تلاش مایکروسافت برای بر خورد با نسخه ی Leak شده ی Halo 4

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
به نظر می رسد که Halo 4 کمی زود تر از عرضه لیک شده باشد. افرادی که در حال بازی کردن نسخه ی لیک شده هستند شروع به گرفتن فیلم از گیم پلی بازی و به اشتراک گذاشتن آن کرده اند.

Halo-44.jpg

یکی از اعضای مایکروسافت در مصاحبه با Exclaimer گفت:

ما گزارش هایی مبنی بر لیک شدن بازی و پخش شدن محتوای آن بر روی ایننترنت دریافت کرده ایم، هم اکنون به شدت در حال کار با تیم های امنیتی و مراجع قانونی هستیم تا این موقعیت را مورد بررسی قرار دهیم.

هنوز مشخص نیست که فیلم ها و محتوای دیسک های بازی از نسخه های مخصوص نقد (Review Copy که برای منتقدان فرستاده می شود) هستند یا از نسخه های لیک شده.

Halo 4 در تاریخ 6 نوامبر به صورت انحصاری برای Xbox 360 عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
@ .:N!MA:.

عمو نیما از الان یه طوری هایپ نکن که 4 روز دیگه که بازی اومد، اگه بهترین گرافیک سال نشد بهانه دست ما ترول های خبیث و رذل بیاد :D
چون اون موقه باید خودت و باقی دوستان یه مدت برید مسافرت :D
در ضمن این کامنت ها رو هم زیاد جدی نگیر :D یه چیزی هست به نام جَو که ربطی به ایران و غیر ایران نداره :D
اینا رو که حالا کاربرای معمولی مثل خودم و خودت نوشتن، سال های قبل رو چی میگی که رگباری نقل قول از منتقدای سایت ها و مجله ها ردیف میکردید؟ :D

پ.ن: دوستان به اعصاب خودتون مسلط باشید :D هنوز هیچ ترولی اتفاق نیفتاده :D
LOU خیلی ظرافت ساخت بهتری از انچارتد داره
تفاوتی نداره از نظر گرافیکی، تفاوتی هم نیاز نداره، بهتر از اون چیزی هست رو کنسول؟
از نظر من ...
البته این بولد شده ی بالا تا قبل از رلیز هیلو 4 مصداق داره، بعد از اون معلوم نیست !!! :d
اتفاقا کوروش تفاوت داره، بَدَم تفاوت داره :D خصوصا از نظر توجه به جزئیات شاید چند برابر آنچارتد باشه.
پیشنهاد میکنم بری تاپیک خود بازی رو از 10-15 صفحه قبل بخونی :D بچه ها کلی نکته ی کنکوری درآوردن از همون نمایش E3 :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,932
نام
نـــــــویـــــــــد
چون اون موقه باید خودت و باقی دوستان یه مدت برید مسافرت :biggrin1:

اگه شماها قبلا رفتید مسافرت بچه های هیلو فن هم میرن مسافرت :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
هر سال بازیهامون بهترین گرافیک سال میشن و GOTY درو میکنن
فقط یه سال بیشترین Goty رو بازی های شما گرفتن که امسال تلافی می کنیم ;;) :D
MGS4 رو که قبول ندارید عیب نداره اصلا مسئله ای نیست
biggrin1.gif
ولی بازم حداقل از بازی های شما خیلی بیشتر GOTY میگرفتن
yahoo_5.gif
مثلا پارسال که گیرزتون هم میانگینش زیر آنچارتد بود هم آخر سال یکی دو تا وبلاگ فقط GOTY کردنش، در عوض U3 تقریبا تو همه سایت ها کاندید شد، نزدیک 20 تا هم برد
yahoo_5.gif
biggrin1.gif

اون قسمتی که بولد کردم هم از الان مطمئن نباش
biggrin1.gif
خب اینجوری حساب کنیم که Geow 1 هم سال 2006 کلی Goty گرفت :D مهم اینه کی اول بشه که یه سال شما شدید، امسال هم ما میشیم ;;) :D

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
فقط یه سال بیشترین Goty رو بازی های شما گرفتن که امسال تلافی می کنیم ;;) :D
MGS4 رو که قبول ندارید عیب نداره اصلا مسئله ای نیست :D ولی بازم حداقل از بازی های شما خیلی بیشتر GOTY میگرفتن ;;) مثلا پارسال که گیرزتون هم میانگینش زیر آنچارتد بود هم آخر سال یکی دو تا وبلاگ فقط GOTY کردنش، در عوض U3 تقریبا تو همه سایت ها کاندید شد، نزدیک 20 تا هم برد ;;):D
اون قسمتی که بولد کردم هم از الان مطمئن نباش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر