تغییر ظاهر Raiden در MGS: Rising

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
1750990.jpg

به تازگی عکس جدیدی از کاراکتر Raiden منتشر شده که تفاوت‌هایی با عکس قدیمی دارد.

- رنگ مو‌ها از بلوند به خاکستری تغییر کرده.
- رنگ چشم‌ها از قهوه‌ای به آبی تغییر کرده.
- لباس Raiden نیز تغییرات کوچکی داشته است.

عکس جدید بسیار شبیه به همان Raiden معروف MGS2 می‌باشد( البته ابروی او هنوز نیز قرمز است!). عکس قدیم نیز ممکن است کاراکتری متفاوت باشد که در طول داستان مشخص شود.

همچنین با نگاهی با حالت مو‌ها در شکل جدید می‌توان گفت که این عکس بر خلاف تریلری که در E3 نشان داده شد، احتمالا از محیط ریل‌تایم بازی‌ست.

Source

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
معلوم نیست این کوجیما چه فکری تو سرش هست , این عکس جدیده خیلی با قبلی فرق میکنه.
دماغ استخونی تر شده.
ابروها از حالت کشیده و کم پشت در اومده.
روی پیشونیش جای بارکد نیست.
...........
فکر کنم این همون Raiden اصلی هست . در کل همین عکس هم تسلای دل دنده فلــز بازهاست به امیـــد خبرهای جدیدتر:biggrin1:

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
قدیمی جای گوله توی کلش هست این نیست
باید مسابقه بزارید عین این مجله خانواده به هر کس 5 تفاوت را پیدا کرد یک عدد آدامس خروش نشان 500 ساله جایزه داده میشود

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
عکس ها خیلی بیش از حد با هم فرق دارند صورت که کلا عوض شده حتی حالتش علاوه بر اون لباسشم فرق میکنه اون قدیمیه اون فلز های زرد رنگش فرق داره طرحش با این جدیده
به احتمال زیاد یه شخصیت دیگه باشه این نظر منه

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
قدیمی جای گوله توی کلش هست این نیست
باید مسابقه بزارید عین این مجله خانواده به هر کس 5 تفاوت را پیدا کرد یک عدد آدامس خروش نشان 500 ساله جایزه داده میشود

مجید جان دلبندم؛ اون که گوله داره تو کلش کس دیگست :D

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
من فك كنم يكشون همون گري فاكس باشه!!! چون وقتي تو متال گير1 نقابشو ور مي داره چشم راستش كوره!
من بلد نيستم يكي از دوستان بره metal gear wiki عكساشو بزاره چون مو هاشم يه جا سفيده يه جا بلوند مثه raiden

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من فك كنم يكشون همون گري فاكس باشه!!! چون وقتي تو متال گير1 نقابشو ور مي داره چشم راستش كوره!
من بلد نيستم يكي از دوستان بره metal gear wiki عكساشو بزاره چون مو هاشم يه جا سفيده يه جا بلوند مثه raiden
جیگر من که صفحه ی قبل عکسشو گذاشتم :biggrin1: گفتمم که رایدن لباسشو تو mgs4 از رو اون برداشته بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر