تلاش سونی برای فروش کنسول PS3 به دارندگان Xbox 360

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
86455101179450663389.jpg

با نزدیک شدن به فصل تعطیلات شرکت سونی انتظار دارد تا تعداد PlayStation 3 بیشتری از کنسول های خود را که طراحی مجدد در آن ها صورت پذیرفته است را به فروش برساند، در این میان به نظر می رسد توجه اصلی بر روی دارندگان کنسول Xbox 360 معطوف گشته است. آقای John Koller ریاست بخش فروش سخت افزاری شرکت سونی عنوان کرده است که باندل 270 دلاری عنوان Uncharted 3 تعدادی از دارندگان کنسول Xbox 360 را علاقه مند به خرید کنسول PS3 خواهد کرد. آقای John Koller در این مورد گفته است: "ما درصد زیادی از علاقه مندی نزد دارندگان کنسول Xbox 360 را به منظور خرید کنسول دوم برای خود مشاهده کرده ایم. عنوان Uncharted 3 پرچم دار عناوین ما در سال گذشته بود و اکنون زمان مناسبی برای آن سری از خریداران است تا برای خرید کنسول دوم دست به کار شوند. ما پیشتر شاهد همین نوع علاقه مندی در زمان کنسول PS2 بودیم، وقتی که تعداد زیادی خواهان خرید کنسول Xbox به دلیل حضور عنوان Halo و سایر بازی ها در این کنسول بودند. ما فکر می کنیم که این استراتژی جواب پس داده است و به خوبی عمل می کند."
از طرفی حمایت های سونی از کنسول PlayStation 3 قطع نخواهد شد. وی در این مورد عنوان کرده است: "ما به حمایت خود از کنسول PlayStation 3 در چند سال آینده ادامه خواهیم داد. قطعا ما از این کنسول هم چنان حمایت خواهیم کرد البته نه به مدت خیلی طولانی ، بلکه تا زمانی که شرایط عرضه عناوینی برای این کنسول مهیا باشد. و در حال حاظر این رو به شما می تونم بگم که شرایط توسعه عناوین بر روی این کنسول بسیارمهیاست. تعداد زیادی از بازی های فوق العاده در حال آمدن بر روی این کنسول هستند. شرایط مشابهی که برای کنسول PS2 وجود داشت، سال ها از زمان عرضه آن کنسول گذشته ولی هنوز هم بازی هایی برای آن منتشر می شوند."
منبع
{صفحه اصلی}

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
اون 3 تا که رسما Bomb After Bomb هستن کلا
اگه شما به اینا امسال امید دارین و به عنوان بازی شاخ ازشون یاد میکنید 360 فن ها پس امسال باید رو ابرا سپری کنن .
dust 514 هیچی .ولی اون دوتای دیگه دیگه هرچی باشن فکر نکنم از شاهکاری مثل fable :the journey بدتر بشن.;;)

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
تا اینجای کار که هر کی fable :the journey بازی کرده راضی بوده ، فقط افرادی که تا حالا دستشون به 360 نخوره ( چه برسد به Live و kinect ) از fable :the journey بد گفتن ...

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
تا اینجای کار که هر کی fable :the journey بازی کرده راضی بوده ، فقط افرادی که تا حالا دستشون به 360 نخوره ( چه برسد به Live و kinect ) از fable :the journey بد گفتن ...
جدای از اینکه من هرسه نسخه فیبل رو بازی کردم* وقتی بازی اومد متوجه میشید اوضاع چجوری هست.یکم برید پیش نمایش سایت های معتبر رو هم بخونید بد نیست

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
خیلی خوبه که همیشه هرکی طرفدار یه چیزه یکی ps3 یکی xbox 360 همین طور ادامه بدین ولی نبازین یکیتون بگین اون خوبه یکی دیگه هم بگین اون خوبه هیچ وقت هم کوتاه نیاین ولی دعوا نکین
چون اگه همه به طرف ps3 برن و هیچکس xbox 360 نگیره یا برعکس ,کلا دنیای گیم نابود میشه رقابت از بین میره خلاقیت از بین میره این میانگین ها رو حفظ کنین لذت ببریم و....

Ami killer

کاربر سایت
Sep 5, 2012
22
هر چي هم كه ايكسباكس دارا بگن چرت گفتن در ضمن اخراي نسلشون چون ps4 ريشه ماكروستفتو از ايكسباكس ميزنه >:) Ps3 هم كه داره لثlast of us ميادو ديگه ماكرسافت gears of war اسكلشو رو نميكنه همين طور من xbox هم دارم ولي فقط به خاطر لايو خريدم

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اون 3 تا که رسما Bomb After Bomb هستن کلا
اگه شما به اینا امسال امید دارین و به عنوان بازی شاخ ازشون یاد میکنید 360 فن ها پس امسال باید رو ابرا سپری کنن .
بعله به لطف 4 تا بازی آرکید لایو و یه هیلو 4 امسال 360 فن ها رو ابرا سپری میکنن. خصوصا هم اینجا که ماشالا همه دست به جیب همینجوری پول میریزن تو جیب ماکروسافت :))
واقعا متاسفم واسه خودم که با اشخاصی در لول شما هم صحبت میشم ولی همین رو بدونید که سونی با وجود Halo 4 اگرم بخواد نمیتونه کاری بکنه. سالی که یه halo شماره دار عرضه میشه ساله ماکروسافته.
این توهم شماست که این یدونه بازیتونو که بهش امید دارید رو بزرگتر از هرچیزی تو دنیا میدونید.
سونی تا اینجای کار 3 تا انحصاری داشته (Twisted Metal و Starhawk و Journey) تا آخر سال 3-4 تا بازی دیگه هم داره. یعنی هر سلیقه ای رو داره پوشش میده. از FPS تا TPS و فایتینگ و بازی های فان مثل LBP Karting و حتی بازیهای قدیمی مثل Okami و...
اونوقت عزیزان 360 دار یا باید هیلو بازی کنن یا ریسینگ یا دلشونو به 4 تا بازی آرکید خوش کنن یا بهانه های 100 من یه غازی مثل برتری Xbox Live و برتری گرافیکی بازی های مولتی پلتفرم (که مثلا فلان بازی تو فلان صحنه رو 360 یه فریم بیشتر میداد) بیارن یا مثل دوست پایینی کامنت بدن :arrowd:
آخر سال نمرات و جوایزه که صحبت میکنه نه اینکه هرکی بازی کرده راضی بوده. ما هم از Twisted Metal و Starhawk و Battle royal و... کاملا راضی بودیم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,010
نام
محمد امین
بعله به لطف 4 تا بازی آرکید لایو و یه هیلو 4 امسال 360 فن ها رو ابرا سپری میکنن. خصوصا هم اینجا که ماشالا همه دست به جیب همینجوری پول میریزن تو جیب ماکروسافت :))
این توهم شماست که این یدونه بازیتونو که بهش امید دارید رو بزرگتر از هرچیزی تو دنیا میدونید.
سونی تا اینجای کار 3 تا انحصاری داشته (Twisted Metal و Starhawk و Journey) تا آخر سال 3-4 تا بازی دیگه هم داره. یعنی هر سلیقه ای رو داره پوشش میده. از FPS تا TPS و فایتینگ و بازی های فان مثل LBP Karting و حتی بازیهای قدیمی مثل Okami و...
اونوقت عزیزان 360 دار یا باید هیلو بازی کنن یا ریسینگ یا دلشونو به 4 تا بازی آرکید خوش کنن یا بهانه های 100 من یه غازی مثل برتری Xbox Live و برتری گرافیکی بازی های مولتی پلتفرم (که مثلا فلان بازی تو فلان صحنه رو 360 یه فریم بیشتر میداد) بیارن یا مثل دوست پایینی کامنت بدن :arrowd:
آخر سال نمرات و جوایزه که صحبت میکنه نه اینکه هرکی بازی کرده راضی بوده. ما هم از Twisted Metal و Starhawk و Battle royal و... کاملا راضی بودیم.

بهنام پسرم آخر چرا..؟

اولا که فقط هیلو نیست و فورزا و فابل هم اضافه کن
دوما وقتی میگه هیلو به همه اون بازی ها می ارزه دروغ که نمیگه شما فقط یک نگاه به آمار فروش 15 میلیونی هیلو 3 بکن بعد با خودت حساب کن چندتا از این انحصاری های PS3 رو که نام بردی باید به توان و ضرب برسونیم که به هیلو 3 برسه
70 - 80 درصد بازیها از جمله GTA V و TR و GOW و TLOU و... از ترس هیلو 4 فرار کردن 2013 بعد تو میگی هیلو خیال خامه..؟

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
امسال ضعیف ترین سال PS3 در انحصاری هست sly cooper هم که یک بازی درجه دوم هست افتاد برای 2013..
daF؟:-j فعلا بشین همون همون کالکشن اسلای کوپر رو بازی کن که از تمامی پلتفرمر های این نسل بهتر بود. شرط می بندم تا حالا دست به هیچ کدوم از شماره های این بازی نزدی، که اگه می زدی این جوری حرف نمی زدی.
===
من اصلا حواسم به فلز در هم تنیده نبود! حالا اون اولی استار هاوک هیچی، اما هر کس بیاد و توئیستد متال رو کوچیک جلوه بده دقیقا همین کار رو با خودش انجام داده. کاری ندارم به این که کنسول کی خوشکل تره(بحثی که داره این جا انجام میشه، ادامه بدید.) اما وقتی می خواید یه چیزی رو مطرح کنید سعی کنید حد اقل 10 درصد به واقعیت شبیه باشه!
در مورد رویال بتل هم واسم جالبه! یه سری آدم معلوم الحال هستن، معلوم الحال everywhere، بله عرض می کردم، یه سری آدم معلوم الحال هستن که وقتی اسمش براس بود چی چی بود، که جک و جونورای نینتندو رو یه جا کرده بود تو بازی، سر اون اومدن و blah blah blah، که چه حرکتی، بازی شاهکاره، هرپ درپ، ... الان نوبت اقدام مشابه سونی و رویال بتل که رسیده: اَی سونی فلان فلان شده، میبینی داداش؟ هر چی شخصیت داره کرده تو بازی تا جیب فن هاش رو خالی کنه. مرگ بر سونی جهان خوار. {4 تا از رفیقاش هم مرگ بر سونی، مرگ بر سونی، + LIKE}. این بماند، اون بازی هم اصلا بازی حساب نمی شه! تو رو خدا؟!
Little Big Planet Karting هم که مال بچه هاست در موردش حرف نمی زنیم. (:-j)
===
فابل
!

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923

حداقل یک نگاه به سابقه ساله‌های که halo توش اومده مینداختی بعد میگفتی‌ "توهم". گندهتراش جلو نسخه فرعی مثل reach زانو زدن چه برسه به TW ،starhawk و journey

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
70 - 80 درصد بازیها از جمله GTA V و TR و GOW و TLOU و... از ترس هیلو 4 فرار کردن 2013 بعد تو میگی هیلو خیال خامه..؟

0f52c6624ae1.jpg

!?Are you F...ing kidding me

به جونم خودم کسی از چیزی نمی‌ترسه، بازی‌ای کامل شده باشه، مراحل ساختش تموم شده باشه، منتشر میشه، در غیر این صورت منتشر نمیشه، خیلی سادست، حقیقتاً.

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
بهنام پسرم آخر چرا..؟

اولا که فقط هیلو نیست و فورزا و فابل هم اضافه کن
دوما وقتی میگه هیلو به همه اون بازی ها می ارزه دروغ که نمیگه شما فقط یک نگاه به آمار فروش 15 میلیونی هیلو 3 بکن بعد با خودت حساب کن چندتا از این انحصاری های PS3 رو که نام بردی باید به توان و ضرب برسونیم که به هیلو 3 برسه
من گفتم چرا mw3 می ارزه به کل سری بازی های بایوشاک و مترو 2033 و... نگو دلیلش این بوده:>;;)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
بحث جالبی هست :D فقط من نفهمیدم ملاک مقایسه بازی های انحصاری چی هست، امتیاز یا هر چی ما دلمون بخواد؟ :D این مشخص بشه خیلی خوبه :D و اینکه بازی های انحصاری دقیقا به چی میگن، بازی آرکید و دانلودی و F2P حسابه یا اینکه بازم هر چی ما دلمون بخواد؟ :D
==
راجع به خبر، من ندیدم کسی عکسی از باندل بزاره، این عکس باندل :D
http://ecx.images-amazon.com/images/I/81VtI-ZqooL._AA1500_.jpg
به نظر حرکت خیلی خوبی هست، اونایی که میخوان واسه U3 برن PS3 بخرن بهترین فرصت واسشون هست. علاوه بر PS3 Super Slim 250G و U3 تو این باندل یه اکانت 30 روزه Plus به اضافه یه کد واسه دانلود آیتم های Dust 514 هم هست :D راستی یاد اون بحث های شکل گرفته پیرامون بازی های باندل به خیر :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر