تغییر ظاهر Raiden در MGS: Rising

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
1750990.jpg

به تازگی عکس جدیدی از کاراکتر Raiden منتشر شده که تفاوت‌هایی با عکس قدیمی دارد.

- رنگ مو‌ها از بلوند به خاکستری تغییر کرده.
- رنگ چشم‌ها از قهوه‌ای به آبی تغییر کرده.
- لباس Raiden نیز تغییرات کوچکی داشته است.

عکس جدید بسیار شبیه به همان Raiden معروف MGS2 می‌باشد( البته ابروی او هنوز نیز قرمز است!). عکس قدیم نیز ممکن است کاراکتری متفاوت باشد که در طول داستان مشخص شود.

همچنین با نگاهی با حالت مو‌ها در شکل جدید می‌توان گفت که این عکس بر خلاف تریلری که در E3 نشان داده شد، احتمالا از محیط ریل‌تایم بازی‌ست.

Source

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
ممنون بابت خبر...
خوشگل تر شده...یه کم تو عکس جدی مردتر شده!!!!...ولی به نظر من همچنان این عکس هم کاملا رندر شده و شاید قسمتی از یکی کات سن باشد!!!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,934
نام
فرهاد
نسبت به نمایشی که E3 دادن خیلی تغییر کرده چه عجب یه عکسی چیزی دادن انگار نه اتگار حالا خوبه برای میخواد بیادش

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دور و بر چشم سمت چپش هم تغییراتی کرده! تو اولی 2 تا نقطه بالا سرش هست! (حالا میگیم تو جدیده رفته زیر موهاش ) ولی تو جدیده اگر دقت کنید مثل یک خراشی چیزی رو چشمش اومده! :d (خراش که نه یکم فرورفتگی داره! نمیتونم توضیح بدم خودتون دقت کنید میبینید :d )

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
نظر من هم همون نظر ماكان است ممكن هست كه تو بازي دو حالت مختلف داشته باشه .... يا تو يه كنسول به اين شكل باشه ؟؟ الله اعلم

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یه تفاوت دیگه هم اینه که تو عکس قدیمی اون چشم بنده که رو چششه اومده روی اون قلمبهه که روی گوششه ولی تو جدیده زیرشه.اوه بیشتره اون قسمت فک پایینش تو قدیمیه سوراخ داره تو این نه شاید اون قدیمیه اون یارو نینجائه باشه که مثلا یه جوری برگرده تو این شماره چون تو 4 اش رایدن لباسش رو از رو اون برداشته بود دیگه.

27a5ef2c93.jpg

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
عکس هم که افت کیفیت داشته -احتمالا Real time هست
-امید وارم خبر جدیدی از بازی درز بدن-خیلی تا الان بی خبری کشیدیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر