تصویر پشت صحنه Thief و از استفاده از روشی جدید برای motion-capture

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
ThiefMocap610.jpg

چیزی که در تصویر بالا مشاهده میکنید ، به نظر میرسد که یک منطقه مخصوص برای ساخت و ساز است . تیم سازنده Thief برای این بازی در حال استفاده از نوع جدیدی از تکنولوژِی motion-capture ساخت شرکت Game On میباشد . محل اصلی استدیو ظبط motion-capture در مونترال کانادا است و از این استدیو هم برای ظبط حرکات انیمیشن بازی و هم ظبط کار صدا گذاری استفاده میشود . هم بازی و هم ناشر بازی ( Square Enix ) به اندازه کافی اجازه فیلم برداری و ضبط حرکات مختلف میان پرده ، برای ریبوت آینده Thief را داده اند . هنوز اطلاعات بیشتری از روش motion-capture بازی منتشر نشده .

در همین رابطه فیلمی با حضور کارگردان و بازیگران ، از روند مراحل ساخت motion-capture پخش شده که بدون مشکل از این لینک میتوانید مشاهده کنید .

تصاویر اختصاصی بازی توسط گیم اینفورمر

small610.jpg

Thief_2.jpg

Thief_3.jpg

اطلاعات بیشتر
منبع

آخرین ویرایش:

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
از رو دوتا عکس دَرِپیت که نمیشه نظر داد !:d
-----------------------------------------------
وای چه فضای درگیر کننده ای داره...
پارادوکس !:d

دومین تصویر مال گیم پلی بازی هست، اگه اینطور باشه همین نسل هم میتونه اینو ساپورت کنه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
از لحاظ اتمسفری که خیلی خفن ـه:D
ولی اگه با همین گرافیک بخواد منتشر بشه تو همین نسل هم خیلی راحت می‌تونه بیاد!

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
دقیقا خیلی شباهت زیادی به Dishonerod داره! :d

ولی یه چیزی! به نظر این بازی برای نسل بعد در حد بالایی نیست
عموم ایده dishonerodاز thiefبود از جمله سازندگان هردو یکی اند این شباهت خیلی زباد منطقیه کاملا

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یکی مارو از بلا تکلیفی نجات بده. این بازی شبیه دیس‌آنرد هست یا برعکس. آخه اینقدر شباهت در طراحی هنری و محیطها اتفاقی نمیتونه باشه :D.
اگر یادم باشه من هرچی خوندم و با هرکی صحبت کردم اکثران میگفتن دیس‌آنرد ترکیب HL2 و Bioshock هست ولی کسی از حرفی از تیف ( Thief) نزده. حالا سن من قد نمیده ولی سیاوش جی!.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر