تصاویر بازی The Last of Us

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت

the_last_of_us_news.jpg

بعد از منتشر شدن دو تیزر مفهومی از انحصاری کنسول PS3 با نام The Last of Us امروز سایت این بازی به روز شد و دو تصویر که یکی از محیط جنگل بسیار زیبا و با گرافیک عالی میباشد را به نمایش میگذارد و در دیگر تصویر نیز روزنامه ای است که داخل قفسه ای قدیمی گزاشته است که نام همین بازی را نشان میدهد و این جمله “millions feared dead or infected” بسیار میتواند جالب باشد . تصاویر در زیر قرار دارند .

نکته : در روی این قفسه . Made in America ذکر شده است که میتوان گفت رویدادها در این کشور اتفاق میافتد

http://www.lastofus.com/wallpapers/TLOU_image_2.jpg
http://www.lastofus.com/wallpapers/TLOU_image_1.jpg

تصاویر جدیدی از بازی

این هم یک والپیپر که تو سایت ND بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MNoire
این عکس جنگل من رو یاد این ویدئو میندازه که 2،3 ماه پیش پخش شده بود و معلوم نشد چیه ! :دی البته متآسفانه ویدئو بیشتر به یه بازی Move میخوره ولی امیدوارم این طور نباشه !!
چند تا عکس از این ویدئو گرفتم برای اونایی که نمیتونن ببینن. هرچند کلآ اون ویدئو معلوم نیست چی هست ! :دی شاید برای بازی خاصی نباشه و یه حالت Tech Demo داشته باشه.

آریا این همون ویدئویی هست که میگفتن مال بازی سانتا مونیکاست . من حدسم اینه که Last of us همین بازیه .
آره خودشه ! :دی البته نمیدونم شایعه ـش از کجا اومد و چطوری ربطش دادن به Santa Monica ولی بعید نیست همین باشه !

این منو یاد بازی های دیوید کیج میندازه :دی.

خوراکه اونه اصلا ...
به نظرم یه بازی جدید از دیوید کیجه، تو این هرج و مرج ها چهار تا خانواده هستند، که خانواده یکیشون دستبرد میزنه به یه مغازه که نون شبش رو بگیره، و باعث کشته شدن دو نفر میشه اینجا خانواده اون دو نفر با یه پلیس رو داریم به اضافه همون شخصیته که دستبرد زده و بازی رو میریم جلو ...

bvk25de6as104fg7swz9.jpg

به نظرتون این آبیه چیه ؟
هر چی میکشیم تقصیر کوجیماست از همون قضیه castelvania و ماسکش و RISING همه شروع کردن به اسکی رفتن ! ولی به نظر من همون موو هستش ولی باور نخواهید کرد این وسط چیه ؟
10th همه یه ضد حالی میخوریم که باور نخواهیم کرد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or