تغییرات ایجاد شده روی xbox360 توسط خودتان

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
هر کس از کارهایی که رو کنسولش انجام داده عکس داره بذاره اینجا بقیه هم ببینن.

این هم کارهایی که من انجام دادم،بعد از حدود دو هفته هر کاری که به فکرم میرسید رو انجام دادم:

خوب گفتم یه توضیحاتی هم بدم بد نیست:

فن سمت راست که واضحه،فقط برای تمیز کار کردن روی قاب سیم های اون فن و فن خود دستگاه رو کار کردم و کلید روشن خاموش و مادگی رو قاب کار شده.برق هر دو هم خارجیه،البته تاثیر خیلی زیادی نداره برای محکم کاریه بیشتر.
x ها رو در اوردم به جاشون پیج زدم،اینجوری نگران گرم شدن و تغییر شکلشون نیستم.صفحه فلزی هم بریده شده تا باد دو تا فن سمت راست بخوره به قسمت پشت برد که cpu و gpu اونجا هستن.روی رمهای پشت هم termal pad هستش که باد تولید شده توسط دو تا فن بهشون میخوره و خنک میکنه.
روی رمها و south bridge هیتسنک زدم،صفحه الومینیومی هم رو روی gpu جوری بریدم که رو هیتسینک رم رو هم بپوشونه.
درزگیری و بریدن توری پشت فن هم انجام شده.

آخرین ویرایش:

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
تو تو اون همه سیم گم نمیشی؟! بابا من که .... شدم آخه به تمیزی زیاد اهمیت میدم! کسی که 3 تا 360 میخره پول باری 4همی هم داره پس به خودش سختی نده!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
تو تو اون همه سیم گم نمیشی؟! بابا من که .... شدم آخه به تمیزی زیاد اهمیت میدم!

کثیف کاری که نشده،فقط دو تا اداپتور و یه برق مستقیم جدا از خود کنسول داره(!!)از نظر مصرف برق فکر کنم قدر سه تا کنسول باشه...:p
سیمهای تو دستگاه هم خیلی مرتب و تمیز تو قسمت داخلی قاب کار شده.
راستی besafa به فکر این کنسولت رو که داریش باش.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
چی کار کردی با این 360 انگار رفته اتاق سی سی یو:biggrin1:
من فقط فن کنسول رو 12 ولت کردم هیچ مشکلی هم با کنسول ندارم و نخواهم داشتم;)
موفق باشید:love:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
وقتی از کنسولت اطمینان پیدا کنی دیگه اگر صدای هواپیما و جت و این چیزا بده برات مهم نیست.
آیت جان هم ترکونده این کنسول رو.احساس می کنم الان داخلش قراره برف بیاد :D
دوستان هر کسی عکس گذاشت کامل توضیح بده چه مراحلی رو روی کنسول پیاده سازی کرده.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
دوستان منم فردا عکس ميزارم .
الان توضيحشو ميدم.
اگر کنسول رو به صورت افقی بزاريد در سمت راست راست کنار کنسول دوتا فن 12 ولت گزاشتم که وصل شدن به يک ترانس مولتی ولتاژ . قبل از بازی ترانس رو ، روی ولتاژ 12 روشن ميکنم و بعد کنسول رو روشن ميکنم. از همه جای کنسول باد خنک ميزنه بجز پشتش که طبيعی هست. بعد از اینکه کنسول رو خاموش کردم 10 دقيقه ميزارم فن ها کار بکنن و بعد ديگه از همه جای کنسول باد خنک بيرون ميزنه که در تهويه هوای کنسول بسيار مؤثر خواهد بود.

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
مگه فن صداش؟

xbox.jpg
اره فن هم صدا زیادی داره​
در حالت معمولی خود فن ۳۶۰ صدا داره دستگاه دی وی دی هم که کار بیفته چند برابر میشه که من سر درد میگیرم حالا این دوست عزیز این همه فن کار روش نصب کرده = این یا این

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر