تصاویر بازی God of War Collection

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
پک مخصوص God of War بر روی دیسک Blu-Ray برای کنسول PS3 عرضه خواهد شد.
این پک شامل دو نسخه اول GOW می‌باشد که برای PS3 پورت شده‌اند و دارای گرافیک و AA بهتر نسبت به نسخه PS2 هستند و در رزولوشن 720p اجرا می‌شود.
سونی همچنین اعلام کرد بازی‌ها از سیستم Trophy نیز پشتیبانی می‌کنند.

این پک با قیمت 40 دلار تا یک ماه دیگر عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

total_ps85

کاربر سایت
Oct 23, 2008
135
نام
سهیل
کیفیتش نسبت به ps2 راضی کنندست:biggrin1:
به شخصه حتما دوباره بازی میکنم با وجود اینکه god تو gow1 و titan تو gow2 رو رفتم و الانم ps2 ندارم دلیله خوبی برایه خریدنش دارم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دقیقا منظورت کدوم حدودا هست؟اگه منظورت قیمت هست نگران نباش با همون قیمت جهانی میدن ولی چند تومان گرون تر
اتفاقا نه. برای اینها مهم اورجینال بودن بازی هست و بس. کاری ندارن 10$ یا 60$، اینها همون 75 تومن رو میگیرن تازه اسمش هم مزید بر علت میشه :D.

پ.ن. درکل منظورم اینکه ارزون یا قیمت عادی برای اینها فرقی نداره. کارشون که همانا تیغ زدن است رو انجام میدن اونم در کمال شایستگی و دقت!.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اتفاقا نه. برای اینها مهم اورجینال بودن بازی هست و بس. کاری ندارن 10$ یا 60$، اینها همون 75 تومن رو میگیرن تازه اسمش هم مزید بر علت میشه :D.

پ.ن. درکل منظورم اینکه ارزون یا قیمت عادی برای اینها فرقی نداره. کارشون که همانا تیغ زدن است رو انجام میدن اونم در کمال شایستگی و دقت!.
البته فریدون اگه جای خوب و آشنا بری بهت قیمت جهانی یکم بیشتر میدن. خواستی بیا من برات میخرم:biggrin1:

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
از اونجايی که ديگه پلی 2 ندارم بهترين گزينست که يه تجديد خاطره بکنم با اين شاهکارها
کلاً بعد از گاد 2 هيچ بازی به خوبی اون نکردم ........

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
اتفاقا نه. برای اینها مهم اورجینال بودن بازی هست و بس. کاری ندارن 10$ یا 60$، اینها همون 75 تومن رو میگیرن تازه اسمش هم مزید بر علت میشه .

عجب نامردن اینا
چاره چیه god of warرو نمیشه کاری کرد

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
عجب نامردن اینا
چاره چیه god of warرو نمیشه کاری کرد
اينجوری هم نيست ......... بازيهای پلی 3 فقط 2 يا 3 هفته اوّل خيلی گرون ميدن وگرنه بعدش قيمتش از قيمت جهانی بعضی موارد کمتر ميشه ......... بيشترش بستگی به خود خريدار داره اگه فروشنده احساس کنه با آدم ساده طرفه هرچی دلش بخواد تيغ ميزنه ......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر