تصاویر PES 2012

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
در اینکه fifa خیلی از pes بهتره شکی نیست ولی خودمونیم ها چنتاتون هر دو تا رو میخرید و بازی میکنید؟

من که هر دوتارو میخرم.
:dبگو چند نفر از کسایی که اینجا نظر دادن واقعا دلشون به حال بازی سوخته و از ته دل میخوان تا بازی به دوران اوج برگرده و مثل گذشته فیفا له بشه...الان دیگه اوضاع طوریه که هر کی رد میشه یه لگدی به این جسد میزنه:d(حالا یارو طرفدار تعصبی فیفا قبل از 2008 هم بوده!!)

che guevara

کاربر سایت
Nov 1, 2010
128
نام
مهدی
من که امیدوارم کم کم برسه به فیفا.
البته چون فیفا تو این شماره "تحول" داره ممکنه بد از آب در بیاد که یه کمی بعیده.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من فکر کنم pes 2012 یه بخش جدید داشته باشه به نام زامبی کشی البته با توپ.
فکر کنم باید با شوت های دقیق به زامبی ها بزنی تا بیمرن.البته من اینو از روی عکس ها فهمیم.اما فکر کنم این بخش به خاطر شوت های افتضاح pes خیلی سخت باشه
خداییش konami داره به خاطر خرج کمتر pes رو نابود میکنه و برای همینه که هر سال داره بدترش میکنه.بدشانس طرفداران pes که هرسال به چیزی که مینازند سال بعد خراب میشه.(face بازیکنان و master leauge که جلوی manager mode هیچه و ...)
به نظر من بیان گیم پلی pes 6 رو بدن سنگیتره.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
هنوز بازی نیومده ولی با توجه با سابقه شاهکارهای چند سال اخیر و تصاویر منتشر شده بنده لقب Pro Evolution Sucker رو به این بازی اعطا میکنم
باشد که هدایت شوند......

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,180
نام
حسین
خاک عالم بر سرشون.قیافه ها شده مثل زامبی.همین کریس رو آدم میبینه یاد زامبی میوفته.جون من این عکس پیکه رو ببینید.
uhjhdtl38a8gbk01w46w.jpg
آخه این چه قیافه ایی هست.برن جمع کنن کاسه کوزه رو.گیم پلی هم هیچ فرقی با آشغال 2011 نکرده.به نظرم بهتره جمع کنن بزنن تو کار جوراب:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر