تلاش سامسونگ برای پشتیبانی Xbox Series X از مانیتورهای ultrawide

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
ultrawide.jpg

یکی از هیجان انگیز ترین موارد PC گیمینگ در سال 2020 انتخاب های متنوع PC گیمرها برای روش بازی کردنشان است و به نظر می رسد سامسونگ در حال فشار آوردن به مایکروسافت است تا حداقل یکی از این انتخاب ها را به Xbox Series X نیز بیاورد. سامسونگ اخیرا در مصاحبه ای با PCGamesN  بیان داشت که در حال گفت و گو با مایکروسافت است و تمام تلاششان را برای قانع کردن آنها برای پشتیبانی از مانیتورهای ultrawide (بسیار عریض) خواهند کرد.
بدیهی است که کنسول های نسل حاضر قابلیت پشتیبانی از ultrawide را ندارند و دو کنسول Xbox One X و PS4 Pro به نسبت تصوری 16:9 و نهایت رزولشن 4K محدود هستند. البته این نکته منفی محسوب نمی شود اما وقتی متوجه می شوید که دنیایی از مانیتورهای گران قیمت و پیشرفته ultrawide وجود دارد که این دو کنسول نمی توانند آنها را پشتیبانی کنند، موضوع کمی آزار دهنده می شود.
از نظر فنی شما می توانید همین حالا از یک مانیتور ultrawide برای PS4 یا  Xbox One استفاده...

Continue reading...

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
به نظرم نسبت تصویر 21,9 جذاب تره از 16,9 و امیدوارم در آینده جایگزین استاندارد 16,9 بشه
بنظرم این قالب خیلی مناسب گیمینگ نیست تجربه شخصی خودم اینه که یه مقدار میدان دید رو محدود میکنه مخصوصا برای بازیهای اکشن گرچه برای ریسینگ خیلی خوبه. بیشترین کاربردش تو فیلمه تا بازی. علی ایحال اگر ساپورتش بصورت سخت افزاری وجود داشته باشه و به بازی ساز انتخاب رو بده حرکت خیلی مثبتیه

• Like
Reactions: g4mer

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
بنظرم این قالب خیلی مناسب گیمینگ نیست تجربه شخصی خودم اینه که یه مقدار میدان دید رو محدود میکنه مخصوصا برای بازیهای اکشن گرچه برای ریسینگ خیلی خوبه. بیشترین کاربردش تو فیلمه تا بازی. علی ایحال اگر ساپورتش بصورت سخت افزاری وجود داشته باشه و به بازی ساز انتخاب رو بده حرکت خیلی مثبتیه
دقیقا تو سبک ریسینگ خیلی جوابه :Drooling:
خوش بحالت بلدی بنویسی علی ایحال :D
خداروشکر یچیم امروز یاد گرفتیم :D:p

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355

دقیقا توی ریسینگ فوق العادس
ولی روی سبک های سوم شخص هم خیلی جواب میده
فقط توی سبک شوتر اول شخص شاید به خوبی مثلا ریسینگ نباشه ولی بازم من شخصا 21,9 ترجیح میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر