تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

Alireza-SAMSUNG

کاربر سایت
May 10, 2008
34
نام
Alireza
سلام
ما هم به زودی hdtv دار خواهیم شد :)
چند تا سوال داشتم
- کلا من چیز خاصی در مورد hdtv نمی دونم و حدودای 2 تومن هم میخوام پول بزارم و فکر کنم بشه باهاش یه 40 اینچ گرفت ؟ می خواستم بهترین نوع 40 رو به من معرفی کنید ( از لحاظ کنتراست و ... )
- کدوم یک از اینها ؟ sumsong suny lg ?
- بهترین حالت تصویر 360 تو hdtv ها فکر کنم 1080p باشه ؟ می خواستم تلوزیونی که معرفی می کنید این یکی رو حتما ساپورت کنه
- بالای 40 هم هست که بین 2 یا 2.5 باشه قیمتش ؟
-اگه 140000 تومن دیگه هم جور کنی میتونی یه LA40A550P1 بخری که خیلی خیلی عالیه و 1080p هم هست.(تو سایت قیمت رو زده 2140000 تومن که تو جمهوری ارزونتر هم میتونی گیر بیاری). البته یه LN40N88B هم میتونی بخری ولی به خاطر فقط 50000 تومن اختلاف قیمت با مدل LN40A550P1 اصلا توصیه نمیشه چون LN40A550P1 خیلی بهتره.
-SAMSUNG
-اره هست : LN46S88B و 42LG60 (البته ممکنه مدل های دیگری هم باشند ولی من همین ها رو میدونستم)

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
-اگه 140000 تومن دیگه هم جور کنی میتونی یه LA40A550P1 بخری که خیلی خیلی عالیه و 1080p هم هست.(تو سایت قیمت رو زده 2140000 تومن که تو جمهوری ارزونتر هم میتونی گیر بیاری). البته یه LN40N88B هم میتونی بخری ولی به خاطر فقط 50000 تومن اختلاف قیمت با مدل LN40A550P1 اصلا توصیه نمیشه چون LN40A550P1 خیلی بهتره.
-SAMSUNG
-اره هست : LN46S88B و 42LG60 (البته ممکنه مدل های دیگری هم باشند ولی من همین ها رو میدونستم)

ببخشید چند سوال دیگه
- کنتراست چیست :cheesygri زیاد باشه بهتره یا کم ؟
زاویه دید چیه ؟ به چه دردی می خوره ؟
sony هم مثل sumsong یه سایتی نداره که همه Tv اش رو معرفی کرده باشه ؟
این lcd tv , plasma tv چه فرقی دارند ؟
برای اینکه یه Tv 1080 p رو برای 360 به وجود بیاره به چه چیزش بستگی داره ؟ ( وضوح تصویر یا کنتراست یا ... )
حداقلش باید چقدر باشه ؟
الان شما چند تا tv به من دادید ولی اگه به این نگاه کنید از همه ویژگی هاش بالاتره ولی قیمتش کمتر ! ؟ چرا ؟
از کجا بفهمیم که tv full hd هست ؟

آخرین ویرایش:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
دوستان سلام !

من میخوام یه LCD HDTV بخرم .
در حال حاضر بهترین و با کیفیت ترین LCD HDTV موجود در بازار از هر لحاظ چیه ؟ (ترجیحا از برند سامسونگ و 26 یا "32 باشه)
لطفا مدل و مشخصات فنی و قیمت مدلی که معرفی میکنید رو هم بگید .

یه سوال دیگه : ایا سامسونگ جدیدا سری خاصی تولید کرده که تفاوت های فنی فاحشی با مدل های موجود در بازار ایران داشه باشه و تو چند ماه اینده به بازار بیاد ؟

با تشکر .

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
دوستان سلام !

من میخوام یه LCD HDTV بخرم .
در حال حاضر بهترین و با کیفیت ترین LCD HDTV موجود در بازار از هر لحاظ چیه ؟ (ترجیحا از برند سامسونگ و 26 یا "32 باشه)
لطفا مدل و مشخصات فنی و قیمت مدلی که معرفی میکنید رو هم بگید .

یه سوال دیگه : ایا سامسونگ جدیدا سری خاصی تولید کرده که تفاوت های فنی فاحشی با مدل های موجود در بازار ایران داشه باشه و تو چند ماه اینده به بازار بیاد ؟

با تشکر .
اره مدل جدیدی تولید کرده فوق العادست.LA32A650A هست.Full HD با قیمت 1.290.000 تومن
موتورDNIE PRO و زیبایی فراوان.کلا هرچی در مورد این سری بگم کم گفتم.فقط باید ببینید و لذت ببرید. :love:

Alireza-SAMSUNG

کاربر سایت
May 10, 2008
34
نام
Alireza
ببخشید چند سوال دیگه
- کنتراست چیست :cheesygri زیاد باشه بهتره یا کم ؟
زاویه دید چیه ؟ به چه دردی می خوره ؟
sony هم مثل sumsong یه سایتی نداره که همه Tv اش رو معرفی کرده باشه ؟
این lcd tv , plasma tv چه فرقی دارند ؟
برای اینکه یه Tv 1080 p رو برای 360 به وجود بیاره به چه چیزش بستگی داره ؟ ( وضوح تصویر یا کنتراست یا ... )
حداقلش باید چقدر باشه ؟
الان شما چند تا tv به من دادید ولی اگه به این نگاه کنید از همه ویژگی هاش بالاتره ولی قیمتش کمتر ! ؟ چرا ؟
از کجا بفهمیم که tv full hd هست ؟
-کنتراست یعنی نسبت بین روشن ترین رنگ (سفید) به تیره ترین رنگ (سیاه) یا به زبان ساده تر میشه شفافیت تصویر که هر چقدر بیشتر باشه شفافیت هم بیشتره و هر چقدر شفافیت بیشتر باشه بیشتر لذت میبری:cheesygri
-این دیگه از اون سوالا بود ها:eek:. زاویه دید یعنی حداکثر زاویه ای که میتونی به صفحه تلویزیون نگاه کنی بدون اینکه تصویر تیره بشه. مثلا زاویه دید °178 یعنی اینکه میتونی تا حداکثر زاویه °178 به صفحه تلویزیون نگاه کنی بدون اینکه کیفیت تصویر پایین بیاد. ولی بیشتر از این تصویر تیره میشه و کیفیتش میاد پایین.(هر چند بیشتر از °178 که دیگه صفحه T.V دیده نمیشه:laughing:)
-http://www.sony.co.ir/productcategory/tvp-lcd-tv?site=hp_fa_IR_i
-مراجعه کن به این لینک.
-به Resolution تلویزیون(توانایی نمایش 1080P به صورت نرم افزاری یا سخت افزاری). یعنی یا باید (FULL HD (1080P واقعی باشه یا حداقل (HD Ready (720P باشه ولی 1080P رو بصورت نرم افزاری ساپورت کنه.(البته فکر نمي کنم هيچ کدوم از بازي هاي FULL HD X360 باشن:confused:)
-اون مدل هایی که من معرفی کردم LCD بود ولی اینی که شما میگی Plasma هست و علت پایین بودن قیمتش هم همینه. در کل LCD برای بازی کردن خیلی بهتره. (LCD کیفیتش بیشتره ، نگاه به مشخصاتش نکن:cheesygri)
-خوب معلومه دیگه ، باید رزولاسیونش (1080P (1920x1080 باشه.:confused:

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
-این دیگه از اون سوالا بود ها:eek:. زاویه دید یعنی حداکثر زاویه ای که میتونی به صفحه تلویزیون نگاه کنی بدون اینکه تصویر تیره بشه. مثلا زاویه دید °178 یعنی اینکه میتونی تا حداکثر زاویه °178 به صفحه تلویزیون نگاه کنی بدون اینکه کیفیت تصویر پایین بیاد. ولی بیشتر از این تصویر تیره میشه و کیفیتش میاد پایین.(هر چند بیشتر از °178 که دیگه صفحه T.V دیده نمیشه:laughing:)
-http://www.sony.co.ir/productcategory/tvp-lcd-tv?site=hp_fa_IR_i
-مراجعه کن به این لینک.
-به Resolution تلویزیون(توانایی نمایش 1080P به صورت نرم افزاری یا سخت افزاری). یعنی یا باید (FULL HD (1080P واقعی باشه یا حداقل (HD Ready (720P باشه ولی 1080P رو بصورت نرم افزاری ساپورت کنه.(البته فکر نمي کنم هيچ کدوم از بازي هاي FULL HD X360 باشن:confused:)
-اون مدل هایی که من معرفی کردم LCD بود ولی اینی که شما میگی Plasma هست و علت پایین بودن قیمتش هم همینه. در کل LCD برای بازی کردن خیلی بهتره. (LCD کیفیتش بیشتره ، نگاه به مشخصاتش نکن:cheesygri)
-خوب معلومه دیگه ، باید رزولاسیونش (1080P (1920x1080 باشه.:confused:
اره دیگه از اون سوالاست چی کار کنیم :cheesygri در کل می خواستم بدونم واسه چیه این زاویه دید حالا اگه 160 باشه چی میشه ؟ :cheesygri
ممنون از لینک ولی خیلی طولانیه حال خوندن نداشم :cheesygri شما که خودت میگی lcd بهتره یعنی بهتره دیگه :cheesygri
اقا lg که از رده خارج شد ولی سونی هم انصافا به پای پاناسونیک می رسه ! حالا کدوم به نظر شما ؟ البته توی سایت سونی من قیمت ندیدم نمی دونم چی کار کنم !؟
یه چیز دیگه یه سر اینجا بزن
این چطوره ؟ انگار از مدل های جدیده من که از رنگش خوشم اومده حالا شما هم کیفیتش رو بگو :cheesygri
یه نکته دیگه اینها هدیه ندارند :cheesygri:laughing:؟ اخه قبلی ها یه سینمای خانوادگی داشتند

Alireza-SAMSUNG

کاربر سایت
May 10, 2008
34
نام
Alireza
اره دیگه از اون سوالاست چی کار کنیم :cheesygri در کل می خواستم بدونم واسه چیه این زاویه دید حالا اگه 160 باشه چی میشه ؟ :cheesygri
ممنون از لینک ولی خیلی طولانیه حال خوندن نداشم :cheesygri شما که خودت میگی lcd بهتره یعنی بهتره دیگه :cheesygri
اقا lg که از رده خارج شد ولی سونی هم انصافا به پای پاناسونیک می رسه ! حالا کدوم به نظر شما ؟ البته توی سایت سونی من قیمت ندیدم نمی دونم چی کار کنم !؟
یه چیز دیگه یه سر اینجا بزن
این چطوره ؟ انگار از مدل های جدیده من که از رنگش خوشم اومده حالا شما هم کیفیتش رو بگو :cheesygri
یه نکته دیگه اینها هدیه ندارند :cheesygri:laughing:؟ اخه قبلی ها یه سینمای خانوادگی داشتند
-اگر زاویه ی دید °160 باشه و مثلا شما از زاویه ی °170 به صفحه ی تلویزیون نگاه کنی تصویر یه کمی تیره و بی کیفیت میشه همین:cheesygri. (نکنه مارو سر کار گذاشتی؟!:cheesygri)
-در مورد اینکه کیفیت LCD از Plasma بیشتره پیشنهاد میکنم خودت بری جمهوری و از نزدیک مقایسه کنی.(به حرف من اکتفا نکن:cheesygri)
-LG از رده خارج نیست این پاناسونیک که از رده خارجه:biggrin1:(البته فقط توی LCD و گرنه تلویزیون های پلاسمای پاناسونیک جزو بهترین ها هستند). در کل سامسونگ بزرگ ترین تولید کننده ی LCD در جهانه و من به شما پیشنهاد میکنم که اگر قصد خرید تلویزیون LCD رو دارین سراغ هیچ برندی به غیر از سامسونگ نرید.(البته سونی هم خوبه ولی سامسونگ با کیفیت تر ، زیبا تر و ارزان تره). در مورد قیمت تلویزیون های سونی هم میتونی بری جمهوری:cheesygri.
-اینی که شما میگی میتونم به جرات بگم که با کیفیت ترین و زیبا ترین تلویزیون LCD تو بازاره ولی چون شما گفتی که حدودای 2 تومن میخوای پول بدی من این مدل رو به شما معرفی نکردم ولی انصافا اگر میتونی 2490000 تومن پول بدی 100000% همین مدل رو بخر.(البته من تو جمهوری 2440000 تومن هم قیمت گرفتم که تازه یارو میگفت ارزون تر هم میدم)
-نه سریهای جدید (3,4,5,6) فعلا هدیه ندارند.

آخرین ویرایش:

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
با سلام من میخواهم یک مونیتور که Tv Tuner داره برای دستگاه xbox 360 که از ایران گرفتم و Ntsc j هست بگیرم در حال حاضر در کشور فرانسه هستم میخواستم بدونم کسی می تونه من رو در مورد این مدل ها که آیا Ntsc j را ساپرت میکه یا نه کمک کنند با تشکر M228WD-BZ LG ------یا سری 3 سامسنگ
خروجی Pc داشته باشه یا مانیتور سامسنگ مدل 225MW اگه بشه در مورد کیفیت آن و اگه بشه که
کسی این مدل ها رو در ایران دیده یا نه بگه متشکر می شوم

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
آیا فقط مانیتور های lcd دارای Hdmi می باشد یعنی Crt ها ندارن اگه دارن قیمتشون چنده ؟

دوست عزیز مانیتور ها هم کابل Hdmi داره و هم کابل scart که همون کامپننت هستش
و مانیتور crt دیگه فروخته نمیشه در فرانسه و من میخواهم با مهون کابل کامپوننت یا Hdmi
کار کنم نه DVI و Vga با تشکر و قیمت حدود 400 یورو هست همه آن ها

MiliZangief

کاربر سایت
May 24, 2008
104
نام
Milad
بله تلویزیون مدل slim fit samsung هست که حدود 250 یورو قیمت داره البته من نیاز به یک مونیتور هم دارم
و فقط همین مدل تلویزیون هست 22" هم داره wide

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر