تصاویر Elder Scrolls V: Skyrim

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,664
نام
Kasra
سلام
تنها یک تصویر از این بازی منتشر شده که اونم چیز خاصیو نشون نمیده. به محض این که تصاویر جدید تر منتشر بشه اینجا قرار میگیره.

• Like
Reactions: WILD GOAT

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
Open World این بازی رو با The Witcher نمیشه مقایسه کرد. بعدشم این عکس ها ماله نسخه ی 360 اند که اتفاقا واقعا عالین! در ضمن Engine بازی عوض شده پس 100% گرافیکه به روزی رو مشاهده خواهیم کرد.
حرف شما درسته.. من فقط شک داشتم که نسخه ی کنسولیه یا مال pc.. واسه یه بازی open world کنسولی گرافیکش مشکلی نداره..

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
من هنوز نفهمیدم توی یه بازی افسانه ای چرا مدل موی Mohawk داریم؟
شیطونه میگه برم تو فی* بوک، پته شون رو بریزم رو آب :d یه نظرسنجی، کمپینی چیزی :d:))

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
بازي واقعا عاليه حرف نداره بي صبرانه منتظرش هستم:x
راستي از مجبتي جون و بقيه ي دوستان هم بابت تصاوير تشكر مي كنم
مجتبي هميشه واسه ما عكس ميزاره حال كنيم كارش درسته:d

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
اقا این چه سرعتیه ه ه ه ه ه ! :-o

اینو از کجا گرفتی؟

من که میگم یا این با فتوشاپ دستکاری شده یا مال ایران نیست:d

---------- نوشته در 07:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:21 AM ارسال شده بود ----------

درود به همه ی چشم به راه های Skyrim

بچه ها من یه نظری دارم این Skyrim که اومد بیاین یه گروه تشکیل بدیم تا یه راهنمای فارسی خوب درست کنیم که فردا یک بدبختی مثل من که انگلیسیش خوب نیستم بتونه راحت Questها رو رد کنه

میدونید چیکار کنیم,اول از همه یه گروه تشکیل میدیم بعد یه طوری با هم ارطبات برقرار میکنیم مثلا از طریق یاهو میتوانه یه سر برگ برای گروه تو درست کنه بعد هرکی تو هر guild عضو شدن یا هر quest رفت رو به هم خبر میدن خیلی راحت با broadcast an IM to this grou quest بقیشم معلومه دیگه هرکی quest یا guild که خودشو با اسم هست و مینویسه در اخر یکی جمع میکنه اینارو تو فایل PDF یا هر چیز دیگه میزاره همراه با اسم افرادی که زحمت کشیدن و بعد تو تایپک Skyrim یا هر جایی دیگه ای میزاریم;)

شاید بخندین یا بگین حوصله داریا , اما برای اولین نفر هم خودم پایه ام

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
برای دوستانی که دموی بازی رو دیدن و دوست دارن محل دمو و بقیه نقاط مهم روی نقشه رو بدونن( صفحات قبل رو چک نکردم ببینم تکراری ـه یا نه )
هر دو رو ببینید:
map1
map2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر