تصویر Leak شده کاراکتر جدید Mortal Kombat X

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به نام یگانه هستی

35a12f3pcp09lfv0tocr.jpg

Erron Black شخصیت جدید سری Mortal Kombat که اولین بار در بخش Comic این سری در کنار D'Vorah و Empror Kotal Kahn در هنگام کمک خواستن از Earthrealm برای کمک به OutWorld بخاطر شورش Milleena صورت گرفت , دیده شد ( کامیک ) . اینبار به عنوان یک کاراکتر قابل بازی در این سری به نمایش در امد تا میزان علاقه ها نسبت به این بازی دو چندان شود .
در این تصویر مشاهده می شود که Erron Black در حال انجام Brutallity خود بر روی Cassie Cage به وسیله اسلحه Pistole خود در پایتخت Kotal Kahn می باشد .
منبع

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
شبیه John Marston کاراکتر بازیه RDR هستش :)

کجاش شبیه خدایی؟ :|

یه کلاه و تفنگ داشته باشه که نمیشه جان :d

من هرچقدر سعی میکنم یه کاراکتر با طراحی درست و حسابی تو این بازی گیر بیارم نمیتونم :d اصلا به دلم نمیشینن مخصوصا این شماره که بدترشونم کردن

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
من هرچقدر سعی میکنم یه کاراکتر با طراحی درست و حسابی تو این بازی گیر بیارم نمیتونم :d اصلا به دلم نمیشینن مخصوصا این شماره که بدترشونم کردن
Ermac فعلا از Sub-zero و Scorpian هم طراحیش بهتره.مخصوصا از Sub-Zero!
کلا همیشه ermac طراحی خوبی داشته.
نمیدونم چرا فکر میکنم 9 قشنگ تر از این بود؟! احساس میکنم که یه چی تو مایه های Injusticeهه این؟!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Ermac فعلا از Sub-zero و Scorpian هم طراحیش بهتره.مخصوصا از Sub-Zero!
نمیدونم چرا فکر میکنم 9 قشنگ تر از این بود؟! احساس میکنم که یه چی تو مایه های Injusticeهه این؟!

Ermac طراحی جدیدشو ندیدم تو قبلیم فقط باند پیچی بود که Cool بنظر برسه :d

Scorpion هم طراحی بازی قبلیش خوب بود اما این جدیده خوشم نیومد کلا این X هرچی تاحالا نشون داده حس منو نسبت به بازی بدتر کرده :d

البته من فن مورتال اصلا نیستم ولی دلم میخواد یه کاری کنه که بهش جلب بشم

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
کجاش شبیه خدایی؟ :|

یه کلاه و تفنگ داشته باشه که نمیشه جان :d

مگه من گفتم john هستش :) گفتم شبیه اونه دیگه تو مثال زدن هم باید اجازه بگیریم از بچه های bc.? :) والا من حس کردم شبیه اونه یه لحظه به ذهنم رسید گفتم.

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
30278142657369419678_99779-hi.jpg

فقط منتظر همچین چیزی بودم
دیگه نگران نیستم ک توش Smoke هست یا ن.چون این فوق العادس!
منو یاد جان مارستون میندازه :x

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Erron Black شخصیت جدید سری Mortal Kombat که اولین بار در بخش Comic این سری در کنار D'Vorah و Empror Kotal Kahn در هنگام کمک خواستن از Earthrealm برای کمک به OutWorld بخاطر شورش Milleena صورت گرفت , دیده شد ( کامیک ) . اینبار به عنوان یک کاراکتر قابل بازی در این سری به نمایش در امد تا میزان علاقه ها نسبت به این بازی دو چندان شود .
در این تصویر مشاهده می شود که Erron Black در حال انجام Brutallity خود بر روی Cassie Cage به وسیله اسلحه Pistole خود در پایتخت Kotal Kahn می باشد .
ممنون واسه خبر، ولی توی همین 3 خط بیشتر از 10 تا کلمه انگلیسی هست که اکثرشون میشه به فارسی ترجمه بشه.

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
Ermac

آره , یه جورایی آدمو یاد Arrow تو Injustice میندازه !!! :d
آرت ورک های اولیه خیلی خفنتر بود , ولی بازم خوبه ...

Erron Black هم جالب بنظر میرسه , یه گیم پلی درستو حسابی بدن بیرون ازش خوبه o:-)

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آره , یه جورایی آدمو یاد Arrow تو Injustice میندازه !!! :d
آرت ورک های اولیه خیلی خفنتر بود , ولی بازم خوبه ...
اون آرت ورک نبود:( کلا از بیخ،فن آرت تشریف داشت:(
اما من ارمک MK9 رو بیشتر دوست میدارم :-" صورتش کامل پوشیده بود،به نظرم خیلی جالب تر :d

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
کمباتی که noob نداره بدرد چی میخوره اخه اسکورپین و سابزیرو شبیه کمبات 2 هم میساختن بهتر از این بود من کلا با کارکتر جدید هرچی باشه حال نمیکنم چون خود کمبات اینقد از لحاظ شخصیت غنی هست که نیازی به جدید نیست اخه.بازی از اون تم خشن یخورده کارتونی شده این واقعا خوب نیست اصلا چی بگم اقا ول کن اعصابم خورد شد

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
تو این نسخه همه پیر شدن اون جذابیت قبل رو ندارن شاید واسه اینه که بعضیا با طراحی
کاراکتر های بازی حال نمیکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر