تصاویر Assassin’s Creed Rogue

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
ای خدا چرا من پول xbox one ندارم که به جای این گیم بنجل unity بازی کنم ؟؟؟؟؟
آخه چرااااا

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
از کجا میدونی بنجله اونوقت؟
هر عنوان فرعیی باشه دیگه بنجل میشه؟ :D

البته چون زیر دست استدیو اصلی سازنده AC نیست شاید چیز شاخی از آب در نیاد ولی از هیچی بهتره!
یک وقتم دیدی از یونیتی هم بهتر شد :-" البته بعید بنظر میرسه!

ولی اگه این عکسا واقعا از کنسول نسل هفتمی باشه گرافیک عالیه خداییش!

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
از کجا میدونی بنجله اونوقت؟
هر عنوان فرعیی باشه دیگه بنجل میشه؟ :D

البته چون زیر دست استدیو اصلی سازنده AC نیست شاید چیز شاخی از آب در نیاد ولی از هیچی بهتره!
یک وقتم دیدی از یونیتی هم بهتر شد :-" البته بعید بنظر میرسه!

ولی اگه این عکسا واقعا از کنسول نسل هفتمی باشه گرافیک عالیه خداییش!

نگاه کن من ناراحت به خاطر اینم که ممکنه یکی از بهترین سری های بازی اساسین رو از دست بدم وگرنه همه می دونن که بازی رو می خرن بازی می کنن حال می کنن بعد میان پست می زارن من حالم بهم خورد ولی من می تونم بگم که این بازی اصلا به پای یونیتی نمیرسه چون نه مولتی داره هیچ ولی چون دست استدیو اصلی نیست شاید چیز شد

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
تصاویر این اساسین از یونیتی هم باحالتر به نظر میاند :D ولی در کل اتمسفر یونیتی بهتره و یونیتی برای فن های قدیمی یه جورایی ساخته شده ولی این اساسینه نسل هفت برای فن های جدیدش مخصوصا از سری بلک فلگ هست

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
ای خدا چرا من پول xbox one ندارم که به جای این گیم بنجل unity بازی کنم ؟؟؟؟؟
آخه چرااااا

نگاه کن من ناراحت به خاطر اینم که ممکنه یکی از بهترین سری های بازی اساسین رو از دست بدم وگرنه همه می دونن که بازی رو می خرن بازی می کنن حال می کنن بعد میان پست می زارن من حالم بهم خورد ولی من می تونم بگم که این بازی اصلا به پای یونیتی نمیرسه چون نه مولتی داره هیچ ولی چون دست استدیو اصلی نیست شاید چیز شد

کلا نظر و دلیلت تو لوزالمعده ی بنده:|

1414

کاربر سایت
Aug 14, 2014
81
دقیقا مثل پرچم سیاه میمونه ... کپی کامل فقط کاراکتر اصلی رو تغیر دادن یه تو {پ} اساسی.. >:)
من نمیدونم نسخه متهد یعنی کشش روی نسل 7 رو نداشت من که شک دارم .. عنوان های بزرگ چطور کشش دارن ولی این جدا بافته بوده... :>
یوبی کلک o:-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر