تلاش مایکروسافت برای جلب توجه دارندگان کنسول Wii

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
رئیس بخش سرگرمی های تعاملی و تجاری مایکروسافت، آقای Matt Barlow، به دارندگان کنسول Wii پیشنهاد کرده است که اگر از کنسول شان خسته شده اند، یک Xbox 360 بخرند.

20110215xbox360.jpg

وی در مصاحبه با GI.biz، گفت: "من فکر می کنم فصل تعطیلات امسال، فرصت مناسبی برای کسانی است که کنسول Wii داشتند و اکنون می خواهند بازی های High Definition را نیز تجربه کنند. چیزی بهتر از بهترین کنسول، پر بازی ترین کنسول و کنسولی که بهترین بازی ها را دارد، یعنی Xbox 360 به فکرم نمی رسد. وقتی شما به چیز هایی جدیدی که برای X360 در راه است، مثل SmartGlass و خدماتی که ما هم اکنون در حال ارائه دادن هستیم، مثل موسیقی و تلویزیون نگاه کنید و همچنین اگر به بازی های بزرگ و پرفروش X360 مانند Halo, Call of Duty, Assassin’s Creed, Forza و Nike+ Kinect Fitness فکر کنید، متوجه می شوید که همه ی بهترین ها بر روی Xbox 360 هستند."

منبع

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
باو این بارو عجب کلنگی ـه :D

من فکر می کنم فصل تعطیلات امسال، فرصت مناسبی برای کسانی است که کنسول Wii داشتند و اکنون می خواهند بازی های High Definition را نیز تجربه کنند

خب احمق کسی که کنسول HD بخواد میره wii u میخره نه یه بخاری برقی واسه 7 سال پیش :|

11561228061324835537.png

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
باو این بارو عجب کلنگی ـه :D

خب احمق کسی که کنسول HD بخواد میره wii u میخره نه یه بخاری برقی واسه 7 سال پیش :|
.....
وقتی شما به چیز هایی جدیدی که برای X360 در راه است، مثل SmartGlass و خدماتی که ما هم اکنون در حال ارائه دادن هستیم، مثل موسیقی و تلویزیون نگاه کنید و همچنین اگر به بازی های بزرگ و پرفروش X360 مانند Halo, Call of Duty, Assassin’s Creed, Forza و Nike+ Kinect Fitness فکر کنید، متوجه می شوید که همه ی بهترین ها بر روی Xbox 360 هستند."
البته به نظر من خرید wii u بهتره ولی قیمت 360 خیلی عالیه(البته برای اونا:|)

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
البته به نظر من خرید wii u بهتره ولی قیمت 360 خیلی عالیه(البته برای اونا:|)

خب ما هم جزو اون همه دنیا حساب میشم دیگه . میدونیم خوب نیست .
اگه این کنسول کپی خور نمیشد یا دیر کپی میشد آمار ارقام چیز دیگه ای نشون میداد

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
خوب xbox معلومه عالیه اینو همه تو دنیا میدونن امارو ارقامم مشخصه .
آمارو ارقام نشون میده نینتندو داره فرمانروایی میکنه:|
تو هر تاپیکی میرم یه نفر میگه "همه" میدونن:|
خب ما هم جزو اون همه دنیا حساب میشم دیگه . میدونیم خوب نیست .
جدی؟99$ خوب نیست؟:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر