تغییرات بزرگ در Dragon Age III

Heart Broken

کاربر سایت
dragon-age-3.jpg

BioWare اعلام کرده است که Dragon Age III شخصی سازی کرکتر با قابلیت‌های بیشتر را به این سری از بازی برخواهد گرداند، همچنین در این نسخه برخی از مراحل بسیار بزرگ خواهند بود.

طراح سینماتیک بازی، آقای Jon Perryدر محاصبه‌ای در طی Edmonton Comic & Entertainment Expo در کانادا راجع به نسخه جدید Dragon Age گفت:

یک مرحله در Dragon Age III به بزرگی تمامی مراحل Dragon Age II می‌باشد.

در ادامه کارگردان این نسخه، آقای Mike Laidlaw افزود:

شخصی سازی کرکتر نیز بزرگتر از Dragon Age Origins می‌باشد، همچنین بازیکنان می‌توانند همراهان خودشان را تغییر بدهند.

بازیکنان همچنین قادر خواهند بود تا قلعه خودشان رو کنترل کنند، همچنین انتخاب کرکترها از نسخه‌های قبلی در داستان تأثیرگذار است.

طبق گفته Mark Darrah تهیه کننده اجرایی بازی تیم توسعه بازی در پی راهی است که امکان شخصی سازی را بدون نیاز به انتقال save بازی‌های قبلی ایجاد کند.

David Gaider نویسنده سری Dragon Age افزود:

بازیکنان انسان خواهند بود، و پیش‌زمینه‌هایی در Dragon Age III وجود خواهد داشت، هر چند بازیکن نمی‌تواند نژادی جز نژاد انسان را انتخاب کند، اما تاثیر آن‌ها بر روی داستان بسیار عمیق است.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید توییت‌های Cameron Lee تهیه کننده ارشد این عنوان را از اینجا بخوانید.

همچنین Flemeth the shapeshifter که در دو نسخه قبلی بود در این نسخه نیز حضور خواهد داشت.

Dragon Age III: Inquisition سال 2013 منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:
پس شاهد حضور مجدد The Witch of The Wilds خواهیم بود :دی واقعا هم صداش و هم شخصیتش ابهت داره :دی
امیدوارم بازی بخش Co-op هم داشته باشه, یعنی Co-p 4 نفره بازی رو به اوج میرسونه.

این طور که به نظر میاد، تغییرات بسیار خوبی قراره برای Dragon Age III در نظر بگیرند، این که می گن شخصی سازی کاراکتر در Dragon Age III بسیار بزرگتر از Dragon Age: Origins می باشه، بسیار عالی می باشد.

من به شخصاً با Dragon Age: Origin واقعا حال کردم و امیدوار هستم که در Dragon Age III ما شاهد قابلیت های جدید و در عین حال حفظ المان های کلاسیک باشیم.

ممنون علی جان.

وای خدا تحمل واسش خیلی مشکله,هرچند این تیکش که باز فقط باید انسان برداریم یه کم ناامیدم کرد!!
فقط امیدوارم یه RPG کلاسیک به تمام معنا مثل نسخه اول باشه و Co op هم نداشته باشه که آفت اینحور بازیها هست!!:d

یعنی یه بار دیگه به Bioware اعتماد کنیم ؟! والا برای DA II هم حرفهای زیادی میزدن ولی نتیجه نهایی .......... زیاد جالب نبود

فعلا با احتیاط DA III و اخبارش رو دنبال میکنم تا ببینم چقدر از این حرفا درست از آب در میاد ، البته ناگفته نماند که عکس هایی که امروز منتشر شده بود نوید محیط های زیبا و وسیعی رو میداد :

بار دیگر شاهد خلق یک شاهکار خواهیم بود و بازهم در جو آن دنیا غرق خواهیم شد. بچه ها فقط میخوام بدونم این بازی موتورش چیه امیدوارم از این موتورهای استفاده نکنند که بازیهای اکشن از اون بهره می برند.

بچه ها فقط میخوام بدونم این بازی موتورش چیه امیدوارم از این موتورهای استفاده نکنند که بازیهای اکشن از اون بهره می برند.
تا اونجایی که من میدونم بازی با موتور Frostbite 2 در حال ساخته . همون موتوری که BF3 رو باهاش ساختن .

پس شاهد حضور مجدد The Witch of The Wilds خواهیم بود :دی واقعا هم صداش و هم شخصیتش ابهت داره :دی
Dragon Age بدون حضورش هیج رنگ و بویی نداره، ای-ول :d
امیدوارم بازی بخش Co-op هم داشته باشه, یعنی Co-p 4 نفره بازی رو به اوج میرسونه.
اگه اینطوری باشه که عالی میشه، تا کنون خبری از وجود بخش Co-op ذکر شده، یا در حد شایعه است؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or