تعویض درایو xbox360

ps

کاربر سایت
Jun 13, 2007
54
نام
issa
سلام .. من یک درایو سامسونگ دارم می خواهم روی دستگاه خودم که درایو هتاچی نصب کنم اگه نصب کنم دستگاه مشکلی پیدا نمی کند با تشکر

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سلام .. من یک درایو سامسونگ دارم می خواهم روی دستگاه خودم که درایو هتاچی نصب کنم اگه نصب کنم دستگاه مشکلی پیدا نمی کند با تشکر
به همين راحتي نيست... بايد با ساتا فيرم وير رو آپديت کني ... هم NextGen مي کنه و هم IranXbox.

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
می خواستم بدونم سایتی رو می شناسی که این کار رو دقیقا توضیح داده باشه.چون من شهرستانم و اینجا هیچ کس بلد نیست. اگه انگلیسی هم باشه غمی نیست.

ilovelife

کاربر سایت
Aug 2, 2006
48
نام
باربد
سامسونگ به جای لایت ان

من یه 360 3 چراغ شده دارم عمرش تموم شده ولی درایوش سامسونگه و سالمه
کسی از دوستان میدونه اگه یه 360 با درایو لایت ان بگیرم ایا میتونم درایوش و سامسونگ بزارم و بازی کنم چون همه میدونیم که لایت ان کپی خور نشده.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کسی از دوستان میدونه اگه یه 360 با درایو لایت ان بگیرم ایا میتونم درایوش و سامسونگ بزارم و بازی کنم چون همه میدونیم که لایت ان کپی خور نشده.

خیر نمیشه.
شما برای جا به جا کردن درایو ها نیاز به Drive Key دارید که تا Lite-On هک نشه نمی تونید دسترسی بهش پیدا کنید. ;)

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
ترو خدا کمک کنید!!!

سلام بچه ها!!!
من چند ماهیه یه ایکس باکس گرفتم و خیلی هم روش حساسم.
دیروز این بازینمای اشغاله مرداد رو گرفتم و دی وی دی شو تو کامپیوتر گذاشتم و نخوند!
گفتم تو ایکس باکس بگذارم که بعد از 1 ساعت سر و صدای عجیب نوشت Unplayable Disk!!!
حالا می خواستم از شما بپرسم که لنز من ضعیف شد؟
علایم ضعیف شدن لنز چیه؟
تروخدا جوابمو بدین:(

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
سلام بچه ها!!!
من چند ماهیه یه ایکس باکس گرفتم و خیلی هم روش حساسم.
دیروز این بازینمای اشغاله مرداد رو گرفتم و دی وی دی شو تو کامپیوتر گذاشتم و نخوند!
گفتم تو ایکس باکس بگذارم که بعد از 1 ساعت سر و صدای عجیب نوشت Unplayable Disk!!!
حالا می خواستم از شما بپرسم که لنز من ضعیف شد؟
علایم ضعیف شدن لنز چیه؟
تروخدا جوابمو بدین:(
انصافا خيلي حساسي ها !!! :cheesygri

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

بله دیگه الان امکانش هستش

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
آقا من یه درایو خریدم ولی بازی میزارم تو دستگاه میگه:pput it on an xbox 360 console
دوست عزیز key درایو قبلی(درایو اصلی کنسول) رو باید با key این درایو جایگزین کنی
اگر key اصلی رو نداشته باشی کنسول به یه dvd player تبدیل می شه
موفق باشید

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دوستان درایو من خراب شده و الان میخام با یک درایو دیگه تعویض کنم ممنون میشم دوستان کمی راهنمایی یا نرم افزاری معرفی کنید که بتونم Drive key قبلی بردارم و روی درایو جدید بریزم ! ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر