تماشاخانه(تریلر بازی های 3DS)

SaMaEL SaMa

کاربر سایت
Apr 27, 2014
48
- -این hometown story رو که دوستمون گفت رو بازی کردم.به بازی Harvestmoon خیلی میخوره ولی خودم هاروستمون رو بیشتر میپسندم.

واسه این اسم این بازی رو اوردم چون ایشون میگه حوصله هاروست مون رو نداره وگرنه هاروست مون خیلی کامل تره.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
واسه این اسم این بازی رو اوردم چون ایشون میگه حوصله هاروست مون رو نداره وگرنه هاروست مون خیلی کامل تره.
hometown story هم بازی جالبی به نظر میرسه ولی خوب این روشنه که هاروستمون گیم پلی گسترده تری داره...
تشکر...

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
harvestmoon گیم پلی چجوریه ؟ طولانی هست ؟ بازی جریانش چیه دقیقا
معمولا تو همه هاروستمون ها یه مزرعه خالی از هرگونه کشت و دامداری توسط شهردار به شما داده میشه(معمولا این مزرعه برای اجداد شماست)که شما باید سعی کنید آبادش کنید.با شخم زدن زمین ها و کاشت محصول و آبیاری اونها و خرید و پرورش حیوانات و کار در معادن مخفی بازی و شرکت در فستیوال های مختلف میتونید پیشرفت کنید.بازی گیم پلی بسیار گسترده ای داره و معمولا افسانه های زیادی در طول بازی روایت میشه...
معمولا کسی که این بازی رو انجام میده وقتی به بازی راه میافته در لحظه ازش لذت میبره و خیلی فکر تموم کردن بازی نیست چون من که به شخصه نمیدونم اصلا این بازی پایانی داره یا نه...
فضای فانتزی بازی بسیار گیرا و دوست داشتنی هست و آرامش خاصی به آدم میده ولی شاید انجام این بازی کار هرکسی نباشه...
من خودم نسخه PS رو سه چهار سال بازی میکردم و ازش لذت میبردم و هیچ وقت انتهای بازی رو ندیدم.هنوزم اعتقادم بر اینه که نسخه PS یکی از بهترین ورژن های این بازی بود و معمولا با شبیه ساز هنوز هم فرصت کنم بازی میکنم ولی روی 3DS هنوز شروع نکردم چون میدونم شروع کنم دیگه فرصتی نمیزاره بازی های دیگه رو انجام بدم.

- - -ویرایش - - -

عالیه فقط این یکی حذف شده Yumis Odd Odyssey for 3DS :-??
درسته حذف شده...
دوباره آپلودش میکنم.چند دقیقه دیگه هم گیم پلی قرار میدم.

- - -ویرایش - - -

در قسمت Walktrough تریلرهای زیر از روند بازیها قرار داده شد.اونهایی که کلمه PART در انتهاشون دارند معمولا دو یا سه قسمت هستند که مابقی پارتهاشون بعدا قرار خواهد گرفت(برای کاهش حجم ویدئوها Cut شدند...)
Kirby Triple Deluxe Walkthrough Part 1
Professor Layton and the Azran Legacy Part 1
The Legend of Zelda Ocarina of Time 3DS Walkthrough P1

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر