تصاویر بازی Killzone : Shadow Fall

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
واقعا killzoneبازی قشنگ بوده و نسخه جدید این بازی این سبک بازی رو کامل خواهد کرد در کنسول جدید سونی یک از شگفتی ها خواهد بود

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
تریلر ار گیم پلی این بازی رو دیدم...!!! واقعا به نظرم اصلا در حد کنسول نسل بعد نبود! همین بازی با این گرافیک و جزیییات به نظرم رو همین کنسول ها با همین سخت افزار هم میشد اجرا کرد.

در کل من چیز خاصی از این بازی ندیدم، امیدوارم بازی های بعدی نمایش بهتری داشته باشن.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,931
نام
آرتین
تریلر ار گیم پلی این بازی رو دیدم...!!! واقعا به نظرم اصلا در حد کنسول نسل بعد نبود! همین بازی با این گرافیک و جزیییات به نظرم رو همین کنسول ها با همین سخت افزار هم میشد اجرا کرد.

در کل من چیز خاصی از این بازی ندیدم، امیدوارم بازی های بعدی نمایش بهتری داشته باشن.

اتفاقاً گرافیک بازی خارق العاده بود مشکل اصلی اوون تم و رنگ بندی شاد بود که اصلاً با حال هوا Killzone همخوانی نداشت
از نظر فنی و تکنیکی بازی بینظیر بود.به نظر من یه جورایی میتونه در حد همون CG 2005 باشه

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

والا ما فنهای کیلزون هرچی انتظار داشتیم دیدیم !
در مورد تیکه قرمز هم فقط میتونم بگم :shocked:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,226
نام
امیرحسین
بازی از لحاظ فنی واقعا برجسته هست ولی واقعا در حد یه پرچمدار نسل جدید تاثیر گذار نبود! حتی اگه از اون CG کذایی سال 2005 بگذریم باز هم تفاوت ها در حد نمایش های ابتدای نسل قبل نیست.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بازی از لحاظ فنی واقعا برجسته هست ولی واقعا در حد یه پرچمدار نسل جدید تاثیر گذار نبود! حتی اگه از اون CG کذایی سال 2005 بگذریم باز هم تفاوت ها در حد نمایش های ابتدای نسل قبل نیست.
با این مپ های وسیع و انیمیشن های خارق العاده و صحنه های شلوغ و رزولوشن 2560.1440 اونم با آنتی آلیاسینگ در حد نسل جدید نیست؟!
کم لطفی می کنید!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نسل بعد که میگفتن این بود ؟:d
به نظرم این نصف گام نسل بعد هم نیست ... واچ داگز البته بسیار خوب بود
البته شاید دلیل عمده ای که این نسل برامون با نسل قبل خیلی تفاوت نداره این باشه که تو نسل قبل تازه تصویر HD شده بودن

---------- نوشته در 02:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:35 PM ارسال شده بود ----------

اژدها وارد میشود

دوستان 49 فریم
=)) ای جونم گرافیک رو pc :x

crysis3_2013_02_19_15_03_16_493.jpg
دوست عزیز
اگر میدونستی ملت در مورد چی فکر میکنن هیچوقت این شکلی رفتار نمیکردی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر