاوت که سیستمی مثل Microsoft Continuum Display Dock پیاده سازی کردن اما در ابعاد بزرگتر و قدرتمند توسعه دادن

• Like
Reactions: Adam and sadegh93

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین

اما :
صادق جان خبري از معرفي كنسول به شكل رسمي نيست؟ قبل از سوني شايه كنسول نينتندو بود سوني معرفي كرد عرضه هم كرد نينتندو هنوز گذاشتمون تو خماري

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
صادق جان خبري از معرفي كنسول به شكل رسمي نيست؟ قبل از سوني شايه كنسول نينتندو بود سوني معرفي كرد عرضه هم كرد نينتندو هنوز گذاشتمون تو خماري

همون روز لانچ رسمی نشون میده کنسول ما این شکلیه , همچین پخیه :D
wii u که ول کرده , کنسول جدیدم که ماه هاست کل دنیا رو تو خماری گذاشته , تا زمان لانچشم کلی ماه مونده

• Like
Reactions: esm nadaram

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به شکل رسمی خیر . ولی بر اساس احتمالات و شایعات احتمال اوایل اکتبر یا کلا در ماه اکتبر بالاست

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
مشکل اینه اگه مارس 2017 بیاد خیلی نموندده اتفاقا چیزی در حدود 6 ماه . باید به نظرم زودتر معرفی بشه وگرنه شاید تاخیر بخوره عرضه ی کنسول ؟

6 ماه کمه؟ :D یه عمره خودش
من بخوام یه چیزی بخرم 1 روزه حداکثر 2 روزه میخرم :D

نمیدونم ارزش داره آدم وایسه nx بیاد یا نه , الان ps vita دارم فقط ( wii u داشتم که فروختم خودت میدونی چرا )
میخواستم ps4 بخرم دلم نیومد , بازیاش بنظرم تکراری شده همشم شده ریسمتر فقط

کنسول ps vita خیلی خیلی خوبه , خیلی هم حال میده اما خوب کنسول دستیه و جا خونگی نمیگیره
نمیدونم چیکار کنم؟ xbox one که چیزی نداره انحصاریاشم کمه و مصرف اینترنتشم بالاست
wii u هم خوب دیگه چیزی براش نمیاد اما این پیپیر ماریو خیلی خوشم اومد یه گیم پلی کوچیکشو دیدم
کاش زودتر حداقل یه عکس چیزی از nx نشون میدادن

تاخیر که صد در صد میخوره , بخاطر هدست واقعیت مجازی که نینتندو صحبتشو کرد و گفت لانچ nx بخاطر هدست تاخیر خواهد خورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر