تصاویر PES 2012

همین که عکس CR7 اومده روش یعنی تحول:-"
من که هرساله باید جفتش رو بگیرم FiFA برای خودم PES هم برای عوام که میان خونمون...
اما امسال انگار یه خبرایی هست:دی

من که هرساله باید جفتش رو بگیرم FiFA برای خودم PES هم برای عوام که میان خونمون...
اینجاشو خوب اومدی. دقیقا مثل من. هر کی میاد خونمون بعد این که تو فیفا میبازه میگه PES رو بیار تا بهت نشون بدم. :d هر چند که بازم به زور میبرمشون. :d

[TD="class: font-small, width: 25%, bgcolor: #FFFFFF, align: center"]

[/TD]

[/TD]

[/TD]

[/TD]

[/TD]

[/TD]

[/TD]

به خدا قسم 2 بار فیفا رو خریدم دفعه اول بخشیدمش دفعه دوم برای لایو خریدم و 2 با به فاصله 2 هفته تمرین کردم اصلا یک طرفه قظات نمیکنم خدا وکیلی حال نمیده خودمو زور کردم ببینم اینهایی که انقدر دم از فیفا میزنن چیزی هم از pes سرتر داره فقط خوشحالم که به خودم ثابت شد فقط همین فکر نکنم فیفا حالا حالاحا به پای pes برسه pes هم اشکال داره فقط یه سری باگ که قابل حله ولی مسخره تر از فیفا ندیدم از دوربینش طرز راه رفتن بازیکنا اصلا طبیعی نیست گیم پلی جزابی ازش ندیدم کلا یه جوریه برای خودش همون که طرفداراش بیشتر از pes نیست برام روشن شد لطفا عقیده خودتون رو طوری بیان نکنید که انگار نظر همه اینه اه pes رو لااقل یک بار امتحان کردن بد نیست

---------- نوشته در 12:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 AM ارسال شده بود ----------

به خدا من اصلا اسم برام مطرح نیست اگر جای این دوتا عوض میشد به قران همینارو درباره فیفا میگفتم

آقا نیاز به قسم نیست حرفت قبول، اما:

همون که طرفداراش بیشتر از pes نیست برام روشن شد

طرفدار فیفا از pes کمتره؟

طرز راه رفتن بازیکنا اصلا طبیعی نیست

حالا دوربین و گیمپلی رو کار ندارم ولی حداقل این بسیار بسیار زیاد طبیعی تر از بازیکنای معتاد و خم pes طراحی شده

لطفا عقیده خودتون رو طوری بیان نکنید که انگار نظر همه اینه اه pes
و چقدر خوب میشه که شما هم به این حرفتون توجه کنید (بجای pes فیفا رو قرار بدید)

به خدا قسم 2 بار فیفا رو خریدم دفعه اول بخشیدمش دفعه دوم برای لایو خریدم و 2 با به فاصله 2 هفته تمرین کردم اصلا یک طرفه قظات نمیکنم خدا وکیلی حال نمیده خودمو زور کردم ببینم اینهایی که انقدر دم از فیفا میزنن چیزی هم از pes سرتر داره فقط خوشحالم که به خودم ثابت شد فقط همین فکر نکنم فیفا حالا حالاحا به پای pes برسه pes هم اشکال داره فقط یه سری باگ که قابل حله ولی مسخره تر از فیفا ندیدم از دوربینش طرز راه رفتن بازیکنا اصلا طبیعی نیست گیم پلی جزابی ازش ندیدم کلا یه جوریه برای خودش همون که طرفداراش بیشتر از pes نیست برام روشن شد لطفا عقیده خودتون رو طوری بیان نکنید که انگار نظر همه اینه اه pes رو لااقل یک بار امتحان کردن بد نیست

---------- نوشته در 12:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 AM ارسال شده بود ----------

به خدا من اصلا اسم برام مطرح نیست اگر جای این دوتا عوض میشد به قران همینارو درباره فیفا میگفتم

xkk1lln11pe29y2es3f.jpg

دوستان مسخره نکنید .... حالا کار به حرفای این دوستمون ندارم که میگه فیفا فلانه و PES فلانه .... فیفا خیلی عالی هست ولی بعضی ها نمیتونن بازی کنن . من خودم از اول PES بازی کردم ... هر وقت هم که بیاد باگ داشته باشه یا خوب نباشه یا غیره من اصلا متوجه بدیاش نمیشم . همینطور بازی میکنم و حال میکنم ... اگه بگین 2 دقیقه پای فیفا بشینم نگاه کنم هم نمیتونم ... ربطی به خوب بودن و بد بودن نداره ... نمیتونم اصلا ارتباط برقرار کنم . یه عده زیادی رو هم میشناسم مثل خودم هستن :دی

من دموش رو بازی کردم اگه قراره اینجوری باشه نیاد بهتره من خودم طرفدار این سری هستم اما نمی دونم چرا بدتر می شه که بهتر نمی شه

گرافیکشم همونه سیستم من 20 درصد بیشتر گرافیک در بالاترین تنظیمات ممکن کارایی نداره cpu هم 35 درصد چی بگم دیگه

البته pes هم تو خیلی چیزا از fifa هنوزم که هنوزه از قدیم بهتره ها...مثلا.............:d..
تو تیم های ملی.ژآپن و ایران عربستان داره:d...فیفا نداره.
.
جام باشگا های اروپا داره...لیگ ارو پا داره..:d....
edit.player.edit stadium.و ایناش خیلی حال میده...راستی این edit پلیرش..کله سگ گربه میذاشت خیلی باحال بود از نظر من بی شخصیت آرکید باز:d...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or