تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

2909

کاربر سایت
Jun 10, 2011
494
نام
علی رضا مطهری
بله با HDMI وصل کردم.
بله با اسپیکر هاست!
این مورد هم درسته:D
داداش وصل کردم ولی صدا نداره! شما این روش رو امتحان کردی؟! امکان داره مشکل از تبدیل من باشه؟!

آره امتحان کردم

شما وقتی به مانیتور هدفون وصل می کنی صدا می شنوی ؟؟؟؟ اگر جوابتون مثبت هست احتمالا ایراد از کابل صدا هست

نکنه ولوم صدا کم هست ؟؟؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آره امتحان کردم

شما وقتی به مانیتور هدفون وصل می کنی صدا می شنوی ؟؟؟؟ اگر جوابتون مثبت هست احتمالا ایراد از کابل صدا هست

نکنه ولوم صدا کم هست ؟؟؟
وقتی هدفون وصل می‌کنم صدا داره (ولی ضعیف ـه و روی ولوم 100 تازه در حد نرمال می‌شه) با کابل صدا هم اصلا صدا نمیاد (نه از باند و نه از TV) ولی وقتی از طریق PC به باند وصلش می‌کنم، صدا داره!

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز
خالتون خوبه ..
میگم من یه دونه سامسونگ ال ای دی سه بعدی
خریدم از تنظیماتش چیزی سر در نمیارم که کیفیت خوب باشه
واسه وصل کردن به ایکس باکس کسی میدونه چه کار کنم باید ؟؟
الان خوبه ها ولی میخوام ببینم بهتر هم میشه یا نه ؟
بعد تنشیمات خود کنسول هم نمیدونم باید رو چی باشه
یه 3-4 تا گزینه داره ؟
ممنون

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
سلام خدمت دوستان

من از یک فروشگاهی دارم خرید میکنم برای همین نمیتونم هر tv رو بگیرم باید از بین موجودی هاش انتخاب کنم

برای همین میخواستم ببینم یه tv خفن برای بازی و فیلم چه ویژگی های باید داشته باشه؟؟

ممنون اگه جواب بدین
(این مدل رو خیلی دوست دارم اما فکر نکنم داشته باشه فروشگاه مرکزی سامسونگ، ال ای دی 32ES6950)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام خدمت دوستان

من از یک فروشگاهی دارم خرید میکنم برای همین نمیتونم هر tv رو بگیرم باید از بین موجودی هاش انتخاب کنم

برای همین میخواستم ببینم یه tv خفن برای بازی و فیلم چه ویژگی های باید داشته باشه؟؟

ممنون اگه جواب بدین
(این مدل رو خیلی دوست دارم اما فکر نکنم داشته باشه فروشگاه مرکزی سامسونگ، ال ای دی 32ES6950)

زیاد خودتونو اذیت نکنین همینکه سامسونگ باشه و led همین کفایت میکنه و کیفیتشم عالیه همین مدلیکه انتخاب کردین خیلی خوبه . شما کیفیت تصویر میخایین که کل led سامسونگ همشون این قضیرو دارن پس نگران نباش و بخر .

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
زیاد خودتونو اذیت نکنین همینکه سامسونگ باشه و led همین کفایت میکنه و کیفیتشم عالیه همین مدلیکه انتخاب کردین خیلی خوبه . شما کیفیت تصویر میخایین که کل led سامسونگ همشون این قضیرو دارن پس نگران نباش و بخر .

شما کدوم رو انتخاب می کنی؟؟
es 6950
d858
d5550

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
شما کدوم رو انتخاب می کنی؟؟
es 6950
d858
d5550
حسین جان من اصلا بی اینکه مدل دوم و سومیو ببینم میگم اولی اینو بخر es 6950 چون خودمم میخاستم بخرمش که گرون شد یهو کلی نخریدمش . و خیلی خیلی عالیه .

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
حسین جان من اصلا بی اینکه مدل دوم و سومیو ببینم میگم اولی اینو بخر es 6950 چون خودمم میخاستم بخرمش که گرون شد یهو کلی نخریدمش . و خیلی خیلی عالیه .
تو جعبش اصلا عینک داره؟؟ یا باید جدا بخریم<<>>؟
شرمنده انقدر سوال میکنم

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
تو جعبش اصلا عینک داره؟؟ یا باید جدا بخریم<<>>؟
شرمنده انقدر سوال میکنم
من 6950 رو دارم!
آقا نخر بعدا مثل من افسوس میخوری متاسفانه dual play نداره!و نامرد سامسونگ نمیدونم چرا روی دستگاهاش نمیگزاره!
LG فعلا داره!
کیفیت تصویرش خوبه از همه لحاظ خوبه اگه این Dual Play برات مهم نیست که بخر!

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
من 6950 رو دارم!
آقا نخر بعدا مثل من افسوس میخوری متاسفانه dual play نداره!و نامرد سامسونگ نمیدونم چرا روی دستگاهاش نمیگزاره!
LG فعلا داره!
کیفیت تصویرش خوبه از همه لحاظ خوبه اگه این Dual Play برات مهم نیست که بخر!

یکم در مورد daul play توضیح میدین

مثلا یه led بگین که قابلیت های این رو داشته باشه

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یکم در مورد daul play توضیح میدین

مثلا یه led بگین که قابلیت های این رو داشته باشه
4 تا عینک داره!
dual play این هست تماشای دو تصویر کاملا مجزا با هر عینک مثلا شما داری cod رو اسپیلیت اسکرین بازی میکنی!میبینی صفحه نمایش نصف شده و یکم اذیت میکنه!
ولی وقتی این dual play رو داشته باشه هر نفر یه تصویر تمام صفحه در اختیار داره البته عینک باید زده باشی امیدوارم مطلب رو رسونده بشم!
یا در حالت جدید که الان داره میاد مثلا تو خونه 4 نفر نشستن سه نفر میخوان تلویزیون نگاه کنن یه نفر میخواد بازی کنه!خوب در این حالت با dual play راحت مشکل حل میشه همه عینک روی چشم هاشون میگزارن بعد هر کسی خواست تلویزیون نگاه کنه تلویزیون نگاه میکنه هر کی خواست باری کنه بازی رو میبینه اونم به صورت تمام صفحه!
البته مشکل صدا هست تو این مورد که نسل های جدید بعضی عینک هاشون صدا هم داره!

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
:eek::eek:
مگه ميشه???

دوست عزيز ميشه يه محصول معرفي كنيد ويژگي هاي سامسونگ رو داشته باشه اين فناوري هم رث داشته باشه??

الانم 4 تا عينك ميدن???
شما كي خريدين

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من خودم به شخصه هیچ وقت ازین تکنولوژی استفاده نمیکنم چون tv اتاق من مخصوص خودمه کسیم جرات نداره دست بزنه . ولی حالا شما هم tv برا خونست هم بازی یچیز دیگست شرایط الانم فکر نکنم 4 تا عینک بدن 1 کیم بزور شاید بدن اون موقع ارزونیا بود داداشم .

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
شش ماهی میشه!
سامسونگ فعلا من مدلی ندیدم داشته باشه!این تکنولوژی بیشتر مربوط به عینکش هست تا تلویزیون یعنی اگه خوره باشی میتونی همین عینک های معمولی رو هم هک کنی و تبدیلشون کنی به dual play!
ال جی هم بیشتر مدل هاش داره حتی مدل های قدیمیش ولی مشکلی که داره که عینک های پیش فرض دستگاه معمولا این قابلیت رو ندارن!
تنها الان تلویزیون سونی که مخصوص ps3 هست به طور کامل پشتیبانی میکنه یعنی تو خود دستگاه عینک هم هست!
شرمنده الان رفتم چک کردم دو تا بیشتر باهاش ندادن!
البته بستگی داره چند اینچ بگیری 55 اصلا عینک باهاش نمیدن 3d هم نیست ولی 46 باهاش عینک میدن 3d هم هست!
مدل عینک:
ssg-3050gb
http://www.samsung.com/us/video/tvs-accessories/SSG-3050GB/ZA
از لحاظ قیافه زشته و از لحاظ کارایی بدک نیست!

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر