تصاویر PES 2012

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
واقعا بعضی بازی ها خیلی مفت خوری میکنن مثل فوتبال کشتی کج.جهش گرافیکی بازی های امسال رو همه خبر دارن اما بازی های بزرگی مثل فوتبال.......
احتمالا سال بعد هم باز جای 2012 میکنن 2013 و ....

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
این مسئولین PES فک میکنن که ماها اومدیم سینما، یه جای اینکه هر روز بشینن روی گیم پلی کار کنن گیر دادن به گرافیک.
از نظر من اینا فک میکنن با بیننده طرفن تا گیمر.
فیفا شاید زیاد به گرافیک بازیکن اهمیت نده اما گیم پلی براش تو اولویته. و این دلیل برتری فیفا به این بازیه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این مسئولین PES فک میکنن که ماها اومدیم سینما، یه جای اینکه هر روز بشینن روی گیم پلی کار کنن گیر دادن به گرافیک.
از نظر من اینا فک میکنن با بیننده طرفن تا گیمر.
فیفا شاید زیاد به گرافیک بازیکن اهمیت نده اما گیم پلی براش تو اولویته. و این دلیل برتری فیفا به این بازیه.
آخه مسئله اینجاست تو گرافیک هم حرفی برای گفتن نداره :D

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
ای خدا چرا این شرکت های ژاپنی اینجوری شدن!:(
چرا بازی هاشون مزخرف شده!
اینم شماره هم بدرد نمیخوره!:| هر چند من کلا تا وقتی بازی نیاد دربارش هیچ صحبتی نمیکنم ولی این یکی یکم فرق داره!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,658
برید تریلرایی که گیم تریلرز پخش کرده و دوستانمونم زحمتشو کشید اینجا از گیم پلی ببینید 5 درصدم پیشرفت نکرده نه از نظر انیمیشن دویدن و شوت زدن و خوشحالی بعد از گل و انیمیشن اومدن بازیکنا به داخل زمین و تکل ها و اعتراض ها و بخش گزارشگری با اون صدای مصخرف انگلیسیه افتضاح ترم شده هیچ پیشرفتیم نکرده.گزارشگره هر 5 ثانیه یه کلمه چرت میگه میره یکم انیمیشن دویدن بازیکنا یکم روونتر شده بقیه فاکتورا هیچ چی برید تریلرو ببینید انگار همون بازی 2011 یکم بهبودش دادن
اینا هر سال عادت کردند مثله حکومت بعضی کشورا میان با شعار های کتو کلفت گیمرا رو گول می زنن و هر سال مضخرفتر از پارسال
دیگه یه مثقال امیدم برای این شماره داشتم دیگه نخواهم داشت
خدایی ببینید همون بازیه پارساله
واقعا متاسفم......متاسف

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,202
نام
محمد امین
برید تریلرایی که گیم تریلرز پخش کرده و دوستانمونم زحمتشو کشید اینجا از گیم پلی ببینید 5 درصدم پیشرفت نکرده نه از نظر انیمیشن دویدن و شوت زدن و خوشحالی بعد از گل و انیمیشن اومدن بازیکنا به داخل زمین و تکل ها و اعتراض ها و بخش گزارشگری با اون صدای مصخرف انگلیسیه افتضاح ترم شده هیچ پیشرفتیم نکرده.گزارشگره هر 5 ثانیه یه کلمه چرت میگه میره یکم انیمیشن دویدن بازیکنا یکم روونتر شده بقیه فاکتورا هیچ چی برید تریلرو ببینید انگار همون بازی 2011 یکم بهبودش دادن
اینا هر سال عادت کردند مثله حکومت بعضی کشورا میان با شعار های کتو کلفت گیمرا رو گول می زنن و هر سال مضخرفتر از پارسال
دیگه یه مثقال امیدم برای این شماره داشتم دیگه نخواهم داشت
خدایی ببینید همون بازیه پارساله
واقعا متاسفم......متاسف

باشه از این به بعد برای اینکه شما تغییرات رو حس کنید به سازنده ها میگم برای بازیکنها شاخ و دم بگزارن..

من موندم این انیمیشن چی افتاده دهن ملت هر دقیقه انیمیشن.. انیمیشن میکنند..!؟ مثلا الان شما تو خوشحالی بعد از گل یک انیمیشن ساده ببینی چی میشه..؟ آسمان به زمین میاد..؟
انیمیشن شوت زدن..؟ :-s
انیمیشن اومدن بازیکن ها به داخل زمین..؟:-/
انیمیشن تکل..؟ :(
انیمیشن اعتراض..؟:((

اگر خیلی به انیمیشن علاقه دارید برید کارتون ببینید که همش انیمیشنه..

با این سیستمی که کونامی تو گیمپلی بازی پیاده یک تحول عظیم رو انجام داده اما یک عده از سوپر فن های فیفا بدون اینکه اصلا PES بازی کنن فقط بلدن حرف الکی بزنن.. حالا اگر این سیستم برای فیفا تایید شده بود خدا میدونست چند هزار نامه "فدایت شوم" این جماعت گیمر برای EA میفرستادن..

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,658
terova هر وقت یاد گرفتی و درک کردی این انیمیشن ساختار و منظورش با اون انیمیشن فرق میکنه میشه باهات منطقی حرف زد
آخه خوشتیپ کله صحبته منو ول کردی چسبیدی به این کلمه مثله بچه کوچولو ها بعد به من میگی سوپر فن
شما کلمه حرفه ای تری به غیر از انیمیشن میدنی به مام بگو فیض ببریم
اصلا فهمیدی من چی میگم برو تریلرو ببین بالا میاری انگار همه اونکاره ان همه قوزن نمیتونن بدو ان بعد انقلاب ایجاد کرده!!!! .....کدوم انقلاب ....کدوم کشک
هنوز شوت زدنشو درست نکردن از این خشک تر دیگه نمیشه طریقه شوت زدن درست کرد بعد انقلابم درست کرده فیفا رو هم سوت کرده حتما تو فروشم شکست داده و از نظره فنیم پرتش کرده اونور دیگه همینو می خواین بگین
اینجا جاش نیست بحث کنم ولی مجبورم از گمراه درتون بیارم اون تریلرا همه چیو معلوم کرده ولی انگار یه عدی سوپر اکسوتیک فن نمیخوان قبول کنند
برو اون تریلره بازی بارسا-منچستر ببین از این مضخرف تر دیگه نمیشه ویا -مسی-رونی طراحی کرد ببینی چجوری میدوان
مسی مثلا باهاش قرارداد دارن FIFA که هیچ حشری نشری با مسی نداره عینه واقعیت طراحی کردتش
استیله بدنه کریس رونالدو رو تو اون یکی تریلر ببین حالت بهم میخوره یا بازیکنه قد کوتاه قوز که تو فیفا یکی از خوش اسنیل ترین بازیکناست
بعد میان به ما میگن سوپر فن
فنه بازی شدیم که ارزششو داره ازش طرفداری کرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر