تعویض هدفون beats با xbox 360 arcade یا psp 3000

archivers

کاربر سایت
Oct 8, 2012
9
Rating - 0%
0   0   0
با سلام خدمت دوستان گرامی دو عدد هدفون beats موجود هس که موارد زیر قابل تعویض میباشد عزیزان هر کس خواست در خدمتم

Attachments

• lo.jpg
    lo.jpg
    44.1 KB · مشاهده: 31
  • k.,.jpg
    k.,.jpg
    58.2 KB · مشاهده: 20

archivers

کاربر سایت
Oct 8, 2012
9
Rating - 0%
0   0   0
=))=))
هدفون فیک درجه 100 رو میخوای با این ها عوض کنی؟
داداش فیک بود با من عزیز در ضمن شمایی که میگی فیک اگه فیک بودن به چینی بودن هس پس IPHONE PS3 XBOX و هر چیز دیگه ای هس هم همه فیک هس

راستی یادم رفت بگم به همین فیکی که میگی عزیز خریدش از دبی پام هر کدوم 150000تا در اومد صرفا جهت........................................................................:dots::dots:

Attachments

• reg1.jpg
    reg1.jpg
    69.1 KB · مشاهده: 18
آخرین ویرایش:

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
Rating - 100%
2   0   0
اینایی که عکسش رو گزاشتیه؟
میشه بپرسم این چه مدلاییه ؟ تا حالا یه همچین مدل هایی تولید نشده این رو علاالدین دونه ای 20-5 میدن
دوست عزیز با بچه که طرف نیستی بعد کدوم بیتس اور ایر هست که 150 هست؟
دیگه اگه اشتباه هم حدی داره

west-rap

کاربر سایت
Dec 30, 2012
0
Rating - 0%
0   1   0
این دیگه کیه هدفونتو تو خیابون ولیعصر سر طالقانی بساطی میده 20 تومن دادا من خودم سال پیش STUDIO مشکی خریدم از نمایندگی 550 تومن روبرو مسجد فرمانیه چی داری میگی واسه خودت اگر این اصله لابد نمایندگیش داره قلابی میده LOL از کی تا حالا رو BEATS اصل که مربوط به رپرهای بزرگ دنیاست عکس جاستینو میاندازن :))

آخرین ویرایش:

archivers

کاربر سایت
Oct 8, 2012
9
Rating - 0%
0   0   0
این دیگه کیه هدفونتو تو خیابون ولیعصر سر طالقانی بساطی میده 20 تومن دادا من خودم سال پیش STUDIO مشکی خریدم از نمایندگی 550 تومن روبرو مسجد فرمانیه چی داری میگی واسه خودت اگر این اصله لابد نمایندگیش داره قلابی میده LOL از کی تا حالا رو BEATS اصل که مربوط به رپرهای بزرگ دنیاست عکس جاستینو میاندازن :))
اولا عزیز من نگفتم اصل هستند گفتم داداش یا طرح اصل دوما قیمتی ندادم دادم سوما کیفتش رو با هدفون های دیگه مقایسه کن عزیز مشکلی بود با من چهارما اگه به درد نخوره چرا رجیستر شد عکس هست بازم میگم عزیز من نگفتم اصل هس و نمایندگیش تقلبی میده

---------- نوشته در 01:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:24 PM ارسال شده بود ----------

با یه pes2010 تعویض داری
داداش بازی میگی خودم دارم کلکسیون دارم تو ایران پیدا نمیشه عزیز

---------- نوشته در 01:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:26 PM ارسال شده بود ----------

اینایی که عکسش رو گزاشتیه؟
میشه بپرسم این چه مدلاییه ؟ تا حالا یه همچین مدل هایی تولید نشده این رو علاالدین دونه ای 20-5 میدن
دوست عزیز با بچه که طرف نیستی بعد کدوم بیتس اور ایر هست که 150 هست؟
دیگه اگه اشتباه هم حدی داره
در مورد شما هم من نگفتم عزیز با کسی سر و کار دارم حالا من پام 150 در اومده شما هم بر اصل بخر حالش رو ببر داداش با کسی سر دعوا نداریم واسه فروش هس نشد نگهش میدارم بازم میگم کیفیت مهمه نه مارک شما ها هم اگه واستون مارک مهمه برید پول ایفونی رو بدید که پای کارخونش 360 دلار هم در نمیاد انوقت میه خدا تومن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر