تلخ ترين وشيرين ترين خاطره گیمر ها

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
تو کف باش البته نگو حصلم نشد بگو بلد نیستم
میگم شما انگار خیلی از خود راضی هستی البته من نمیخوام تاپیک رو بهم بریزم ولی اگه پاش بیوفته خود سازنده ی بازی رو هم میکنم تو جیبم من یه بازیهایی رو که فکر نمیکنم شما حتی نصبشم بلد باشی تو سه سوت رفتم مرحله ی اخر شما هم اگه هیتمن رو تموم کرده بودی مینوشتی چی شد
اقای [dog] از شما هم ممنونم

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
میگم اقای ]dog[ یه سوال در مورد عکس هایی که در اواتار و در امضاتون وجود داره البته به من ربطی نداره ولی با هم مطابقت ندارن تو اواتارتون عکس پرچم زیبای شیر و خورشید که بسیار پر معنا هست و تو امضاتون عکس اقای خامنه ای جریان چیه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
میگم اقای ]dog[ یه سوال در مورد عکس هایی که در اواتار و در امضاتون وجود داره البته به من ربطی نداره ولی با هم مطابقت ندارن تو اواتارتون عکس پرچم زیبای شیر و خورشید که بسیار پر معنا هست و تو امضاتون عکس اقای خامنه ای جریان چیه
ایشون Double Agent تشریف داره:)

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
به به;) بابا یه کم رو کنید اون کتکای که واسه بازی کردن خوردید:eek: . اون شکنجها که زیرشون دوم آوردین و هی داد میزدین زنده باد بازی. یه کم از اینا بگید از اون چند وقت تبعید شدنتون و دوری از بازی ها :( ........نگید خاطره توی بازی;) اره مردی اینا رو بگو
خودم میگم
تلخ ترین لحضه عمرم هیچ کدوم از اینا نبود .زمانی بود که یه کنسول بازی خریده بودم برای بار دوم وهمون روز اول رفت رو هوا .من تا یه ماه تو کما بودم
شیرین ترین لحضه هم این بود که ..........یادم نیست چی بود ولی کم نبوده مثل بازی کردن متال گیر 2 بعد 4 سال که تو کفش بودم. یا پیدا کردن بازیهای زمان بچگی.

صحنه های از اخر بازی brother in arms : erned to blood اونجای که تانک شلیک میکنه و زخمی میشی ورفیقت تو رو مکشه کنار وبا تو حرف میزنه و همون جا میمیره .اینم غم انگیز بود

آخرین ویرایش:

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
یک خاطره ی شیرین امروز رخ داد !!! :
یکی از بهترین دوستای اینجام گفت رهام می خوام یه عیدی بهت بدم اما باید بهم پسش بدی !!!
گفتم چی ؟؟؟
رفت برای یه Ps2 با کلی بازی هایی اورد که تو خواب بازی شون می کردم !
از Devil May Cry تا Resident Evil 4 و ...
فکر کنم تلخ ترینمم روزی باشه که باید پسش بدم و دوباره مین روب و حکم و اسنیک موبایلم رو بازی کنم !!!!

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
خدایی خودتون بگید تلخ تر از این تو کدوم بازی پیش اومده:وقتی یه بازی رو باز کنی جنازه شخصیت اول بازی که محبوبته و باحاش زندگی میکنی جلوت روی تابوت خوابیده باشه آره شروع بازی هیتمن:خون بها رو دارم می گم شیرین ترین هم که معلومه آخر بازی نقشه دیانا گرفته وش ما همه رو آبکش می کنی;)

novintaz

کاربر سایت
Jun 21, 2007
19
نام
نوین نجفی
هیچ از این برام بدتر نبود که وقتی جلو در راش وسط سه نفر رو تو یه خط با اسنایپ فست زدم چهارمی که پشت دیوار بود منو نایف کرد.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
شيرين ترين خاطره هم رد كردن مرحله مسابقه مافياست
آقاي DOG هم از هموناست كه نوي عمليات مرصاد شركت داشت:biggrin1:

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
شیرین ترین : خرید Xbox360 :p
تلخ ترین : 6روز بود پشته یه در تو بازی Unjimusha گیر کرده بودم ... بعدش فهمیدم دکمه ی X ام خرابه :p

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
khashi metal اين بدترين خاطرتو يه جا خوندم آها تو شماره 29 بازينما قسمت سوتي آي مچتو گرفتم:blushing::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر