تمامي بازي هاي استراتژيك

سلام بر تمامي دوستان استراتژيك باز خودم
اين تاپيك رو براي اهداف زير باز كردم

1_بحث و گفت وگو پيرامون بازي هاي استراتژيك:cool:

2_راهنمايي يكديگر براي خريد اين بازي ها:confused:

3_جلو گيري از ايجاد تاپيك هاي جدا جدا:biggrin1:

اميدوارم اين تاپيك مورد حمايت مديران قرار گيرد.

آخرین ویرایش:

Arman_xXx

کاربر سایت
Sep 8, 2009
17
نام
Arman
به نظر من اینها بازیهای باحالی هستن:
Warcraft
Fate of Hellas
Stronghold Crusader
دیگه چیزی یادم نمیاد ولی اینها ارزش تجربه کردن رو دارن!:smile:
راستی به نظر من با گرافیک و با جزییات ترین بازی Fate of Hellas هستش!:love:

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
آقايون اون rome : grand ages يكي از مضخرفترين بازيهاي اين سبك هست! در صورت اضافه بودن هزاريهاي توي جيبتون بگيريد استفاده كنيد! :d

ardavan_2008

کاربر سایت
Sep 9, 2008
36
simcity Societies Deluxe Editionچجوریه قشنگه؟ از نسخه ی 4ـش بهتره؟درختان و...طبیعیه یا کارتونی و بچه گونه شده ؟ارزش خرید داره؟

قلعه ی 2 چی؟
کدوم از این 2تا قشنگترن؟(با اینکه سبکشون فرق میکنه کمی)

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
هر کس این بازی ها رو بازی نکرده باشه باید دلیل زندگی کردنو ازش پرسید:

1.Starcraft & Starcraft:Brood War
2.Warcraft III+Expansion Pack
3.Age of Empires III
4.Command & Conquer 3:Tiberium Wars
5.Command & Conquer:Red Alert 2+Expansion Pack
6.Company of Heroes
7.World in Conflict: البته این بازی بستگی به سلیقه داره، برای کسایی که با RTSهای کلاسیک حال میکنن ممکنه جالب نباشه ولی برای کسانی که از سرعت و درگیری زیاد خوششون میاد بسیار ایده آله.

ardavan_2008

کاربر سایت
Sep 9, 2008
36
فکر کنم همه ی استراتژیک بازها اینها رو بازی کرده باشند اما خوب بهترین بازیهای استراتژیکی هستند البته باید EMPIREرو هم اضافه کنیم

کسی نبود اینارو جواب بده:؟
simcity Societies Deluxe Editionچجوریه قشنگه؟ از نسخه ی 4ـش بهتره؟درختان و...طبیعیه یا کارتونی و بچه گونه شده ؟ارزش خرید داره؟

قلعه ی 2 چی؟

kheng

کاربر سایت
Jul 22, 2009
1
فکر کنم همه ی استراتژیک بازها اینها رو بازی کرده باشند اما خوب بهترین بازیهای استراتژیکی هستند البته باید EMPIREرو هم اضافه کنیم

کسی نبود اینارو جواب بده:؟

قلعه ی 2 چی؟

simcity Societies Deluxe Edition من که بازی کردم اصلا خوشم نیومد با اینکه سازنده ها
گفتن روند بازی ساده تر شده اما سختتر شده.(ابروی sim city های قبلی رو برد) و در کل گرافیک خیلی بالا رفته.

اما اگه منظورت از قلعه ی 2 همون stronghold باشه که خوبه اما باید با فکر و تاکتیک جنگی بری جلو که واسه من که سرمو میندازم پایین و میرم جلو خوب نیست.:cheesygri

ardavan_2008

کاربر سایت
Sep 9, 2008
36
simcity Societies Deluxe Edition من که بازی کردم اصلا خوشم نیومد با اینکه سازنده ها
گفتن روند بازی ساده تر شده اما سختتر شده.(ابروی sim city های قبلی رو برد) و در کل گرافیک خیلی بالا رفته
یعنی از 4ش مسخره تر شده؟اون مشاورها و....نیستن؟ارزش خریدن نداره 3500بدم؟(فارسیش رو می خوام بخرم) 4ش خوب بود یا این؟

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
هر کس این بازی ها رو بازی نکرده باشه باید دلیل زندگی کردنو ازش پرسید:

1.Starcraft & Starcraft:Brood War
2.Warcraft III+Expansion Pack
3.Age of Empires III
4.Command & Conquer 3:Tiberium Wars
5.Command & Conquer:Red Alert 2+Expansion Pack
6.Company of Heroes
7.World in Conflict: البته این بازی بستگی به سلیقه داره، برای کسایی که با RTSهای کلاسیک حال میکنن ممکنه جالب نباشه ولی برای کسانی که از سرعت و درگیری زیاد خوششون میاد بسیار ایده آله.
I'm really happy for you and i'mma let you finish ,But Empire was one of the best Strategy Games of all time!!!

ardavan_2008

کاربر سایت
Sep 9, 2008
36
ما که از قحطی بازیهای استراتژیکی حوصلم سر رفته کسی چیزی سراغ نداره قدیمی یا جدید؟BASE BULDINGباشه(به غیر از:Starcraft & Starcraft:Brood War-Warcraft III
--Age of Empires III-.Command & Conquer Tiberium Wars--.Command & Conquer:Red Alert -(-.Company of Heroes-.World in Conflic

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
ما که از قحطی بازیهای استراتژیکی حوصلم سر رفته کسی چیزی سراغ نداره قدیمی یا جدید؟BASE BULDINGباشه(به غیر از:Starcraft & Starcraft:Brood War-Warcraft III
--Age of Empires III-.Command & Conquer Tiberium Wars--.Command & Conquer:Red Alert -(-.Company of Heroes-.World in Conflic
شما هم غیر از اینها گیر اوردی مارو هم خبر کن!
اسپور روهم اگه تا جای استراتژیکش دووم بیاری بد نیست...
ولی کلا اینهایی که گفتید خوب ها و جدید ها وو قدیمی ها و همه اونهایی هستند که تو بازارند.

یا حق

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
من که از 2008 تا به حال هیچ RTSیی که دلچسب باشه بازی نکردم، البته Red Alert 3 هم خوب بود ولی به پای RA2 نرسید، کلا تا Starcraft II و C&C 4از RTS خفن خبری نیست، چند پیشنهاد قدیمی دارم واستون(البته خودم هنوز گیرشون نیاوردمه):
1. Blitzkrieg 2
2. Kohan 2

فعلا همین، برید بگیرید سرگرم شید، امتیازاشون رو هم دیدمه که خوب بودن

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام به همگی
دوستان کسی یک بازی Historic RTS خوب با گرافیک بالا و داستانی خوب سراغ نداره؟
تو سبک General بازی ComPany Of Heroes خوبه؟
راستی این پچ هست که توش ایران و ... هست و روسیه را برای ZH کسی میتونه لینک دانلود بزاره؟یا یک پچ قشنگ؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر